Ár:   15 490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: juditkaa70, az összetevőket feltöltötte: Dinakimou, Módosítva: 2016. november 28.

Ár:   15 490 Ft
Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A Nourilys arcápoló olaj intenzív hidratálást biztosít az arc legszárazabb területeinek. Textúrájának köszönhetően használata egyszerű, nem olajos hatású. Az olaj védelmező hatása felelős a gyulladás és a baktériumok által okozott problémák elhárításáért. A bőr komfortérzete és ragyogása helyreáll. A NOURILYS krémmel együtt használva optimális táplálást kínál az arcbőrnek.

betty007

2018. november 19.

Leárazva jutottam hozzá a D.-ben, és most pár napja a hidegebb idő beálltával kezdtem el használni éjszakára. Reggelre teljesen beszívódik, nincs ragacsos érzés, puha, kisimult bőrrel ébredek, jó kis termék, pedig kombinált bőrrel rendelkezem de bírjuk egymást. Ez a téli időszak vele fog eltelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 19.

Dinakimou

2017. szeptember 11.

Most ugye elég fénykorát élik az olajok. Engem sem kíméltek, próbáltam alacsonyabb és drágább árkategóriájú terméket is. De ez az olaj minden képzeletemet felül múlta. Nem kell belőle sok, selymes érzetet hagy maga után, semmi olajos érzés. Először csak este használtam, aztán már reggel is ő került az arckrémem alá. Fantasztikusan ápolja és táplálja a bőrt! Reggelre olyan az arc, mint aki pihent vagy 12 órát. A szárazság okozta ránoknak annyi. Az uram meg is jegyezte egyik reggel, látja hogy kipihentem magam. Mondtam neki, hogy az már nekem is jól esne és ez az olaj,amit lát. Cuki volt, mert aznap este fürdés után megkérdezte, használhatná-e ő is :)))) Tényleg szívből ajánlom! És ha valakinek érzékeny a bőre, neki főleg.... nagyon szépen megnyugtatja. Van hozzá való arckrém is, de az vagy csak télen, vagy extra száraz bőrre vagy csak éjszakára szerintem.... egy biztos. Ez a csoda mindig lesz a polcomon :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, BHT, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Borago Officinalis (Borage) Seed Oil
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.