Mel Merio

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szepjulia, Módosítva: 2018. március 19.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Dezodorok

Egy élénkítő illat, mely a savanykás trópusi gyümölcsök keverékével alkot ellenállhatatlan frissítő akkordot.

Zsokaa

2016. április 28.

Olcsó, jó az illata. Amennyire elvárható egy ilyen dezodortól, annyira hat nálam. Már nem látom egyébként a drogéria polcain egy ideje sajnos. Pedig továbbra is vásárolnék belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 28.

brigitta112

2016. április 28.

A külseje miatt vettem meg, gyorsan kellett egy olcsó dezodor. Amikor fújtam belőle, nagyon megtetszett az illata. Engem a réges régi narancssárga kupakos Spice Girls spray illatát juttatja eszembe, ami szép emlékeket idéz bennem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 28.

felicity94

2015. május 12.

Az illata miatt vettem meg elsősorban, egyszerűen oda vissza vagyok érte :D Nem is akkor amikor frissen a bőrömre fújom, hanem ahogy idővel kibontakozik...nagyon kellemes, tiszta, friss illattá válik :)
Nálam ennek az illatnak van egy sztorija, amit meg is osztok veletek :D
Még tavaly nyáron, Pesten a villamoson csapta meg az orromat ugyanez a csodás, lágy illatfelhő, ahogy egy megállónál fel-le szálltak az emberek. Beleszerettem, és azóta kerestem...nyilván - mit sem sejtve - a parfümök között. (Tudom, hogy van belőle parfüm változat is, de szerintem illatban annak köze nincs ehhez..) Egész véletlenül kb 1 hete a koleszban átmentem egyik csoporttársamhoz, és ahogy beléptem a szobájába, megéreztem ezt az illatot a levegőben. Azonnal letámadtam a kérdéssel, hogy "Úristen, mivel fújtál be??? Már mióta ezt a parfümöt keresem!" majd rámutatott erre a sprayre..hát meglepett vele. :D Tegnap megvettem a Rossmannban, kemény 350 forint volt. És igen, ez az!! :)
Dezodoráló hatásáról egyelőre fogalmam sincs, őszintén szólva nem fűzök nagy reményeket hozzá...habár ki tudja, az ára csak egy dolog, nem mindig a drágább a jobb.
Én sportolás előtt kb 20 cm távolságból fújom be magam vele. Parfümöt nem használok edzéshez, nem oda való illatúak a fűszeres parfümjeim. :D de mégis szeretem, ha van egy leheletnyi friss illatom torna közben is, és erre ez tökéletesen megfelel.
Arra, amire én használom, tökéletes. Illata pedig isteni. Próbáljátok ki! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 12.

Nálam ennek az illatnak van egy sztorija, amit meg is osztok veletek :D
Arra, amire én használom, tökéletes. Illata pedig isteni. Próbáljátok ki! :)

Shennny

2015. január 30.

Illata csoda *-*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 30.

Illata csoda *-*

Jelizz

2014. december 20.

Elég érdekes illata van, olyan novényes tavaszi nem a kedvemncem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 20.

Elég érdekes illata van, olyan novényes tavaszi nem a kedvemncem

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Hexyl Cinnamal, Linalool, Limonene, Citronellol, Benzyl Alcohol, Amyl Cinnamal, Geraniol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate
Színezékek: CI 42090
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.