Milani

Ár:   €7.18   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csill87, Módosítva: 2013. január 31.

Ár:   €7.18
Kiszerelés:   3,5 g

Égetett pirosító.

Milani Baked Blush 01 Dolce Pink
Ár: 3200 Ft + posta , Eladó: koalace
Állapot: Használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Milani Baked Bronzer
Ár: 3000 , Eladó: Ginger55
Állapot: Új , egyszer próbált , Helyszín: Tatabánya, fizetés: Előre utalás után foxpost vagy postán maradó

zsokence

2020. szeptember 3.

Az első Milani termékem, a híressé vált Luminoso pirosító. Több külföldi vlogger is ajnározta a terméket, gondoltam én is kipróbálom, mi baj lehet?! Hát soha de soha nem találkoztam ennyire brutálisan pigmentált cuccal mint ez. Nem is tudom eldönteni hogy ez most vajon pozitív vagy negatív vélemény, mert egyszerűen nem tudom használni a terméket annyira durván erős. A legapróbb porszemmel, gondosan leütögetve a felesleget sem lesz enyhe a hatás. Konkrétan lázrózsákat csinál. Persze az is lehet hogy én vagyok ennyire béna. Mindenesetre havi egyszer próbálkozom, hátha??? De már egyre kevesebbszer nyúlok utána. Sajnálom, Milani, sajnálom Luminoso, mi nem vagyunk kompatibilisek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 3.

kisbobitas

2020. augusztus 20.

Az itteni vélemények alapján beruháztam az első Milani pirosítómra. A 14-es Petal Primavera árnyalatot vettem meg, amikor meghozta a futár a színe először nem tetszett. Miután kipróbáltam nagyon megtetszett, mert iszonyúan pigmentált és tartós. Furcsa volt számomra, hogy amíg nem nyúltam bele az ecsettel addig a pirosítónak kicsit barnás-sárgás beütése volt, majd használat közben mályvás-rózsaszín lett. A színe a világos bőrömhöz passzol, de vigyázni kell vele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 20.

cicafun

2020. március 19.

2 árnyalatom van meg belőle: a 01-es Dolce Pink és a 13-as Rosa Romantica. A 01-es egy aranyfényben játszó rózsaszín, a 13-as pedig egy halvány, pasztell barackos-rózsás árnyalat, az utóbbi szerintem leginkább világos bőrű lányokon érvényesül, kreol bőrön mint pirosító alig látszódna, max fényt adna az arcnak. Kissé porolnak, de megbocsátom nekik, mert gyönyörűek, tartósak, különleges színek. Szomorú, hogy a Milani kivonult hazánkból, de a Makeup.hu-n elfogadható áron beszerezhetőek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 19.

Kamea

2019. szeptember 24.

Luminoso. Az első Milani pirosítóm és az első Milani termékem is. Az itteni vélemények alapján is sejtettem, hogy elégedett leszek majd vele, de azt nem gondoltam, hogy ennyire. A Luminoso előlépett „A pirosító”-vá nálam. Pedig van itthon már pár darab az olcsóbb és a drágább kategóriákból is. Tartós, kellően pigmentált. Építenem nem kell, mert nekem annyi épp elég az arcomra, amennyit az ecsetem felvesz (most az Avon pirosítóecsetét használom hozzá, ami nem szívesen működik együtt minden pirosítóval, de a Luminosoval az első perctől fogva tökéletesen együtt tudtak dolgozni). A színen kívül ad az arcnak egy diszkrét selyemfényt(nem csillámporos csillogást!) is, amit én ugyancsak sokra értékelek. Gusztusos a csomagolása. Összefoglalva: tetszik, úgy ahogy van!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

Madi

2019. július 16.

Szintén Luminoso. Imádom! Tartós, meglepően erősen pigmentált, enyhén fényes, barackos árnyalat. Tökéletes üde, porcelánbabás hatást tudok vele elérni. Hónapok óta használom, de olyan, mintha semmi sem fogyott volna belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 16.

lenizsu

2019. május 20.

Luminoso árnyalatban használom. Tartós. Jól építhető. Szépen mutat a világos bőrömön is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 20.

zsucci93

2019. január 3.

Luminoso, Luminoso, Luminoso te örök szerelem. Már az előttem írok elmondtak mindent. Nagyon nagyon nagyon szeretem. gyönyörű szín, gyönyörű hatás. Nagyon pigmentált. Megvenném az összes színt, de a Luminoso a legeslegjobb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 3.

Sharklady87

2018. november 16.

A Luminoso azóta az életem része, hogy a Milani bejött Mo-ra, talán 3 éve? Megvettem, mert hype és barack és állatkísérlet mentes és hype és pirosító. Akkor még volt rengeteg pirosítóm. Egy éve csak ez van, el is mondtam ezzel minden. Már egy teljes darabot elfogyasztottam, a másodiknak és a végén járok és már előre megvettem a harmadikat is. Az én sárgás tónusú bőrömhöz kiválóan passzol, de szerintem pont azon a ponton van az árnyalat, hogy nagyjából bárkinek jól fog állni, nem véletlen a nagy felhajtás körülötte. A baked formula miatt nagyon sokáig elég még mindennapos használat mellett is. Én szeretem, ha egy pirosító intenzív, ezért tömött fejű és rövid sörtéjű ecsetekkel szeretem felvinni. A szín kicsit alattomos, azt hinnéd olyan kis halovány, hogy nem lehet vele túlzásba esni, de lehet, nagyon könnyen, tapasztalat! :D Kicsit lehetne tartósabb, de rajtam minden pirosító majdnem teljesen lekopik a nap végére, ahhoz képest ez még meglátszik, pedig igyekszem nem piszkálni magam. Az ára a minőséghez mérten teljesen korrekt, állatkísérlet mentes, megbízható márka, már itthon is könnyen elérhető. Mióta átvette más a Milani forgalmazását azóta nem folyton hiánytermék, de azért mindig lesz itthon egy tartalék tuti ami biztos alapon, élni nem tudok és nem is akarok nélküle. A csomagolás kellően masszív és kis helyen is elfér, de nem tudok napirendre térni a kis gagyi ecset fölött amit hozzá adnak, annyival laposabb lehetne a dobozka, nagyobb értelme lenne, de ez már egyéni ízlés. Próbáltam egyébként még 3-4 másik színt is, de végül mindtől megszabadultam, mert a Luminoso annyira jól illik hozzám és a neutrális árnyalata miatt passzol minden sminkhez, hogy nem használok semmi mást és nincs is rájuk szükségem. Nem mindegyik árnyalat ilyen jó pigmentáltságban, de a Delizioso Pinket, a Bella bellini és a Bella rosát nagyon ajánlom, ők hozzák ezt a szintet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

tara95

2018. november 16.

Már értem a hypeot. Természetesen Luminoso, de sokakkal ellentétben tudatosan választottam, a szín alapján. Egyszerűen nekem a barack az igazi.

Kissé gagyi a tégely, de mindenképpen elegáns, a kis ecset tök felesleges.

Enyhe púderes-édes illata van, nem lehet érezni csak közelről. Vigyázni kell vele, mert nagyon pigmentált és hajlamos porolni is, ennek ellenére könnyen eldolgozható.

És végre, a szín. Valami csodás. Igazi babás pofit varázsol, fehér bőrön még fiatalabb hatást érhetünk el vele. Tele van nyomva arany fénnyel (nem csillám!), abszolút pír és highlighter egyben. Az egyik legtökéletesebb barack amivel találkoztam, nagyon kevés rózsaszín van benne, esküvőre is tökéletes. Mit mondhatnék, szerelem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

Kissé gagyi a tégely, de mindenképpen elegáns, a kis ecset tök felesleges.

baboca88

2018. október 25.

A Luminoso árnyalat egy csoda! Pigmentált, tartós. Az ára is nagyon kedvező, mindenképpen újra fogom venni ha elfogy ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 25.

Emolliensek: Glyceryl Ethylhexanoate/ Stearate/ Adipate, Cetearyl Ethylhexanoate, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Dimethicone, Isopropyl Myristate, C13-14 Isoparaffin
Emulgeálószerek: Sorbitan Stearate, Laureth-7
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Laureth-7
Illatanyagok: Isopropyl Myristate
Parabének: Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben
Tartósítószerek: Imidazolidinyl Urea, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.