Michael Kors

Ár:   16 090-22 040 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: petra9229, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. október 30.

Ár:   16 090-22 040 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Douglas

A szantálfa és a pézsma illatába burkolódzó érzéki ámbrára fekteti a hangsúlyt, melyet a narancs, mandarin, és fehér virágok tesznek élénkebbé. Az illatot a Michael Kors kollekcióiban gyakran felbukkanó merész színek ihlették. A Michael Kors márka ikonikus fotóin láthatóó élén színfoltok az életörömöt és ellenállhatatlan vonzerőt jelképezik

Michael Kors Sexy Amber EDP 30ml
Ár: 10000 , Eladó: martoneszter
Állapot: Egyszer fújtam belőle, Helyszín: Budapest, Zugló, fizetés: Személyes átvétel Zuglóban, fizetés kp-ban vagy utalással
Fújósban üvegében 🌸 Michael Kors Sexy Amber EDP
Ár: 1800/2900/13900 ft 5/10 /85ml , Eladó: Csokri
Állapot: Jelenleg 85 ml van benne , Helyszín: Budapest alkalmanként Debrecen , fizetés: Személyesen posta foxpost

Sleekdecadence

2021. október 4.

Régi emlék merült fel az első szippantásnál...talán a babahintőpor illatát idézhette fel. Régóta kerestem ezt az illatot. Öt éves lehettem amikor először éreztem hasonlót egy igen kifinomult középkorú hölgyön, azóta rabul ejtett és végre megleltem!
Nemes arisztokrata hölgy meleg ölelését idézi egy kastély kertjében. Arany ékszerein megcsillan a lemenő nap fénye az indián nyár hűvös szellőjében. Nem való mindenkinek, nosztalgikus illat. Sejtelmes keleties hatással. A neve megtéveszt, Inkább az intimitásra utal. Édes emlék, talán egy öreg, eső áztatta bőrkabát ódon könyvek és virágok illatával fűszerezve. Meleg ölelés a kandalló előtt egy szőrme szőnyegen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 4.

sammy

2021. július 30.

Nagyon szeretném, ha több maradna a fehér virágból és nem borulna szantálba a végkifejlet a bőrömön. Én kifejezetten visszafogott illatnak érzem, de meleg, inkább ősszel-télen prefelálnám.
Nem tudom eretnek gondolat-e, de mintha hasonlítana a Pani Walewska White-ra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 30.

Nem tudom eretnek gondolat-e, de mintha hasonlítana a Pani Walewska White-ra.

floracska6

2021. február 19.

Hat en eddig egyik Michael Kors illattol sem mentem falnak es ettol sem. Full átlagos, kiadhatná ugyanezt az Avon is 3000-ert.
Rajtam átlagos puderes szappanillat, unalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 19.

Rajtam átlagos puderes szappanillat, unalmas.

Yeticica

2020. október 23.

Sajnos rajtam/nekem nem működik. Full szappan, de abból sem a krémes fajta igazán, aztán lassan, nagyon lassan szétázik az a szappan és valami halovány viragosan édeskés , számomra behatarolhatatlan illattá alakul.
Nem vagyok a szappanos illatok nagy rajongója, így még a mintacskam is új főbérlőt keres majd.
Tartósságra nincs panasz - a régi, Lyon-i szomszéd néni nagyon örülne neki szerintem.
Nem értem ezt MK higyan adhatta ki a neve alatt. Nu nem azért mert annyira rossz lenne, csak nem majkolkorszos kicsit sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 23.

Erika80

2020. január 7.

Erőteljes, szappanos (valóban Lux szappanos), számomra a "túl sok" kategóriát súrolja. Ha nem tudnám, hogy ez egy drága illat, azt hinném, hogy egy olcsó kategóráis pacsuli. Az utánzata bőven jól hozza ezt a szappanos, erős, tisztaságillatot, ami kicsit olyan markáns nekem. Mindennek meg van a szépsége, neki is, csak a megfelelő személy szükségeltetik hozzá. Alkalomra, elegáns helyre egy fújás is bőven elég, természetesen azok számára akik az illat kedvelői. Szerintem tartós, de számomra sem a fiatalos, sem a sexy vonalat nem képviseli.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 7.

Aurora1006

2019. november 14.

Számomra nem szexi,van benne valami zavaró ,mert fél óra után muszáj volt lemosnom!Szerencsére csak próbáltam,és nem vettem meg!Szeretem az édes illatokat,de ez nálam nem nyert..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

appledda

2019. szeptember 23.

Valóban nem az az édes tömény szirup ami most minden felkapott parfüm, tizenkettő egy tucat. Én az összetevői miatt választottam ezt. Az Armani Sí és a C. Herrera Good Girl volt versenyben, de sajnos mindkettőben ott van a Limonene ami ha csak csak esély is van arra ,hogy tényleg rákkeltő, akkor elég gáz. Szóval olyan parfümöt kerestem amiben nincs parabén, BHT, Limonene. Ez megfelel ennek, szerintem egyedi az illata, rajtam nagyon jól működik, nagyon tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

Alba1123

2018. október 30.

szappanos, tiszta, picit édeskés illat. Hétköznapi viseletnek teljesen jó. Viszont egy "semmi extra" parfümért azért
drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 30.

drága.

GHettie

2018. szeptember 9.

Szappan, csak szappan... nekem éles, tolakodó, sajnos nem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Szappan, csak szappan... nekem éles, tolakodó, sajnos nem tetszik.

Cintia96

2018. április 17.

Szappanos, nehéz, tartós illat. Mások orrának 2 fújás sok belőle mert terjeng az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Coumarin, Geraniol, Citronellol, Citral, Farnesol, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 14700, CI 42090
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)