Milani

Ár:   €7.18   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csill87, Módosítva: 2013. január 31.

Ár:   €7.18
Kiszerelés:   3,5 g

Égetett pirosító.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

kisbobitas

2021. május 16.

Az itteni vélemények alapján beruháztam az első Milani pirosítómra. A 14-es Petal Primavera árnyalatot vettem meg, amikor meghozta a futár a színe először nem tetszett. Furcsa volt számomra, hogy amíg nem nyúltam bele az ecsettel addig a pirosítónak kicsit barnás-sárgás beütése volt, majd használat közben mályvás-rózsaszín lett. A színe a világos bőrömhöz passzol, de vigyázni kell vele.
UPDATE: Később a Berry amore árnyalatot is beszereztem, eddig a legszebb pirosító amit valaha láttam. Még a Petal Primavera-tól is pigmentáltabb és erről is elmondható, hogy tartós. A színe nem is bogyós, hanem inkább ilyen bronzos-barackos ami nyárra szerintem jó választás lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 16.

pattelin

2021. január 30.

Nekem is a híres Luminoso árnyalat van meg már egy jó ideje és megmondom őszintén egy jó darabig csak ritkán nyúltam hozzá. A pigmentáltsága jó és az árnyalat is csodás, de valahogy rajtam eddig nem volt az igazi... Aztán nem olyan rég felfedeztem, hogy rajtam melyik szemsminkkel mutat jól és azóta bátrabban nyúlok érte. Tényleg nagyon tetszik, alapdarab, ha valaki egy üde, barackos pirosítóra vágyik! (Tavasszal még jobb lesz!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 30.

Anna-

2020. november 22.

Szerintem zseniális! Luminoso árnyalatban van meg, imádom az enyhe csillogását/fényességét, szerintem gyönyörű a színe! Tartós is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 22.

zsokence

2020. szeptember 3.

Az első Milani termékem, a híressé vált Luminoso pirosító. Több külföldi vlogger is ajnározta a terméket, gondoltam én is kipróbálom, mi baj lehet?! Hát soha de soha nem találkoztam ennyire brutálisan pigmentált cuccal mint ez. Nem is tudom eldönteni hogy ez most vajon pozitív vagy negatív vélemény, mert egyszerűen nem tudom használni a terméket annyira durván erős. A legapróbb porszemmel, gondosan leütögetve a felesleget sem lesz enyhe a hatás. Konkrétan lázrózsákat csinál. Persze az is lehet hogy én vagyok ennyire béna. Mindenesetre havi egyszer próbálkozom, hátha??? De már egyre kevesebbszer nyúlok utána. Sajnálom, Milani, sajnálom Luminoso, mi nem vagyunk kompatibilisek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 3.

cicafun

2020. március 19.

2 árnyalatom van meg belőle: a 01-es Dolce Pink és a 13-as Rosa Romantica. A 01-es egy aranyfényben játszó rózsaszín, a 13-as pedig egy halvány, pasztell barackos-rózsás árnyalat, az utóbbi szerintem leginkább világos bőrű lányokon érvényesül, kreol bőrön mint pirosító alig látszódna, max fényt adna az arcnak. Kissé porolnak, de megbocsátom nekik, mert gyönyörűek, tartósak, különleges színek. Szomorú, hogy a Milani kivonult hazánkból, de a Makeup.hu-n elfogadható áron beszerezhetőek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 19.

Kamea

2019. szeptember 24.

Luminoso. Az első Milani pirosítóm és az első Milani termékem is. Az itteni vélemények alapján is sejtettem, hogy elégedett leszek majd vele, de azt nem gondoltam, hogy ennyire. A Luminoso előlépett „A pirosító”-vá nálam. Pedig van itthon már pár darab az olcsóbb és a drágább kategóriákból is. Tartós, kellően pigmentált. Építenem nem kell, mert nekem annyi épp elég az arcomra, amennyit az ecsetem felvesz (most az Avon pirosítóecsetét használom hozzá, ami nem szívesen működik együtt minden pirosítóval, de a Luminosoval az első perctől fogva tökéletesen együtt tudtak dolgozni). A színen kívül ad az arcnak egy diszkrét selyemfényt(nem csillámporos csillogást!) is, amit én ugyancsak sokra értékelek. Gusztusos a csomagolása. Összefoglalva: tetszik, úgy ahogy van!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

Madi

2019. július 16.

Szintén Luminoso. Imádom! Tartós, meglepően erősen pigmentált, enyhén fényes, barackos árnyalat. Tökéletes üde, porcelánbabás hatást tudok vele elérni. Hónapok óta használom, de olyan, mintha semmi sem fogyott volna belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 16.

lenizsu

2019. május 20.

Luminoso árnyalatban használom. Tartós. Jól építhető. Szépen mutat a világos bőrömön is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 20.

zsucci93

2019. január 3.

Luminoso, Luminoso, Luminoso te örök szerelem. Már az előttem írok elmondtak mindent. Nagyon nagyon nagyon szeretem. gyönyörű szín, gyönyörű hatás. Nagyon pigmentált. Megvenném az összes színt, de a Luminoso a legeslegjobb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 3.

Sharklady87

2018. november 16.

A Luminoso azóta az életem része, hogy a Milani bejött Mo-ra, talán 3 éve? Megvettem, mert hype és barack és állatkísérlet mentes és hype és pirosító. Akkor még volt rengeteg pirosítóm. Egy éve csak ez van, el is mondtam ezzel minden. Már egy teljes darabot elfogyasztottam, a másodiknak és a végén járok és már előre megvettem a harmadikat is. Az én sárgás tónusú bőrömhöz kiválóan passzol, de szerintem pont azon a ponton van az árnyalat, hogy nagyjából bárkinek jól fog állni, nem véletlen a nagy felhajtás körülötte. A baked formula miatt nagyon sokáig elég még mindennapos használat mellett is. Én szeretem, ha egy pirosító intenzív, ezért tömött fejű és rövid sörtéjű ecsetekkel szeretem felvinni. A szín kicsit alattomos, azt hinnéd olyan kis halovány, hogy nem lehet vele túlzásba esni, de lehet, nagyon könnyen, tapasztalat! :D Kicsit lehetne tartósabb, de rajtam minden pirosító majdnem teljesen lekopik a nap végére, ahhoz képest ez még meglátszik, pedig igyekszem nem piszkálni magam. Az ára a minőséghez mérten teljesen korrekt, állatkísérlet mentes, megbízható márka, már itthon is könnyen elérhető. Mióta átvette más a Milani forgalmazását azóta nem folyton hiánytermék, de azért mindig lesz itthon egy tartalék tuti ami biztos alapon, élni nem tudok és nem is akarok nélküle. A csomagolás kellően masszív és kis helyen is elfér, de nem tudok napirendre térni a kis gagyi ecset fölött amit hozzá adnak, annyival laposabb lehetne a dobozka, nagyobb értelme lenne, de ez már egyéni ízlés. Próbáltam egyébként még 3-4 másik színt is, de végül mindtől megszabadultam, mert a Luminoso annyira jól illik hozzám és a neutrális árnyalata miatt passzol minden sminkhez, hogy nem használok semmi mást és nincs is rájuk szükségem. Nem mindegyik árnyalat ilyen jó pigmentáltságban, de a Delizioso Pinket, a Bella bellini és a Bella rosát nagyon ajánlom, ők hozzák ezt a szintet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

Emolliensek: Glyceryl Ethylhexanoate/ Stearate/ Adipate, Cetearyl Ethylhexanoate, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Dimethicone, Isopropyl Myristate, C13-14 Isoparaffin
Emulgeálószerek: Sorbitan Stearate, Laureth-7
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Laureth-7
Illatanyagok: Isopropyl Myristate
Parabének: Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben
Tartósítószerek: Imidazolidinyl Urea, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.