Mexx

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: radioaktiva, az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2013. február 22.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Összetevők: Zöldalma, rózsaszín grapefruit, nyírfalevél, mandarin, jázmin, cédruslevél, rózsa szárrész, vizes jegyek, cédrus, szantálfa, ámbra, pacsuli, pézsma, tonkabab

Justin

2019. január 20.

Az eredeti változatot 2014-ben átalakították, nem ismerem az újat, de a régiből sikerült egy mintát szereznem. Igazi télies illat abban az értelemben, hogy nevéhez hűen jeges, a szúrós szag pedig számomra a fatüzelés szaga. Olyan, mint egy téli séta. Egyetem első évében hordtam ezt az illatot, így abszolút elfogult vagyok az Ice Touch-al kapcsolatban.:) A Mexx-ségéhez képest egyedi illat, szerintem ők az áruknál mindig egyel magasabb színvonalat hoznak. Ha a helyén kezeljük akkor ez egy nagyon is jó illat, annyi a titok, hogy nem kell a nagy házakhoz összemérni:)
Ha valakinél lapul egy felesleges üveg, jelezze:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 20.

Ha valakinél lapul egy felesleges üveg, jelezze:)

Sebi

2017. szeptember 2.

Szeretem a friss illatokat, de valahogy ez nem jön be. Van benne valami amitől szúrós szagú. Ha ezt kivennék belőle, marha jó illata lenne.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 2.

scisneros

2014. február 4.

Egyik kedvenc férfiparfümöm lett:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 4.

Egyik kedvenc férfiparfümöm lett:)

Dayanara

2013. december 1.

Kedvelem ezt az illatot, többször kipróbáltam már az évek alatt, mégsem vettem meg soha. Most akciós a DM-ekben, ismét magamra is fújtam, de megint arra jutottam, hogy most ezt nem veszem meg.
Sajnos rajtam nem túl tartós, talán még némelyik Avonos "cucc" (EdT, kölni stb.) is tartósabb, ráadásul ár-érték arányban számomra annyira nem éri meg, mert azt hiszem ebben kevesebb is van.
Maga az illat tetszik, én inkább nyári illatnak mondanám, de nagyszerű, hogy ilyenkor télen is kellemes viselni, ha már unjuk a tipikus télies, meleg, tömör illatokat. Viszont én nem érzek semmi különlegeset benne, és tényleg igazuk volt a férfi ismerőseimnek, amikor ezt ajánlották, valóban nyugodtan viselhetik akár nők is. :D (Ez persze nem jelenti azt, hogy nőiesnek tartanám férfiakon!) Viszont még így is az a problémám vele, hogy nem túl különleges, folyton hiányolok belőle valamit, mintha nem lenne teljes. (Gondolom talán azért is, mert ezt a fiatalabb korosztálynak szánták, és olyankor általában nem törik magukat, hogy valami igazán egyedit alkossanak. :-/)
Közben olvastam Málni véleményét, így változtatnék kicsit az enyémen. Valóban felismerhető illat és valamennyire tényleg egyedi, tehát talán valóban nem annyira tucat, mint amilyennek a fenti soraimmal sikerült beállítanom, de én mégis mindig hiányolok belőle valamit. Nehéz megfogalmazni, maga az illat finom, de nekem még hétköznapi illatnak sem a legtökéletesebb, mert én akkor is vágyom arra, hogy engem tükrözzön, legyen benne valami kis plusz, valami több.
Ez pedig hiába kellemes és hiába kedvelem, sorolhatnám, hogy szerintem mi nincs meg benne. Persze lehet, hogy másnak ez lesz a tökéletes, ergo, megszagolni mindenképpen érdemes. Kellemes hűvös illat, de nem túl hideg, mégis finom és a pici karcos jegesség mellé mégis jön valami lágyság. Ennek fényében lehet én vagyok különc, hogy nekem ez így nem elég. :D
Megadnám a négy csillagot, de a hiányérzet mellé még jön az is, hogy nem túl tartós, és hiába fújok magamra fél üveggel, akkor is csak diszkréten érezni, nem az egész helyiségben, ahol végigmegyek. :) Ezért sajnos csak 3.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 1.

Málni

2013. június 5.

Ahogy a nevében is szerepel, JEGES érintés, valóban csípős hideg, jeges érzés kifújáskor, én téli parfümként használtam még, mert egyik télen ismertem meg, így maradt is téli, de nyáron is jól jöhet frissítőként, csak nem intenzív tartósan, hogy sokáig lehűtsön. Tipikus, felismerhető Mexx parfüm, mindegyik kissé fanyar citrusos és kortalan. Mondjuk nem éreztem még hasonló illatút, mint ez az ájsz tács, úgyhogy díjazom a különcségét. Ja, és az üvege is 5letes, jégkockás kinézetű:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 5.

mimikehh

2013. március 10.

Apumnak volt sokáig ilyen parfümje. Nagyon finom illata van, amikor a fürdőben jártam minden alkalommal megszaglásztam :) Mai napig imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 10.

NagyN

2012. november 27.

Nagyon kellemes,nyárias,fiatalos illat!Nekem viszont valahogy nem tűnik tartósnak:(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. november 27.

radioaktiva

2012. augusztus 18.

Páromat leptem meg vele a névnapján. Épp ki volt fogyva a könnyed, nyári illatokból, így elmentünk a fiammal, hogy keressünk valami friss, fiatalos könnyed illatot. Mivel ismerjük az ízlését parfüm terén, így nagyon hamar erre esett a választásunk. És nagyon beletaláltunk ! Nagyon tetszik neki és illik is hozzá. Persze ez nem egy bonyolult illat, de hétköznapokra jó. És meglepően tartós is, reggel, munkba menet befújta magát, s mikor este hazaért még mindig diszkréten érezni lehetett és ő napközben sosem fújja be magát újra. Úgyhogy mindenki elégedett :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. augusztus 18.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.

Színező anyag. (Piros)