Milani

Ár:   €5.58   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,97 g   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Milani-n 1992 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hnica, Módosítva: 2014. február 26.

Ár:   €5.58
Kiszerelés:   3,97 g
Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Milani, 1992 Ft

Teljes fedést biztosító krémes rúzs, A, C, és E vitaminnal

Ár: 1990 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1992 Ft , Eladó: Milani
Bellissimo! Tudod, hogy néhány rúzs másnak tűnik az üzletben és másnak a fürdőszobai tükörben? A Color Statement rúzsunk ennek pont az ellenkezője! Egy igazi luxus női rúzs, amelyet elég egy rétegben feltenni és máris szép színt ad a szájnak.
lenizsu

2019. május 20.

Sajnos a magyar Milani webshop bezárásakor szereztem be belőle pár darabot. Ha korábban rendelek belőle, valószínűleg a teljes készletet felvásárolom. A kedvenc formulám. Krémes. Hidratál. Közepesen tartós. Szép fénye van. A színek pedig elbűvölők.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 20.

Fehereszti

2019. március 9.

Nekem a 09 pink frost árnyalat van meg. Először ledöbbentem a színén, ugyanis a webshopon teljesen más színe volt (ilyen klasszik babarózsaszín). Neten se volt egyértelmű. Aztán végül egy jegesen metálosan csillogó közép rózsaszín rajtam. Amint megszoktam, teljesen beleszerettem. Szőke kék szeműeknek egyszerűen tökéletes szerintem ez a szín. Az illata intenzív sárgadinnye, nekem nincs vele gondom. Szépen felvihető, szépen fed, megszínezi az ajkakat így észrevétlenül kopik. A top3 rúzsaim közt van jelenleg. Krémes, fényes, de mégis intenzíven és stabilan fed. Ezt a színt dicsérték meg eddig legtöbben rajtam. 5 csillag, egyértelműen! 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 9.

Pajzs

2019. február 20.

Vegyesek az érzelmeim. Számomra nagyon színfüggő a rúzsok minősége. A Black Cherry árnyalatot szeretem, olyan vadóc és dívás egyszerre, nem is nagyon mászkál, viszonylag tartós is, bár nem hosszú órákig. Valóban fekete cseresznyéhez hasonlító színe szépen kopik, inkább csak halványul viselés közben. Az ajkakba beütögetve is mutatós, így természetesebb és szolidabb, ha épp arra vágyom. Egyébként a szájceruza azért elfér alá. Nem hidratált, de nem is szárított, bár mindig használok ajakbalzsamot a rúzsok alá.
A Sangriával kevésbé voltam elégedett, mondhatom, sokkal kevésbé. A színe gyönyörű, lilás borszín; szépen illett hozzám. Viszont felkenni nehéz volt, mintha gyurmát akarnék beledörgölni a számba, krémesség semmi, nem is fogott egyenletesen, és viselés alatt kényelmetlennek éreztem, még ajakbalzsammal is szárított. Ráadásul gyalázatos módon kopott, még evés nélkül is, hiába fixáltam, szájceruzáztam, még alappal is kipróbáltam, de így is úgy jött le, mintha csak a 90-es évek kontúrozott ajkait reklámoztam volna.
A Sweet Nectar árnyalat bejönne, olyan vidám, piknikezős szín. Nem szárít, nem mászik el, ajakceruza nélkül is megállja a helyét, tartós, nem is kellett igazgatnom egész délután, amíg rajtam volt (ebben palackból ivás és egy kis kekszrágcsálás is benne volt). De nem az én színem. Pedig tudtam, hogy nem kellene ilyen mosolyra derítő, narancssárga rúzsra vágynom.
Az illatuk műdinnyés, de el lehet feledkezni róla viselés közben. Nekem nem fedtek egy rétegben, kettő már rendben volt (kivéve a Sangriát). Keményebb rúzsok.
Összesen három csillagot adok rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

Összesen három csillagot adok rá.

ANDREAA

2018. szeptember 12.

A 26 nude créme árnyalat van meg nekem, nagyon krémes, ennek ellenére mégsem csúszkál az ajkakon. Szépen kopik, olyan, mintha egy részét beinná az ajkam, így órák múlva is jól mutat. Számomra a tökéletes CF nude rúzs!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 12.

Anheszenamon

2018. július 5.

26-os Nude Créme árnyalatban van meg. Színe gyönyörű természetes, mindennapokra tökéletes rózsaszínes nude. Isteni az illata, nekem az állaga is tetszik. Nem tartós rúzs, de nem is kopik le fél óra alatt. Nem szárít ami újabb plusz pont. Nem igazán tudok belekötni, úgyhogy jár az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 5.

Olympia

2017. szeptember 30.

Update:
Megszereztem a Bahama Beige árnyalatot (55). Nagyon szép barnás bézs színű, krémes állagú rúzs. Tökéletes választás őszre. A tartóssága még mindig nem az igazi, de egy plusz csillagot megér.

Két árnyalat van meg a Naturally Chick (25) és a Nude Creme (26).
A 25-ös számomra használhatatlan. Nagyon furcsa árnyalata van, talán tégla, de igazából nem is tudom meghatározni. Hozzám egyáltalán nem illik. Nyilván néztem róla képeket a neten, de egyrészt egy fénykép nem adja vissza tökéletesen a valóságot, másrészt meg mindenkinek más árnyalatúak az ajkai, ezért a rúzs is máshogy mutat rajta.
A 26-os viszont jó választás volt. Passzol hozzám a színe és jól hidratál ( a másik ráadásul szárított is). Tartóssága ennek az árnyalatnak közepes, a másikat viszont alig bírom lemosni. Szóval a 25-ös tartós lenne, csak az a szín!?!
Egyébként illatos rúzsok, konkrétan sárgadinnye illatuk van, ami szerencsére hamar elillan. Nem is értem miért kell egy rúzst illatosítani... Nekem összességében 3 csillag, mert ha az árnyalattól függ a hidratáló hatás, tartósság, akkor ezen a rúzson van még mit fejleszteni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

Update:

Két árnyalat van meg a Naturally Chick (25) és a Nude Creme (26).

nika15

2017. augusztus 28.

A kedvenc rúzsom!! Legalább 5 árnyalat már meg van, de tervezem,hogy szinte mindent beszerzem. Imádom a textúráját, imádom a színeket, a tartóságga nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 28.

szisz5

2017. január 13.

Egy akció keretében kaptam ajándékként a rendelt Luminoso pirosító mellé. Az nagyon bevált, ez már kevésbé. Nagyon kemény, az illata ... hmmm ilyen borzalmas erős, BÜDÖS illatot még nem éreztem rúzsnál, mint ennél. A pigmentáltsága rendben, viszont csúnyán, foltokban kopik. Párszor próbáltam, de azóta sem nyúltam hozzá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

greta333

2017. január 5.

Bahama beige árnyalatban van meg és nagyon szeretem. Isteni illata van, nagyon krémes és kényelmes a viselete. A szín számomra tökéletes barnás nude. Pigmentáltság nem túl extrém, de én ezt is szeretem benne. Kedvenc mindennapi, természetes sminkes rúzsom. És szuper, hogy cruelty free!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 5.

GNóri

2016. október 29.

Update: Közben több Milani rúzst is beszereztem. Ha a Milani matt rúzsokra 5 csillagot adtam, akkor ennek sajnos csak 4 csillag jár. Illetve ezeknél a sima Color statement rúzsoknál az árnyalatok közt is nagyon nagy különbségek vannak.
A 46 Power pink árnyalat szintén keményebb állagú, és baromi tartós. A 43 Pretty natural és a 42 Rose Femme viszont krémesebb állagú, fényesebb, kenődnek, és sokkal gyatrább a fedésük és tartósságuk.
Illetve továbbra sem szeretem a webshop képeit, nem igazán hasonlítanak a valós színekre, így érdemes swatchokat keresni.

A Sangria árnyalatot vettem meg itt KM-en egy kedves lánytól. Nem vagyok nagy rúzsos, csak alkalmakra használok, de ennek a rúzsnak a színe nagyon megfogott, gyönyörű, matt sötét lilás-bordó. Fel is avattam tegnap egy szülinapi vacsorán.
Maga a rúzs meglehetősen kemény, nehezen kenhető, de cserébe rendkívül pigmentált, erős színű, így nem kell többször áthúzni. Mivel nem olyan kenődős, így felcuppan a szájra, nem folyik ki a kis redőkbe, ráncokba, nem maszatolódik. Addig amíg nem ettem-ittam, órákig tökéletes volt az ajkaimon, nem kellett javítgatni sem. Viszont az evés, ivás, puszi, csók már kifog rajta. De ettől függetlenül még mindig ez az egyik legtartósabb rúzs, amivel dolgom volt.
Az előnye még számomra, hogy nagyon nagy a színválaszték, és nekem nagyon tetszik ez az aranyszínű csomagolás:))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 29.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Retinyl Palmitate

Ricinusmagolaj, izosztearinsav, borostyánkősav és észterek keveréke. Bőrkoncionáló és bőrpuhító (emollient) tulajdonsággal rendelkezik, gyakori összetevője haj- és ajakápoló termékeknek, mivel könnyebben kenhetővé teszik azokat.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Színezék. Piros.