Mexx

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: k.monika0126, Módosítva: 2022. július 25.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Borostyan

Meloca

2017. október 13.

Imádtam! Nagy csalódás, hogy már nem forgalmazzák! :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 13.

Imádtam! Nagy csalódás, hogy már nem forgalmazzák! :(

kisslauraolga

2015. október 20.

Imádom, talán az egyik legkedvesebb illat számomra, nagyon sok emlékem kötődik hozzá. Kár, hogy már nem kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 20.

Ella

2015. június 24.

Leárazva vettem a natural spray verziót. Teszter nem volt, de gondoltam, biztos jó, hiszen a Wild, Very Wild és Very Nice is mind számomra tetszetős illatok. Tévedtem. Bazsarózsát, gyöngyvirágot és lime-ot érzek benne, de valahogy nem kellemesen keverednek össze. Olyan takarítószer-szerű az egész vagy nem is tudom. Bár az is lehet, hogy csak a bőrömmel nem kompatibilis (nem volt lehetőségem papírcsíkra fújni, de majd kipróbálom úgy is). Ahhoz képest, hogy nekem natural spray van meg, elég tartós (tartósabb, mint a Mexx Wild edt).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 24.

Reni91

2013. november 16.

Kivételesen ez a parfüm nem tetszett a Mexx-től. Az illata számomra nem volt túlzottan tartós és valahogy a boltban jobban megfogott mint otthon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 16.

Zsuzsi216

2013. szeptember 19.

Nagyon szeretem az illatát, az egyik kedvencem. Rajtam tartós volt az illata, 8 óra elteltével is éreztem magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 19.

zsofi91

2013. április 11.

Nagyon jó illata van, de sajnos nem túl tartós. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 11.

Nagyon jó illata van, de sajnos nem túl tartós. :(

mogyizsuzsi650304

Korcsoport: >54
2011. október 6.

Kellemes, de nem tartós illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2011. október 6.

Kellemes, de nem tartós illat.

Lotti

2011. szeptember 10.

kellemes az illata, de a bőrön szinte nem is érezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 10.

kellemes az illata, de a bőrön szinte nem is érezhető.

Pávácska

2011. augusztus 31.

Finom, kellemes, fiatalos illatú, bár nem túl tartós parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 31.

Finom, kellemes, fiatalos illatú, bár nem túl tartós parfüm.

Krikri

2011. augusztus 17.

Nagyon szerettem/szeretem ezt az illatot, viszont pár óra múlva már szinte semmit sem lehetett belőle érezni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 17.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.