MeMeMe

Ár:   5830 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: svivko, az összetevőket feltöltötte: alexandra_domotor, Módosítva: 2016. március 11.

Akár nagyobb, akár kisebb ecsettel is felhordhatjuk. Nagyobb ecsettel több színt tudunk összekeverni, kisebb ecsettel célirányosan egy árnyalatot kiválaszthatunk és azt hordhatjuk fel. Highlighterként is jól funkcionálnak a világosabb árnyalatok. Bronzosíthatjuk vele a vállakat, kulcscsontot, orregyenest, homlokot, arcot, állat. Nagyon kellemes, természetes színeket tartalmaz, építhető, dolgozható textúrájú. Jól megtapad a bőrön, gyönyörű fényt kölcsönöz. Nem tartalmaz nagyszemű csillámokat, hanem gyönyörű fény- és gyöngypigmenteket.

farkasgaboc

2014. november 19.

Nekem nagyon megtetszett a neten és megrendeltem, de nem igazán tetszik magamon. Lehet én nem használom jól, de nekem fénylik az arcom tőle nagyon. De NAGYON! Pedig igyekszem annyira keveset tenni belőle amennyire csak lehet.

Update: rájöttem hogy kell használni, de továbbra sem tetszik, nagyon fényes lesz az arcom tőle, pláne délutánra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 19.

aclasta

2014. október 20.

Minden cukisága ellenére, sajnos én sem igazán szeretem :( Bronzosítóként nem funkcionál, highlighterként lehet csak használni. Ezzel önmagában nem is lenne gond, de azzal már igen, hogy nagyon-nagyon-nagyon csillog, így sokszor alkalmi sminkeknél is soknak érztem. Kisebb ecsettel ill. alapozóecsettel próbálgattam felvinni a járomcsont fölé, de ígyis-úgyis természetellenesnek láttam. A színei hamar összemosódtak, homogén, bézses-bronzos árnyalattá álltak össze. Nem túl jutányos ára ellenére, kissé "olcsó" hatásúnak érzem :/ Nem érte meg szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 20.

Winger

2014. október 8.

Úgy istenigazából nem sikerült megszeretnem. Még Angliában vettem, mert nagyon megtetszett ez a köves megoldás. Nem beszélek mellé: fénylik, mint a fene. Bronzosító ecsettel próbálkoztam nagyon sokáig és úgy nézett ki a fejem, mint a diszkógömb. Aztán fogtam a kedvenc mini Kabuki ecsetkémet és wow! Nagyon ki kell tapasztalni, hogy mennyi az elég. Szétválasztani a köveket egy idő után teljesen reménytelen és felesleges, mert használat során már annyira összekeverednek, hiába a világosabb kövek, mindent az aranyló csillámok uralnak. Ennél sokkal jobb bronzosítók vannak kínlódás mentesen..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 8.

MaryPoppins

2014. szeptember 13.

Nagyon uralja az arany, az árnyalatok nem kezelhetőek külön, de esti, alkalmi sminkhez bronzosítóként jól használható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 13.

Camilla_B

2013. december 19.

Annyira cukin nézett ki, hogy muszáj volt a kosárba tenni, már régóta szemezek vele. Nem csalódtam benne, nagyon pigmentált, tartós, nagyon szép az arccsontomon. Pont ilyen fényt szerettem volna, amiben nincs nagyszemű csillám, hanem fényes! Valószínű soha nem fogy el, de ha mégis és lesz még, akkor újra vásárolom :-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. december 19.

Nikozia

2013. augusztus 19.

Már nagyon régen vártam, hogy újra lehessen kapni a MUP-ban, és gyorsan le is csaptam rá.
Ízléses, papír dobozkában érkezett lefóliázva, tehát nincs külön még egyszer becsomagolva, aminek külön örültem. 20db rögöcske van benne, rózsaszín és barna brutál sok arany pigmenttel egyetemben, azt hiszem életem végéig kitart majd. Elsőre nagyon erősnek tűnt az arany csillogás, óvatosan rétegezve kell vele dolgozni és akkor elkerülhető, hogy túlcsillogjon az ember lánya napközben. Tartós, szépen a helyén marad, a színe illeszkedik szerintem minden arcbőrhöz. Nagyon megvagyok elégedve vele, csak ajánlani tudom, ára kicsit borsos, de megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 19.