Merz Spezial

Ár:   350 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 7,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2011. szeptember 27.

Kiszerelés:   2 x 7,5 ml
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Kittens

2018. március 19.

Nem szarit , nem irritál a hatása is látható nagyon szeretem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 19.

Nem szarit , nem irritál a hatása is látható nagyon szeretem

Powderpuff Girl

2015. február 4.

A két külön adagot négy részben használtam el én is. Nincs erős illata, az állaga pont jó krémes és nem szárad "ropogósra". Általában fél óráig szoktam fennhagyni, szerintem jót tesz a bőrömnek. Mattítja, puhává teszi, előtte ha radírozok akkor talán jobban tisztít. Kellemes érzés marad utána, nem szárítja ki a bőrömet, kevésbé fénylik a T-vonalam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 4.

mihrek

2014. szeptember 26.

Most próbáltam először. Az egyik adagot két alkalommal használtam el. Nekem nagyon tetszik, bevált! :) De még hosszabb távon is tesztelem. Nem irritál, tetszik, hogy illatanyag- és parabén mentes. Tényleg használ :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 26.

polkadot

2013. július 23.

Szeretem ezt a maszkot, nálam nagyon hatásosnak bizonyult. Kellemes érzés a bőrön nem csíp, nem szárít. Lemosás után meg kb. olyan sima és tiszta lesz tőle a bőröm, mint radírozás után szokott lenni. Emellett szépen felszívja a zsiradékot, és egyenletesebbnek is tűnik a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 23.

MissNickole

2013. március 31.

Nekem nagyon bevált. Elég mitteszeres a bőröm, viszont emellett a T vonalam kicsit zsíros, az arcom inkább száraz. Eléggé egyenletessé és szép feszessé teszi a bőröm. Mintha 5 évet fiatalodnék a használata után. Fini bababőröm lesz tőle:)
Rosszat nem igazán tudok róla mondani, nekem egy ilyen tasak 4 alkalomra is elég, ugyan a gyártó szerint 2 alkalomra szánták de szerintem nem kell olyan vastagon kenni, nekem vékonyan is ugyanaz a hatás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 31.

nussz

2013. március 7.

Régóta használom, de csak mostanában kezdtem el figyelni az összetevőket. Nekem abszolút hatásos volt, mindig simább, egyenletesebb volt utána az arcom. Ár-érték arány jó, mert sok krémet kapunk a pénzünkért, melyet ugyan elvileg 2 használatra szánt a gyártó, de szerintem 4 alkalomra is simán elég - amennyiben vékonyan kenjük fel. A harmadik helyen szereplő összetevő miatt csak 4 pontot adok neki, és valószínűleg keresek egy másik arcpakolást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 7.

caarmaa

2012. szeptember 27.

Kétszer használtam eddig. Szépen megtisztította az arcom, feszes, puha és friss érzést okozott a bőrömön, nem húzódott, nem szárította. Mitesszereimen és tág pórusaimon nem vettem észre különösebb változást, de talán hosszútávon működhet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 27.

felicitas

2011. október 12.

Az igaz, hogy megtisztítja a bőrt az elhalt hámsejttől, zsiradéktól. Hogy simább, egyenletesebb lesz-e a bőr, az majd hosszútávon kiderül. Nekem inkább mitesszereim vannak, azokat is kipucolta többé-kevésbé. A dekoltázson viszont nekem olyan piros kiütéseim lettek tőle, hogy egy heti körömvirágos kezelés hozta helyre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 12.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate

Kaolin 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak