Milani

Ár:   2890 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 2890 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: cicafun, az összetevőket feltöltötte: galberki.reka, Módosítva: 2016. május 23.

Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 2890 Ft

"Itt az ideje, hogy észrevegyék a rúzsodat! Az Amore Matte Lip Créme megérkezett. Ez a forradalmian új, erősen telített folyadékból mattá váló formula puha, bársonyos és teltebb kinézetű ajkakat varázsol. A kétoldalas, rugalmas plüss applikátor precíz felvitelt tesz lehetővé a tökéletesen színezett ajkak érdekében, és merész, intenzív fedést biztosít. Nem ragad, sima és készen áll arra, hogy egész éjszaka viseld."

Ár: 2890 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 2721 , Eladó: Milani
Itt az ideje, hogy észrevegyék a rúzsodat! Az Amore Matte Lip Créme megérkezett! Ez a forradalmian új, erősen pigmentált folyadékból mattá váló formula puha, bársonyos és teltebb kinézetű ajkakat varázsol.
Ár: 1500 , Eladó: vdora
Állapot: egyszer volt rajtam, képet tudok küldeni akkorról, Helyszín: Budapest/ Dabas, fizetés: személyesen átvehető Budapesten vagy Dabason
KERESEK MILANI rúzsokat, folyékony rúzsokat
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: Hegylako
Állapot: párszor használt , új,, Helyszín: Budapest / Siófok, fizetés: Kérlek árat írjatok, képet az anita.50@freemail.hu címre küldjetek.
Martika98

2019. február 12.

Sajnos nem igazán vett meg. :( Nagyon szép bordó színt sikerült beszereznem, de a nem folyékony társa sokkal jobban meggyőzött. Evésnél nagyon csúnyál lekopik belül, szerintem akkor már jobban megéri egy Nyx rúzs. A színe miatt azért néha használni fogom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 12.

zsucci93

2019. február 5.

Nem igazán hatott meg, ragacsos, foltos, fehér vonalban összegyűlik. A színek szépek, de ennyi

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.

fancsisz

2019. január 22.

4 árnyalat van meg nekem belőle (12-loved, 14-devotion, 15-gorgeous, 29-sweetie) ebből a 12-es és a 29-es árnyalattal nagyon elégedett vagyok. Tartós, jó illatú, gyönyörű a szín!
A 14-es piros színnel vegyes érzelmeim vannak, mert nagyon szép a szín és jó az illat, de ilyen “vastag” érzete van, nagyon érzem egyszerűen hogy ott van a számon és ez zavar, bár nem kopik könnyen!
A 15-ös, málna szín....hát alapból a szín gyönyörű lenne, viszont az állag borzalmas.. nem tartós, repedezik és lepereg darabokban. Nem is szoktam használni ezt a színt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 22.

xandraG

2018. november 23.

A "Fling" árnyalat van meg, sajnos nálam használhatatlan, mert miután felkenem pár perc elteltével elkezdi csípni a számat. Bizonyos időközönként mindig kipróbálom, hátha ez változik, de nem. Magával a formulával nem lenne különösebb problémám, de azt gondolom, hogy ezen az áron sokkal jobb termékek vannak már a piacon. Az illata pedig személy szerint túlságosan émelyítő.

Egyéb Milani-s tapasztalatom:
- Nemrég megvásároltam a 03-as szemhéjfesték palettájukat. Nagyon megbántam a vásárlást, a színek nagyon porosak, és nem komfortos vele dolgozni, senkinek sem ajánlom. Ezen az áron tudtam volna venni, mondjuk egy morphe palettát, amiben sokkalta több szín van, minőségben pedig messze felülmúlja ezt.
- Van még egy tus-om is tőlük, maga formula sűrűbb állagú, ezért nehezebb vele tusvonalat húzni, plusz az ecset rész is lehetne vékonyabb.

Több Milani termékbe biztosan nem ruházok be. A 3/3 elég rossz arány.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 23.

Egyéb Milani-s tapasztalatom:

Több Milani termékbe biztosan nem ruházok be. A 3/3 elég rossz arány.

Cat21

2018. október 19.

Eléggé tartós, az evés-ivás azért koptatja. Erősen pigmentált, viszont sajnos szárítja a számat. Nagyon tetszik az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 19.

Brami

2018. október 14.

Update: mostanában elkezdtem primert használni a szájfény alá, így nem viszket tőle a szám. Így meg vagyok elégedve vele.:) Lehetséges, hogy adok egy esélyt még neki és rendelek egy másik árnyalatot is.

Nos..eléggé vegyes érzéseim vannak ezzel a termékkel kapcsolatban. Hogy a jó tulajdonságokkal kezdjem:
- nagyon tartós
- nagyon erősen pigmentált.

Amikor megkaptam egy pici csalódás ért, mivel képen sokkal barnásabbnak tűnt az árnyalat, ahhoz képest ami megjött. Élőben sokkal rózsaszínesebb, de gondoltam sebaj, szép színe van így is. A következő csalódásom az, hogy brutálisan szárítja a szám, valamint viszket is tőle miközben szárad. Nem vagyok allergiás semmilyen összetevőre, és még nem volt ilyen panaszom sem, ezért kicsit csalódott vagyok, hiszen túlzottan olcsónak sem mondanám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 14.

- nagyon tartós
- nagyon erősen pigmentált.

nnagy822

2018. augusztus 18.

Tegnap megjött a rendelésem, 5 színt rendeltem. Rögtön ki is próbáltam a Devotion árnyalatot. Gyönyörű szín. Szépen lehetett dolgozni vele, de nagyon gyorssn megszáradt, így kicsit nehezebb volt egyenletesen felkenni. Elmentünk gofrizni (tele tejszínhabbal, Nutellával, fagyival) éppen úgy a helyén maradt,mint felkentem. Gofri után mentünk Mekizni, a burger után sem kellett semmit igazítani. Száritani csak nagyon picit szárított, az nap direkt kenyegettem a számat, hogy ne legyen száraz és letörlés után sem éreztem, hogy olyan rossz legyen a helyzet. Alig várom, hogy kipróbáljam a többi színemet is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

Lauramakeup

2018. július 15.

2 arnyalattal rendelkezem. Altalaban kettesevel rendelem, es probalom ki a kulonfele ruzsokat.
Az illatat kifejezetten szeretem, edes illatu.
Sokaig fenn marad, nagyon pigmentalt, nekem kicsit tulzottan is, ezert nagy korultekintest igenyel a felvitele, ha sietek nem ehhez nyulok. Ha lehetne 4.5 csillagot adnek, igy inkabb 4.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 15.

Az illatat kifejezetten szeretem, edes illatu.

Nikivi

2018. június 21.

Igaz csak 1 árnyalatban van meg (adorable) de én nem értem a hype-ot körülötte. Szárít borzasztóan, belül 5 perc altt lekopik. Kényelmetlen száraz, vastag viselet. Eladó, ha valakit érdekel :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 21.

Dolcedia

2018. június 8.

A 26 Fling van a tulajdonomban.Jó minőség,pigmentált,evés ívásnál kopik de szépen ,Illata finom,picit szárít

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 8.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Kaolin 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.