Merz Spezial

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pityepotya, Módosítva: 2012. július 16.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Papaya és ananászkivonattal.

ZsoZsi35

2015. július 3.

Az illata valami fenséges, az ember ha tehetné meg is kóstolná. Simán 4 alkalmas a kiszerelés, vagyis nekem az amúgy egy alkalmas porció simán elég két alkalomra. Már a felkenése is megnyugtató, bár gyorsan kell dolgozni, mert elég hamar elkezd sűrűsödni. Leszedése egyszerű, nagy darabokban le lehet húzni. Végeredményként igazi babapopsis pofit kapunk! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 3.

ágica

2013. július 16.

Ajándékba kaptam tesómtól pár darabot belőle, mert neki nagyon bejött. Nekem sajnos már a felvitellel akadtak gondok, mert nagyon ragacsos, nyúlós, ecsetből kb lehetetlen kiöblíteni. Ujjal nagyjából oké, de küzdeni kell vele:-D A zacskó sem túl praktikus, hiszen egy csomó benne marad a ragacsossága miatt. Ha ezen túlvagyunk, jöhet az izgalmas része. Meglepődtem az isteni illatán, simán viselnék ilyen parfümöt, annyira imádom. Nekem kb 40 perc alatt száradt meg rendesen, egyben sajnos nem jön le, de egész szép nagy darabokban. Utána egyenletesebb, puhább, és ragyogóbb ( nem zsírosan fénylő!) a bőr. Extra hatást nem tapasztaltam, az összetevői sem túl szépek, így magamtól nem venném meg. Nem szárította a bőrömet, de hidratálni azért kell utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 16.

jibjab

2013. május 6.

Finom az illata. A felvitele nem a legjobb, de nem is vészes, kicsit nyúlik-málik és nehéz egyenletesen felvinni, hogy egyenletesen le is lehessen húzni. Nyilván ecsettel könnyebb, de én eddig 2x használtam és mindkét alkalommal az ujjaimmal. Könnyen lehúzható és nem ragadnak bele az apró szőrpihék, ami miatt mindig is ódzkodtam a lehúzható maszkoktól, de sok a száradási ideje, ami nem baj, mert azzal áltatom magam, hogy addig is hat. Nincs túl sok a tasakban, más maszkokat dúsabban lehet fölvinni, de ez vékony réteg kell, hogy legyen a száradás miatt. Főleg melegben, amikor a krémes maszkok túl dúsak ez jó alternatíva. Miközben ezeket a sorokat írom is ez van rajtam. Várom, hogy megszáradjon és addig szimatolom az illatát. Nem szeretem a gyümölcsös illatokat és ezt sem akartam megvenni, minden más Merz maszkot többször is használtam már, de ezt azért mert lehúzható és mert gyümölcsös nem vettem meg. Ajándékba kaptam a húgomtól és ha már kaptam kipróbáltam. Nagyon puha lett tőle a bőröm ezért újra vettem és biztosan fogok még venni. Ilyenkor nem is kenek mindig krémet utána, mert olyan puha a bőröm és szépen egyenletes színű.A pórusokat nem tisztítja, ezt nem is vártam tőle, de finomítja őket és nekem már ez is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 6.

muckó

2013. január 26.

Eddig a dm-es peel off maszkot használtam, de gondoltam teszek egy próbát evvel is. Háát, annyira nem győzött meg, nem rossz, de nem is annyira jó. Az illata finom és felvitelkor sem csíp és nincs az a fullasztó szaga sem mint a dm-esnek, de lehúzáskor nem tapadt eléggé a bőrömhöz, nem éreztem, hogy lehúzta volna a szennyeződéseket az arcomról, elmaradt a megtisztulás érzés. Utána még mindig finom illata volt a bőrömnek és talán mintha kisimultabb és hidratáltabb lenne, de én nem elsősorban ezért vettem, hanem hogy jól tisztítson. Ja, és több mint 30 percet volt rajtam mire úgy megszilárdult, hogy le tudjam húzni ellenben a csomagoláson írt 10-15 perccel. Mondjuk a dm-es is ennyit mond és ott is kb. fél órát kellett fennhagyni, szóval ez annyira nem probléma, a végeredmény a lényeg. Asszem marad a dm-es, de lehet néha átcsábulok erre, mert az illata azért tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 26.

caarmaa

2012. szeptember 27.

Betankoltam a Müllerben zacskós maszkokból jó pár darabot, most tesztelgetem őket, igazából elég nehéz véleményt alkotni a többségről egy használat után, de mivel egy zacskó max két alkalomra elég, így rendszeres használatuk sem nagyon kifizetődő (335 Ft, ha jól emlékszem).
Viszont erről az ananászosról már egy használat után is nagyon pozitív benyomás ért. Isteni gyümölcs illat, ami nem mű, hanem tényleg olyan, mintha friss gyümölcsöket szaglásznék... Egyben szépen lehúzható az arcról, nem kellett melegvizeznem. A bőröm a használat után hihetetlen szép lett. Egységes, sima, fényes (jó értelemben, nem zsíros értelemben). Nem szedte le a mitesszereket és patikat sem, viszont mintha kicsit összementek volna. Nekem tetszik, amit művelt, úgyhogy lehet, hogy ezt többször is újraveszem majd.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 27.

Roxanne

2012. szeptember 22.

A Balea sokak által horrorként számon tartott maszkjához viszonyítva:

-nagyon finom illata van. Teljesen elbűvölt mind az ananász, mind a papaya.
-alapvetően tisztító maszknak vetettem be. Volt rajtam némi elhalt hámréteg, ha már lúd, legyen kövér alapon: gyönyörűen leszedett mindent, pihe-puha, selymes, tiszta arcbőr
-valóban érzékelhető némi bőrfeszesítő hatás
-gond nélkül lejött
-nem tapasztaltam irritációt (nem volt előkezelés, arclemosó helyett használtam)

2 darabos csomagban árulják, kb. a Schaebens maszkok árkategóriájában.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 22.

A Balea sokak által horrorként számon tartott maszkjához viszonyítva:

-nagyon finom illata van. Teljesen elbűvölt mind az ananász, mind a papaya.
-valóban érzékelhető némi bőrfeszesítő hatás
-gond nélkül lejött

2 darabos csomagban árulják, kb. a Schaebens maszkok árkategóriájában.

pityepotya

2012. augusztus 6.

nagyon finom illata van, felkenés után is intenzíven érezni. nekem ez az első olyan arcmaszkom, ami egy darabban, nyomtalanul lehúzható.
az összetevők viszont borzalmasak, és a hatása is semleges, felkenés után ugyanolyan a bőröm, mint előtte. nem venném újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 6.

Hidratálók: Butylene Glycol, Sorbitol, Maltitol, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Sorbitol h 1 1

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Squalane eo 1 0

PVP 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.