Michael Kors

Ár:   12 200 Ft, 16 700 Ft és 23 300 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: diesel22, az összetevőket feltöltötte: elpike, Módosítva: 2017. február 5.

Ár:   12 200 Ft, 16 700 Ft és 23 300 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Douglas

Megjelenés éve: 2016

Illatjegyek: mandulatej, bergamot, rózsabors, szegfű, heliotróp, szantálfa, benzoin

keresem Michael Kors Wonderlust EDP
Ár: megegyezés szerint , Eladó: LxndrHrvth
Állapot: saját üvegében , Helyszín: --, fizetés: --
Ár: 2000ft+pkg/5ml , Eladó: 0808
Állapot: frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: banki utalás, postán maradó

Csillag9

Korcsoport: >54
2021. február 10.

Nagyon finom, könnyed nyári virág illata van! :)
Tartós, és óránként változik az illata. Egyre lágyabb lesz a bőrön.
Nagyon szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. február 10.

Nagyon finom, könnyed nyári virág illata van! :)
Tartós, és óránként változik az illata. Egyre lágyabb lesz a bőrön.
Nagyon szeretem.

Kingimingi

2021. január 28.

Ajándékba kaptam. Kellemes illata van, főleg a mandula érződik ki a bőrömön.
A tartóssága kitűnő. Este is érzem magamon. Viszont sajna ez nem az én illatom. Finom, finom de mégsem az igazi. Nem tudnék smemibe sem belekötni, de velem valahogy nem tud közösen működni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 28.

Ajándékba kaptam. Kellemes illata van, főleg a mandula érződik ki a bőrömön.

ALettah

2021. január 22.

A neve és a szép, letisztult csomagolása miatt csaptam le rá, valami csodás, kalandos, friss illatra vágytam, amibe beleszagolva azonnal elfog a vágy, hogy vándorútra keljek.
Hát, nem ezt kaptam. Erőteljes mandulás és szantálos kompozíció, amibe szépen simulnak a virágok - én rózsát is érzek, bár a jegyek szerint nincs benne. Szép és elegáns, és nagyon tartós. Inkább a szolid, jól öltözött, kosztümös üzletasszony illata, mint a vad, kalandorlelkű utazóé.
Hozzám most nem illik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 22.

Hozzám most nem illik.

bleauwsy

2020. augusztus 30.

Ruhán egész jól megtartja az illatát, bőröm nekem valahogy elillan. Mindenesetre egy kellemes, diszkrét illat. A tartóssága miatt picit szomorú vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. augusztus 30.

szandi08

2020. január 5.

Imádom! Kedvenc illatom lett. Én sem érzem annyira tartósnak, de alapjáraton egy könnyu, nem tömény illatról van szó.

update: Azonnal beleszerettem az illatába, viszont egy idő után tényleg kissé unalmassá válik. Ennyi pénzért semmi extra valjuk be. Enyhe, púderes, nem tömény.
Negatívum, hogy a nap végére már kevésbé érzem az illatát, fél napot bír körülbelül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 5.

level

Korcsoport: >54
2019. november 15.

Egyedi, púderes, édesen mandulás illatfelhő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. november 15.

Egyedi, púderes, édesen mandulás illatfelhő.

Yeticica

2019. szeptember 28.

Feltettem eladasra. Pedig milyen szep illat. Konnyu viselni, megsem konnyed, kulonleges, megsem kirivo, hasonlit valamire, megis egyedi.
Valoban hasonlo kaliberu, mint az alaia blanche vagy az ezekhez hasonlo puderes nocissegek, de azert o kizel sem annyira fuszeres. Pihepuha, mandulas-heliotropos-ultranoies finomsag, es meg tartos is.
Ami miatt megvalok tole, az a mandula. Ez a jegy egesz egyszeruen utal engem , pedig en annyira akarom szeretni..... minden egyes mainstreal es niche illatom, amiben mandula/mandulatej/marcipan volt, masnal vegezte, mert zavar. Fogalmam sincs miert, mert enni imadom, raadasul viselni is imadnam, megsem megy.
Pedig - es most lehet hulyenek nezni - most tettem fel Van Gogh Mandulaviragzas cimu gyonyoruseges kepet a nappalink falara, es annyira akartam benne gyonyorkodni, mikozben egy mandulas illat vesz korbe...... hat ezt is el kellett engednem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 28.

neska

2019. június 22.

Nagyon szeretem, édes, könnyű illatfelhő. Rajtam nem annyira tartós de én elnézem neki! :-) Egy csodás szettben vettem, van hozzá kis retikülben is hordható fújós is hozzá. Így egész nap érezhetem az illatát. Leszáradás után jön ki a rajtam a mandulatej, hm, fenséges. Minden alkalomra viselhető, szerintem még a nyári melegben is. Nálam ötös :-).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 22.

Csillampor26

2019. május 10.

Sokáig szinte csak ezt használtam és nagyon szerettem. Erős, de nem tolakodó illat. Amikor ezt fújtam magamra, valami különös önbizalomlöketet kaptam tőle. Tényleg nagyon tartós és leszáradás után sem lesz gagyi az illata. Nyárra kicsit sok lehet, de az összes többi évszakkal jól működik szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 10.

Kicsicsajbi

2019. április 30.

Imáádom🥰
Kedvenc parfümöm, egyben dögös és laza illat kompozíció.
Minden összeállításhoz illik, estig tartó illatfelhő kíséri... nagyon sok dicséretet kaptam már mióta használom!!🤗

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 30.

Imáádom🥰
Kedvenc parfümöm, egyben dögös és laza illat kompozíció.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.