Meis Cosmetics

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   eurós boltok, butikok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: manitia, Módosítva: 2015. augusztus 24.

Lelőhely:   eurós boltok, butikok

27 matt színből álló szemhéjpúder paletta.

scintilla

2016. május 1.

1-es fényes palettám van, illetve volt, mert saját palettát csináltam belőle. Szép, pigmentált színek, szemüveg alatt is hangsúlyos. Kicsit porzik, utána kell alapozni. Egy negatívum: sajnos a szállításkor (Kínából jött) kiszóródott az egyik szín, jobban is becsomagolhatták volna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 1.

manitia

2015. augusztus 8.

Az Ázsia Center egyik sminkes, hajas boltjában találtam körömlakk keresés közben. Nekem a 02-es paletta van meg, ami csupa gyönyörűen pigmentált matt színt tartalmaz. Nagyon meglepődtem, hogy milyen olcsó mégis némelyik szín jobban pigmentált mint a mur palettám. Egyébként 3 összeállításban kapható. Van amelyikben csillogó színek is vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 8.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Magnesium Stearate

Kaolin 0 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.