Mexx

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: buttercup, Módosítva: 2011. december 30.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatcsalád: virágos- gyümölcsös-gourmand
Összetevők: citrusok, málna, feketeribizli, pillecukor, rózsa, vanília, ámbra

kiflimorzsa

2017. április 25.

Talán ilyen 14 éves koromban kaptam ilyet karácsonyra, eleinte nem kedveltem az illatot, de később rájöttem, hogy nagyon is illik hozzám. Azóta szeretném egyszer újravenni.
Edit: újravettem, még mindig imádom <3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 25.

Edit: újravettem, még mindig imádom <3

petra8403

2015. június 28.

Középsulis éveim alatt használtam, akkor még nem voltam belemélyülve az illatok világába.
Szeretem a kékszőlő ízét és illatát, ez a parfüm pedig totál erről szól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 28.

Szeretem a kékszőlő ízét és illatát, ez a parfüm pedig totál erről szól.

xxEDITxx

2015. június 8.

Régebben nagyon szerettem ezt az illatot, de most már túl édesnek tartom. A tartóssága nem 5/3,5. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 8.

sissy93

2013. október 10.

Pillecukor *-*
Nagyon régóta kerestem már ezt az illatot, és most végre megtaláltam. Sajnos pont kiárusítva, de így legalább olcsón jutottam hozzá (40ml, 15€)
Csodálatos. Annyira könnyed, édeskés, mégis figyelemfelkeltő illat.
Szerencsére tartós is. Olyan jó érzés, mikor napközben hirtelen megérzem magamon. Boldog leszek tőle. *-*
A design is klassz.
Az egyedüli, ami fájdítja a szívem, hogy kibontás után tűnt fel, hogy pár ml hiányzik belőle. De ez már nem a parfüm hibája.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 10.

Pillecukor *-*
Csodálatos. Annyira könnyed, édeskés, mégis figyelemfelkeltő illat.
A design is klassz.

audreyx

2013. július 19.

Számomra ez az egyik legkedvesebb parfüm! Kipróbáltam a "kistestvérét", a Very Nice-ot is, de nekem mégis a Wild az igazi :) Imádom, nagyon kellemes az illata, és ahogy már a Mexx-től megszoktam, nekem egy egész napra elég egy fújás! Bátran ajánlom mindenkinek, aki szereti a kicsit vadítóbb parfümöket ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 19.

Dynu

2013. március 19.

Kaptam, tömény cukor illata van. Aki szereti az ilyen illatokat, annak nagyon ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 19.

Hoagirl

2013. február 25.

Én nagyon szeretem ezt az illatot, akciósan vettem a Müllerben 40 ml-t 2000 Ft-ért. Kicsit édeskés és elég tömény illata van, épp ezért két fújás bőven elég, sokáig lehet érezni az illatot, meglehetősen tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 25.

Tory

2012. november 29.

Nagyon szeretem az illatát és még 8 óra elteltével is érezhető a bőrön.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 29.

Nagyon szeretem az illatát és még 8 óra elteltével is érezhető a bőrön.

lunaticgirl

2012. november 9.

hát én nem is tudom.mikor megvettem épp tetszett mert szerintem kicsit thierry mugler alternatív, de aztán magamon már nagyon nem jött be:)nagyon nehéz, édes, vattacukros, kicsit mamás, nem nagyon viselem el magamon.:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 9.

klau0614

2012. augusztus 19.

Érdekes,finom egyedi illata van,de sajnos a tartóssága nem az igazi.Ezért csak 4-es.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 19.

Antioxidánsok: BHT

Színezék. Lilás piros.