Mexx

Ár:   3699 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: asszembocicsoki, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. június 30.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

• A Mexx Whenever Wherever parfümének könnyebb és frissítőbb verziója
  • Citrus és rózsa jegyek különleges keveréke
  • Felemelő zöld és üdítő aromákkal
  • Nőies virágvarázs fás, pézsma alapon

♡ Mexx illatok ♡

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

mlexa

2022. február 2.

KM boxban érkezett hozzám és nagyon megszerettem. Nem fullasztó, kellemes lágy illata van. Amire készült, arra tökéletes. Nyilván nem egy parfüm, így nem is tart addig. Én szeretem fújni, szeretem az illatát. Ruhán még órák múlva is érzem. Hatalmas kiszerelés, sokáig tudom majd használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 2.

EvandEra

2022. január 11.

Nagyon jó az illata, meglepően tartós is, de sajnos nem tudok eltekinteni attól, hogy a gimis tesiórák öltözőszaga jut eszembe róla. Az az édes-fanyar valami, ami csak az izzadt agyonsprayzett tinilányokon van. Amúgy szuper lenne, de nekem így csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 11.

fokid1

2021. november 30.

Nekem is a boxbol van, első fújás után egyből a gimis tesiórák és öltözők jutottak eszembe, amit nem feltétlenül szeretnék újra élni, de második próbára kellemesebb volt. Alapból parfümöt sem használok, mert a legtöbb illat zavar, de ez ruhára fújva egész kellemes lett, úgyhogy próbálom majd módjával használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 30.

Csipetke

2021. november 22.

Magamtól én sem vettem volna meg. Nem szeretem az ilyen édes illatokat de ez még határeset pont. Még elviselem magamon. Egyébként ettől függetlenül rendben van az illata. Tartósnak nem mondanám de mondjuk nyáron a nagy melegben simán eltudok képzelni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 22.

veci

2021. november 22.

Szintén a boxból jutottam hozzá. Nem szeretem a rózsás dolgokat, ezért magamtól sosem vettem volna meg, de nagyon kellemes. Most ebben a hideg időben is fújkálom, mert nekem van annyira édes, hogy most is jól essen. A tartósságát nyilván nem fogom kritizálni, elvégre ez egy testpermet, de egész sokáig érzem az illatát. Korrekt termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 22.

Kriszta1988

2021. október 17.

Az őszi krémmánia box-ban volt. Illata isteni, könnyed citrusos, de sajnos nem tartós 2 óra alatt elillan az illata. Tényleg csak inkább a nyári napokra ajánlott, amikor csak felszeretnéd frissíteni magad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 17.

nonex00

2021. október 14.

Nyáron nagy hasznát vettem, de amióta hidegebb van nem nagyon használom. Nagyon praktikus volt, amikor megizzadtam fújtam kettőt és a tisztaságérzetem sokkal jobb volt. Mások is nagyon dicsérték az illatát. Szerencsére nem émelyítő, nem irritálja a bőrt. Jövő nyáron mindenképp újraveszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 14.

asszembocicsoki

2021. július 1.

Hűs érzés, isteni illat (ami tartós is!!), nem irritálja a bőrt. Különleges, friss virágos-fás illat egy kis citrussal, igazi nyári. :) Ár-érték arányban szerintem megéri. Sokkal jobban esik nyáron mint egy tömör parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.