Meis Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   22,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Calipso, Módosítva: 2012. augusztus 18.

Kiszerelés:   22,5 g
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Talc 1 0Mica Magnesium Stearate sz I h 1 0Kaolin 0 0Dimethicone eo I szil 1 0Isopropyl Myristate eo I i 5 3Caprylic/Capric Triglyceride eo Methylparaben ta I par 0 0Propylparaben ta I par 0 0BHT a I ta

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Diaaa

2018. február 12.

Életem első palettája volt a 01-es :) ahhoz képest hogy százforintosban lehetett kapni nem is volt annyira gagyi :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 12.

Babsszi

2017. április 14.

Első palettám volt, tinédzserként kaptam, eszméletlen pigmentált. Nagyon tartósak, szépen csillognak és ha jól emlékszem nagyon olcsó volt. Arról nem beszélve, hogy régen elég sokat használtam, és még mindig nagyon sok van belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 14.

SzTellsIt

2016. november 2.

A 04-es van meg. Szeretem mert nagyon pigmentáltak benne a színek, tartósak (úgy kell "levakarni" a szemről) és a középső fehér hidhlighterként is tökéletesen megállja a helyét. Ami negatívum, hogy borzalmasan porol, mind a szemhéjpúder, mind a pirosító része. Ha hangsúlyos sminket készítek vele, akkor az alapozás ellőtt kell a szemet sminkelni mert potyog. De ezt megbocsátom neki a szép és tartós színek miatt. A pirosító része is pigmentált, kevés elég belőle, a 4 színes palettája pont elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 2.

scintilla

2016. január 5.

Az 1-es van meg, annyira szerettem, hogy amikor az egyik szín összetörött, parfümmel újra összepréseltem és ugyanolyan maradt. Ilyet még nem tapasztaltam. Nem zavar, hogy porzik, utána alapozok. Most rendeltem meg a 27 színű csillámos palettát, mert maximálisan meg vagyok vele elégedve. Ha épségben ideér, még a matt változatból is fogok rendelni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 5.

beautyworld

2015. július 4.

Még régebben ajándékba kaptam a 03-as palettát és azon kívül hogy egy kicsit szóródnak a festékek nekem tetszik, szépek a színek erőteljes, élénkek és szépen csillognak, a pirosítót én nem tudtam használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 4.

Stenico

2015. június 22.

Évekkel ezelőtt vettem egy 2-es palettát (talán) az ÁC-ben, de csak alkalmi sminkekhez használom, annyira erős, fémes-fényesek a színek. Eléggé potyognak a kis csillogó szemcsék, de alápúderezéssel meg lehet oldani a lesöprésüket. Nagyon jól tapad viszont, tényleg kicsit olajosnak tűnik, de valószínűleg emiatt olyan tartós. Ennyiért még akkor is megérte volna, ha csak egyetlen színt használnék belőle, de a fentiek közül talán csak a majdnem fehér maradt ki. Az alsó részben lévőkkel nem igazán tudok mit kezdeni, de sebaj...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 22.

Majestic

2015. április 23.

Olcsó volt, körülbelül max 500 forint darabja, nekem megvan a 2,3,4. Szép és erős, pigmentált színek, de rendkívül porzik. Erős fényes színük van, metálos csillogás, semmi matt. 2 emeletesek, felül szemhéjfestékek, alul van amelyikben pirosító van amelyikben még szemhéjfesték, van amelyikben bronzosító van alul. Azok használhatóbbak a mindennapokban mint a fenti színek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 23.

domis

2014. április 20.

Pigmentált, tartós, gyönyörúek a színei :) pluszpont, hogy iszonyatosan olcsó. Ledöntötte az előítéleteimet az olcsó sminkekkel szemben!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 20.

Guppi

2014. január 31.

Az 1-es és a 2-es paletta van meg. Nagyon szépek a színek, jól kombinálhatóak, csak kicsit porzik, de az bocsánatos bűn. Az aljában lévő színek is szépek, bár pirosítónak nem gondoltam volna (itt olvastam, hogy elvileg azok), mert a fehér, lila és bézs színekről nekem nem az jut eszembe. Mindenesetre praktikus a kiszerelés, ha egyszer kifogy, egy diy palettához (amolyan táskába dobós-utazóshoz) tökéletes lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 31.

OAdrienn

2013. december 25.

A 01-es paletta volt meg. A felső részt nem igazán használtam, mert ezek az élénk színeket nem érzem magaménak, de azt elmondhatok, hogy nagyon jól pigmentáltak és tartósak, csak sajnos porolnak. Az alsó részben natúr színek voltak, amiket rendszeresen használtam. Minőségük ugyanolyan, mint a felső résznek. Nagyon jó paletta, szinte ingyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 25.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Magnesium Stearate