Michael Kors

Ár:   16 090-22 040 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: petra9229, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. október 30.

Ár:   16 090-22 040 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Douglas

A szantálfa és a pézsma illatába burkolódzó érzéki ámbrára fekteti a hangsúlyt, melyet a narancs, mandarin, és fehér virágok tesznek élénkebbé. Az illatot a Michael Kors kollekcióiban gyakran felbukkanó merész színek ihlették. A Michael Kors márka ikonikus fotóin láthatóó élén színfoltok az életörömöt és ellenállhatatlan vonzerőt jelképezik

Erika80

2020. január 7.

Erőteljes, szappanos (valóban Lux szappanos), számomra a "túl sok" kategóriát súrolja. Ha nem tudnám, hogy ez egy drága illat, azt hinném, hogy egy olcsó kategóráis pacsuli. Az utánzata bőven jól hozza ezt a szappanos, erős, tisztaságillatot, ami kicsit olyan markáns nekem. Mindennek meg van a szépsége, neki is, csak a megfelelő személy szükségeltetik hozzá. Alkalomra, elegáns helyre egy fújás is bőven elég, természetesen azok számára akik az illat kedvelői. Szerintem tartós, de számomra sem a fiatalos, sem a sexy vonalat nem képviseli.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 7.

Aurora1006

2019. november 14.

Számomra nem szexi,van benne valami zavaró ,mert fél óra után muszáj volt lemosnom!Szerencsére csak próbáltam,és nem vettem meg!Szeretem az édes illatokat,de ez nálam nem nyert..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

appledda

2019. szeptember 23.

Valóban nem az az édes tömény szirup ami most minden felkapott parfüm, tizenkettő egy tucat. Én az összetevői miatt választottam ezt. Az Armani Sí és a C. Herrera Good Girl volt versenyben, de sajnos mindkettőben ott van a Limonene ami ha csak csak esély is van arra ,hogy tényleg rákkeltő, akkor elég gáz. Szóval olyan parfümöt kerestem amiben nincs parabén, BHT, Limonene. Ez megfelel ennek, szerintem egyedi az illata, rajtam nagyon jól működik, nagyon tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

Alba1123

2018. október 30.

szappanos, tiszta, picit édeskés illat. Hétköznapi viseletnek teljesen jó. Viszont egy "semmi extra" parfümért azért
drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 30.

drága.

GHettie

2018. szeptember 9.

Szappan, csak szappan... nekem éles, tolakodó, sajnos nem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Szappan, csak szappan... nekem éles, tolakodó, sajnos nem tetszik.

Cintia96

2018. április 17.

Szappanos, nehéz, tartós illat. Mások orrának 2 fújás sok belőle mert terjeng az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 17.

angelina69

2018. március 17.

Nő lévén gondolkodóba ejtett a sexy jelző az illat nevében. Hát... hmmm. Rajtam nem volt szexi, vagy nekem más elképzelésem a szexi illatról. Biztos, hogy más... Ez egy enyhén citrusos kezdés után rajtam csak a régi fehér Lux szappan illatát idéző illat volt. Igaz, azt is szerettem, mert bizony jó illat volt, de azért szexinek nem nevezném. Szerencsére nem fojtott és nem tolakodott. A leszáradásában enyhén maszkulinná vált rajtam. Tartósságával nem volt gondom. Egy átlagos hétköznapon tökéletesen megfelel, ápoltság érzetet nyújt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 17.

Hujepicha

2017. november 9.

Pici mintam volt belole, megtetszett megrendeltem! Nem kellett volna.......
Erős, emelyito, a keves is tul sok! Azert elfujkalom de nem veszem ujra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 9.

Pici mintam volt belole, megtetszett megrendeltem! Nem kellett volna.......
Erős, emelyito, a keves is tul sok! Azert elfujkalom de nem veszem ujra.

mano330

2017. október 26.

Rajtam büdös :( pedig nagy reményekkel rendeltem a mintát belőle, mert annyian dicsérték itt. Valószínűleg a bőrömmel vagy az orrommal nem illenek össze :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

Kicsitzizigizi

2017. augusztus 19.

Chanel Allure edp "luxure" változata. A Luxure állítólag nagyon jó utánzatokat csinál, nem lepődnék meg, ha ezt a parfit egy utánzatgyárral késszíttette volna a MK cég. Persze a hülyeség vámszedőinek is élni kell valamiből, aki ezt, ennyiért megveszi azt az illatáért talán, az eszéért biztosan nem fogják elrabolni.
Az egy csiilag az Allure illatának szól, azt szeretem, MK viszont semmit nem érdemel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 19.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Coumarin, Geraniol, Citronellol, Citral, Farnesol, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 14700, CI 42090
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)