Meis Cosmetics

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   15,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lina14, Módosítva: 2013. március 20.

Kiszerelés:   15,5 g
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

sophieblackbeak

2019. január 27.

Nagyon szép színek vannak a palettában és tartós is. Annyi bajom van vele, hogy porzik, lehullik a szemem alá, és ha hozzányúlok elkenődik és nehézkesen lehet onnan letisztítani. Aki teheti alapozás és púderezés előtt kenje fel a szemhéjára aztán seperje le a szem alatt a kihullott porszemeket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 27.

KincsoKapusi

2017. június 30.

A 04-es palettát használom napi rendszerességgel, hisz a 16 színből mindig tudok egy-két épp az aznapi ruhámhoz illőt választani.
Ahogy említettem én a mindennapi sminkemhez is előszeretettel használom egy-egy nude, visszafogott szemhéjpúder mellé, valamint szuper alkalmi, buli sminkekhez is.
Nagyon pigmentáltak a benne található színek, és meglepően tartós, bár én mindig használok alá szemhéjpúder alapot, de próbáltam már anélkül is, és úgyis szépen a helyén maradva tündökölt a szemhéjamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 30.

Kynee

2015. szeptember 12.

Mostanában vettem egy 04-es, 16 színből álló palettát 700 forintért.
Pozitívumok:
- Jól pigmentált színeket tartalmaz.
- A világos és sötét szürke, piros, barna és fekete színek szépek.
- Tartós, legalábbis amíg nem érsz hozzá véletlenül.
Negatívumok:
- Porzik, függetlenül attól hogy applikátorral vagy ecsettel használom.
- Könnyen elmaszatolódik ha picit is hozzányúlok a szememhez (oldalra kihúzott fekete smink esetében ez elég látványos).
- Némelyik szín teljesen más hatást ad, mint amilyet szeretnénk. Értem ez alatt, hogy egy világos rózsaszínes sminket szerettem volna egyik este, szóval felkentem a szememre. Megkérdeztem néhány embert, hogy szerintük milyen színű: zöld, arany, kék, sárga volt a válasz. A festék annyira csillog, hogy egyáltalán nem látszik az eredeti színe. Végül pirosat vékonyan rákenve sikerült elérnem valamiféle rózsaszínes árnyalatot. Van egy zölden csillogó szín is a palettában, ami szintén csak addig zöld amíg nem kenem fel: utána vörösesbarna.

Összegezve: ilyen árért szerintem megéri, a valamivel drágább szinte használhatatlan 4 színes miss sporty és 2 színes essence palettáimat simán veri. Alapozni utána kell, vagy zsepivel felfogni a lepotyogó darabokat. És próbáljátok ki a színeket mielőtt felkenitek. ;)

Update: A vajszínű és a világosbarna megbukott tartósságból. 3-4 óra után már csak nyomokban látszik, a csillogás teljesen eltűnik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 12.

Mostanában vettem egy 04-es, 16 színből álló palettát 700 forintért.
Pozitívumok:
- Jól pigmentált színeket tartalmaz.
- A világos és sötét szürke, piros, barna és fekete színek szépek.
- Tartós, legalábbis amíg nem érsz hozzá véletlenül.
Negatívumok:
- Porzik, függetlenül attól hogy applikátorral vagy ecsettel használom.

Lara5

2013. augusztus 29.

Én egy kb 20 színből álló Role Rose palettát vettem még külföldön kb 3 éve és azóta is kerestem itthon. Hála a Krémmániának meg az internetnek:) rájöttem, hogy itthon Meis és Qianyu néven fut. De egyébként egy két eldugott lomos boltocskában találtam Role Rosét is.
Na de a palettáról...én elég sznob vagyok ha sminkről van szó, a magasabb minőségű, drágább termékekben bízom csak, de ez a paletta a 360 forintjával együtt egyszerűen levett a lábamról és felülírta az elméletemet, miszerint csak a drága termékek lehetnek jók. Eszméletlen gyönyörű pigmentált, metálos színei vannak, tökéletes vele dolgozni, annyira könnyű krémes állaga van, hogy öröm felvinni, alap nélkül is szupertartós, alappal meg lazán kibír akár 24 órát is minimális kopással. Imádom, egyszerűen imádom, hihetetlenül jól kombinálhatól a színek nagyon szépen össze lehet őket satírozni a megfelelő ecsettel. Egy kicsit porzik, de én ezt úgy oldom meg, hogy először festem ki vele a szemem, majd letörlöm a felesleget az arcomról és jöhet az alapozás. Buliba vagy alkalmakra 3 éve mióta megvettem, mindig ezt használom, de amúgy hétköznapokra is tökéletes, mert vannak benne diszkrét színek amik a selymes csillogással nagyon fel tudják dobni a fáradt szemeket. Na szóval all in all, ilyen brutál jó palettát még soha nem találtam és nem is fogok valószínüleg.
Az ára nevetséges, a minőség pedig verhetetlen. Biztos hogy nem fogok többet 10 ezreket költeni "neves" csillámos palettákra amikor itt van nekem ez a kis dobozba zárt csoda. Bocsi az ömlengésért, ritkán maradok hű egy termékhez és ritkán is vagyok oda ennyire, de ez tömény szerelem.
Azt még hagy tegyem hozzá, hogy ez a paletta szerintem nem ajánlott "kezdőknek" tény, hogy igényel némi gyakorlatot a felvitele, a szuperintenzív csillámos színek miatt. Tehát aki elsőre próbálkozik vele, lehet csalódni fog.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 29.

kvitta.girl

2013. augusztus 17.

Nekem 04-es paletta van meg és imádom,nagyon nagyon.
16 szín van benne,én natúr árnyalatok kedvelője vagyok palettákban,és ez azt is nyújta félig-meddig. Van benne erős buli sminkekhez de tökéletes füstös sminkhez való színek is de vannak matt natúr színek is amik egy átlagos hétköznaphoz tökéletesek.
Pigmentáltságuk csillagos 5-ös,nagyon nagyon kevés épp hogy hozzáérintem az applikátort az erősebb színeknél hogy ne essünk túlzásba,natúraknál lehet nyugodtan dolgozni.
Tehát minden igényt kielégítő paletta,600! ft-ért vettem ázsia centerbe,vagyis centrum áruházban de hát végülis kínai most nyílt győrben de van zalaegerszegen is,pénztárnál árulják.
De úgy tudom ezt a márkát lehet kapni 1 eurósba is.
Én nagyon ajánlom,sokkal jobb mint essence vagy miss sporty amik gagyi hatást keltenek ugyanennyi pénzért.
Nem csomósodik,erősen pigmentált színek és gazdag választék és rendkívűl tartós!
Nagyon ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 17.

Nekem 04-es paletta van meg és imádom,nagyon nagyon.
De úgy tudom ezt a márkát lehet kapni 1 eurósba is.
Nagyon ajánlom!

Lina14

2013. március 12.

Nekem a 03-as van meg, ami sok barnát, néhány rózsaszínt és zöldet, kiegészítésképp 1 fehér, 1 ezüst és 2 krém színűt(egy csillogó és egy sima)
a fehér, akárhogy építgetem, elhalványodik, a krém nem látszik, mivel pont ugyan olyan a bőrszínem. az ezüst potyog, színe nincs, a rózsaszínek viszont szépek, de pár óra múlva elhalványodnak. a barnák valami iszonyat csillámosak, és nagyon erősen pigmentáltak. nem lehet velük árnyékolni, mert nagyon természetellenes a hatása, és potyog.
mind porzik, de könnyen kenhetőek, szépen eldolgozhatók, de nehéz megtalálni a "dózist"

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 12.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Magnesium Stearate