Best of Beauty 2019

Milani

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   4,2 g   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 2390 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cicafun, Módosítva: 2016. február 3.

Kiszerelés:   4,2 g
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 2390 Ft

"Ez egy nélkülözhetetlen, all-in-one készlet 7 darabos tartalommal. Csipesz, ecset, highlighter és különböző szemöldök árnyalatok. Még, csodával határos módon, egy 3x nagyítású tükör is helyet kapott benne. És elég apró ahhoz, hogy bármelyik táskádban elférjen."

Ár: 2390 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
lara2

2018. március 27.

Szuper a termék minősége, pigmentált, tartós.Amerikában vettem, hónapokig fel sem tűnt, hogy milyen márka :).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 27.

andreab97

2018. február 21.

Külföldön vettem meg, akkor még nem ismertem ezt a márkát, de egyből beleszerettem ebbe a termékbe. Pigmentált, jól eldolgozható, nekem tetszik, hogy 2 féle barna szín van benne plusz egy highlight. A highlightot az arcomra is használtam és imádtam. Nagyon jó kis termék! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 21.

Reginaszb

2017. február 14.

Giga 5ös imádtam.. USA ban vettem, majd 2 évig használtam!!! Szuper minőség,. Elvileg vannak Magyarországon, igaz a hivatalos képviseltük nem válaszolt a levelemre. Bármikor újra vennem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 14.

Dorika78

Korcsoport: < 18
2017. február 4.

Már kétszer vettem meg ezt a készletet, annyira szeretem. Két árnyalattal nagyon szép végeredményt lehet elérni, pigmentált, tartós, és nem mozdul el a nap végére sem, max. egy kicsit veszít a színéből, de ezen kívül tényleg nagyon jó kis termék. Az ecseteket is nagyon jól lehet használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. február 4.

eniko04

2016. augusztus 4.

Nagyon praktikus kis készlet, jó hogy két árnyalat is van benne, így biztos szép színt lehet keverni. Szerintem használhatóak az ecsetek is és a kis szemöldök csipesz is egész jó, nem ezért nyúlok ha van közelben normál méretű csipesz is, de egy kis igazításra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 4.

vzorka

2016. május 28.

Mind a pigmentáltságával, mind az állagával elégedett vagyok. Még a saját ecsete is jól használható. Természetesen szemfestéknak is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 28.

Emolliensek: Ethylhexyl Palmitate, Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate, Coco-Caprylate / Caprate
Szilikonok: Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate
Színezékek: Zinc Stearate, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Manganese Violet / CI 77742
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Sodium Dehydroacetate, Sorbic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.