MeMeMe

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: svivko, az összetevőket feltöltötte: Tike, Módosítva: 2015. március 1.

Cheek & lip tint, avagy ajak, és arcszínező.  Két felhasználású termék a Boho Balm, az ajkakon, és orcákon pirosítóként is funkcionál.

2x2 színben kapható:

• Coral Tapue (narancsos, nudeos)
  • Pink Rouge (rózsaszínes pirosas)

gyorsi

2015. július 12.

Cuki, atom biztos, kompakt kis doboz. Gyönyörű, természetes színek. Tartós. Mi kell még? (Ja, csak arcra használom és a képen látható szín van meg.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 12.

Tike

2014. november 20.

Nekem a "Pink Rouge" árnyalat van meg, ebből tulajdonképpen csak a barackosabb, élénkebb oldalt használom. Legtöbbször a számra kenem, de szoktam pirosítóként is felvinni simán ujjbeggyel. Nagyon üde, friss, élénk szín, nagyon szeretem. Illata kellemes vaníliás. Tartósságával is viszonylag meg vagyok elégedve, egyenletesen kopik az ajkakról -végül is ez egy színezett balzsam, nem pedig egy MAC rúzs. Hogy a halvány rózsaszín részt mire fogom elhasználni... na hát az még rejtély. A csomagolása viszont annnnnnyira cukiii!!! Mindig jó kedvre derít, mikor kiturkálom a táskám aljáról. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 20.

farkasgaboc

2014. november 19.

Nekem a narancs-barna szín van meg. Nagyon JÓ!
Nagyon erősen pigmentált óvatosan kell vele bánni, főleg a narancsos árnyalattal, de szépen mutat és tartós egész nap a helyén marad, nem kopik le. Nem zsírosítja a bőrt. Én főleg arcra használom de szájra is szép, bár engem szárít. A másik színt is megfogom venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 19.

Nekem a narancs-barna szín van meg. Nagyon JÓ!

mgina007

2014. június 27.

Ez egy nagyon cuki cucc :) Az a doboz valami gyönyörű! És ami benne van, az is egy kincs!
Bővebb véleményt itt olvashattok róla (képekkel): http://kialakito.blogspot.hu/2014/06/mememe-boho-balm-teszt.html

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 27.

min

2013. március 2.

Nem rég jelent meg a MUP-án és egyből rácsaptam a Pink Rouge színre. Mindig is szeretem volna egy multifunkciós ajakbalzsamot venni. Először a számra probáltam szép színek, állaga jó, jól kenhető, jól pigmentált főleg a sötétebb rózsaszín. Kicsit szárít, de nem vészesen. Orcára is remek a színe lehetőleg ecsettel eldolgozva. Összességében nagyon tetszik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 2.

Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Ceresin 0 0