Mexx

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: audreyx, Módosítva: 2013. július 23.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

pinky001

2017. január 28.

Egy parfüm sem okozott még nekem fejfájást, ő az első. Nagyon-nagyon alkoholos, erős.

Up.: Továbbadtam az egyik barátnőmnek, rajta nagyon kellemes, jól áll neki. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 28.

Up.: Továbbadtam az egyik barátnőmnek, rajta nagyon kellemes, jól áll neki. :)

Boginyuszi

2016. április 7.

Egy szóval jellemezve: cuki :) kedves, vidám, édeskés illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 7.

Egy szóval jellemezve: cuki :) kedves, vidám, édeskés illat.

szViki095

2015. augusztus 27.

Emiatt fogok éhen halni :))) imádom ezt az illatot, de hát nem a legolcsóbb kategória, de megéri :) inkább csak különleges alkalmakkor használom. Igaz, lehetne tartósabb az illata, de annyira imadom, hogy nem vonhatok le emiatt csillagot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 27.

madri

2014. április 27.

Nagyon szerettem, 2 üveggel használtam el belőle :))) hétköznapokra teljesen idális, tartós, friss az illata

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 27.

audreyx

2013. július 19.

A Very Nice előtt már két Very Wildot elhasználtam, annak talán kicsit jobban bejött az illata, ez (ahogy a neve is mutatja) kislányosabb. Nekem nagyon tartós, szinte egész nap magamon érzem egyszeri fújás után is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 19.

BeccKM

2013. március 17.

Én nagyon sokáig használtam. Ez volt a legelső parfümöm és nagyon beleszerettem, az illata csodás. és nagyon csajos virágos az egész.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 17.

kisizé

2013. február 2.

kellemes az illata, de sajnos tényleg nem túl tartós. Friss, könnyed, nőies illatú :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 2.

klau0614

2012. augusztus 19.

Finom illata van nagyon ,de a tartóssága nem az igazi!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 19.

Finom illata van nagyon ,de a tartóssága nem az igazi!

nlevelin

2012. április 21.

Most fogyott el sajnos, nagyon imádom, újraveszem!:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 21.

Most fogyott el sajnos, nagyon imádom, újraveszem!:)

Antioxidánsok: BHT

Színezék. Lilás piros.