MeMeMe

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csakegylany, Módosítva: 2014. január 21.

Rendkívül erős színű, ultra tartós, gazdagon pigmentált, pazar színű krémfestékek, melyek egymással keverhetőek is. Nagy fedőképességük van, könnyű dolgozni a textúrájával ecsettel vagy ujjal.

Többfunkciós :

• egész szem befestésére
  • primerként pigment alá vagy porfesték alá

farkasgaboc

2014. június 12.

Nekem nagyon bevált! A willow whisper szín van meg belőle, az egy barnás-lilás árnyalat.
Nagyon szuper, szépen mutat és tartós is. Én teszek rá port is de a színe vhogy így is kicsit kitűnik alóla. Szerintem jó termék. Most vettem belőle a hollow haze színűt is, azt még nem próbáltam, de nagyon szép bézs árnyalat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 12.

Emolliensek: Isohexadecane, Trimethylsiloxysilicate, Isododecane, Cyclopentasiloxane
Szilikonok: Trimethylsiloxysilicate, Cyclopentasiloxane
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Carmine / CI 75470, CI 77499, CI 77491, CI 77492, Yellow 6 Lake / CI 15985
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Ceresin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.