Milani

Ár:   €10   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online a Milani-n 3631 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rea3, Módosítva: 2016. február 11.

Ár:   €10
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online: Milani, 3631 Ft

Vízálló alapozó és korrektor egyben

Elfed minden bőrhibát, beleértve a szem alatti sötét karikákat is, ennek ellenére természetesen tökéletes bőrképet ígér. Lágy, krémes textúrájú, könnyen alkalmazható, pumpás.

Ár: 3631 Ft , Eladó: Milani
Küzdj meg a szem alatti karikákkal, bőrpírral és egyéb bőrhibákkal ezzel az intenzív fedést biztosító, vízálló alapozó és korrektor 2-in-1 újdonságunkkal.
Ár: 3631 Ft , Eladó: Milani
Milani Conceal + Perfect 2-in-1 Foundation + Concealer 00A Porcelan
Ár: 3000 , Eladó: dotdorothea
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten átvehető
muszika

2019. szeptember 8.

Nekem ez a termék egyáltalán nem vált be sajnos, fedése nem lenne rossz.. De egyáltalán nem tartós az én bőrömön, felkenem és egy órán belül nincs ott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

Betti89

2019. március 25.

A textúrája nagyon nehéz, sűrű, érdemes valamilyen krémmel keverni. Fedése közepes, egésznap fennmarad, és vízálló, Sajnos az illata nem jön be, és a színválaszték sem a legjobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 25.

hambi

2019. március 15.

Hát ez eléggé ´coverage´ :) 00A színt rendeltem és eléggé hulla vagyok töle.
Kicsit maszkos, keveset nem lehet felvinni, mert nem lehet jól eloszlatni, a sok meg már ugye sok. Szerintem csak azért nem szeretem annyira használni, mert nem találtam el a színem. Régebben jó lett volna, de most használom a Hylamide Glow Boosterét és kicsit barnásabb a böröm (nagy örömömre), ez pedig visszahozza a hullaszínem sajnos, annyira fed. Ettöl függetlenül szerintem jó lenne.
Majd még próbálgatom, mennyire rakódik be a ráncokba stb. Bronzerrel azért tudok javítani a fehérségen és úgy majd elhordom:)

15.3.2019
Azt hittem, nem tettem primert elöször, azért ül a pórusaimba, de másodszorra már tuti tettem, és nagyon csúnyán mutatott így is, egy órán belül! Ha összehasonlítom az eddig próbált alapozóimmal, akkor ez kuka. Pedig ugyanaz a menet, meg minden mint a többinél...nem értem igazán és sajnálom is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 15.

Hát ez eléggé ´coverage´ :) 00A színt rendeltem és eléggé hulla vagyok töle.

15.3.2019

zsucci93

2019. február 5.

Nagyon magas fedésű, de olyan gyönyörűen összegyűlt egyes részein az arcomnak, hogy "öröm" volt tükörbe nézni. :) A tartósság nem rossz de zsíros bőrön kevés. Elajándékoztam

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.

5zilva

2016. december 14.

Sajnos a legvilágosabb árnyalat is sötét nekem és valami elképesztően erős, már zavaró illata van, a fedése viszont nem rossz, de összességében többet vártam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 14.

Barbara92

2016. december 6.

Sajnos nem vált be, pedig akciósan rendeltem, egyébként sem drága, szerettem volna ha működik. 2 pumpányi legalább kell, hogy egyenletes legyen a végeredmény az arcomon. Alapvetően zsíros a bőröm. Alapozó alá csak egy kis a bőrömnek megfelelő hidratálót és fényvédőt használok. Öregedő bőrre egyáltalán nem ajánlom, mert nekem minden kis bőrhibát kiemel az arcomon, összegyűlik minden kis redőn az arcon, pedig nekem még ráncaim sincsenek, se hegek. Ez nem a termék hibája, de a színeket is megfelelően kellene feltüntetni az oldalon, a 01-es egyáltalán nem világos, egy kifejezetten sárga szín, ami nagyjából alkalmazkodik a bőrömhöz, de még így is kell rá púder vagy valami plusz termék, amivel javítani kell rajta. Ha az arcomhoz érek, azonnal jön vele az alapozó is. Pozitívum, hogy az összhatás jó, ha a tükörbe nézek, könnyen ellehet dolgozni, az illatát is szeretem, a csomagolása szép és praktikus. Talán a megfelelő termékkel az alapozó alá működhet, vagy más bőrtípusra, nekem sajnos nem jött be és nem váltok a már bevált termékeimről egy alapozó miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 6.

kissdorina

2016. szeptember 9.

Ár érték arányban nem rossz. De hamar kopik rólam , és a szagát nem bírom sajnos. :( Nem is tudom mihez hasonlítani. Cliniqe Beyond alapozójával szokták összehasonlítani. De szerintem azért meg sem közelíti a Cliniquet. Egy ragacsos érzést hagy. Egész nap érzem , hogy csücsül a bőrömön. A fedése tényleg jó. És valószínűleg én azért érzek így mert a bőrtípusom nem szereti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 9.

katuc77

2016. szeptember 2.

Nagyon sokat gondolkodtam, hogy megrendeljem-e ezt az alapozót úgy, hogy előtte nem tudom a kezembe venni, megnézni, termékmintán vagy teszteren kipróbálni. Végül videós blogokon láttam pár tesztet a termékkel kapcsolatban, és úgy döntöttem, megéri a kockázatot. A legvilágosabb, 01-es árnyalatot rendeltem meg. Nem vagyok nagyon fehér bőrű, de azt hiszem, az egyel sötétebb már nem lenne jó nekem.
Összességében nagyon örülök, hogy megvettem, bár nem minden esetben vagyok vele megelégedve. Nagyon jó a fedése, lehet ügyesen építgetni azokra a plusz helyekre, bőrhibákra, ahol erre szükség van. Én az Avon blenderével szoktam ütögető mozdulatokkal felvinni, nekem ez a módszer vált be a legjobban, mert ecsettel és kezemmel sem tudtam olyan szépen és egyenletesen eldolgozni. Nekem ezzel a módszerrel elég az egy pumpálásnyi adag az egész arcomra, így azt hiszem, hogy elég jól ki fog tartani.
Valóban kell neki pár perc várakozás, hogy idomuljon az arcunkhoz, ha van türelmünk ezt a kis időt kivárni, nagyon szép és egységes lesz az arc tőle. Azért írtam, hogy nem vagyok mindig kibékülve vele, mert ha nincs megfelelően leradírozva, hidratálva a bőröm, akkor hajlamos a szárazabb részeket kiemelni. Nekem ez elsősorban az állam, az orrom, és az orrom körüli kis rész. De ha alaposan le van radírozva hetente 1-2 alkalommal, akkor nem fordul elő ilyen. Nem tudom, hogy a téli hideg időjárásban hogy fog majd viselkedni ez az alapozó, mert akkor hajlamosabb a bőröm is jobban kiszáradni. Addig is megadom neki az 5 *-ot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 2.

noriika7

(!)
2016. július 28.

A 02-es Natural árnyalat a nyári színemhez passzol, pedig nem vagyok egy Hófehérke típus. A fedése szerintem is közepes/teljes, maximálisan elégedett vagyok vele, egy rétegben is nagyon szép egységes lesz a végeredmény. A nagyobb bőrhibákra kell a plusz korrektor(egy rétegnél). Elsőre felkenve kicsit meglepődtem, mert okkersárga árnyalatú volt az alapozó, de nagyjából 10 perc elteltével már gyönyörűen alkalmazkodott a saját bőrszínemhez. Pár óra elteltével viszont nálam is eléggé átfényesedik, pedig a bőröm inkább száraz/kombinált, ezért sajnos -1 csillag. Alapozók terén nekem az ELDW a Nr.1, de igencsak a nyomában van ez a kis csoda is. :) Összességében véve az eddig próbált drogériás termékek közül a favorit kategóriába került. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 28.

fanni0330

(!)
2016. július 16.

Évek óta keresem a tökéletes alapozót és végre megtaláltam. Nem vártam csodát tőle, de lenyűgözött. A fedése nagyon jó (közepestől erősig, attól függ milyen rétegben viszed fel), nem ül bele a ráncokba, ami nálam különösen fontos, mert a 'mosolyráncokba' mindig beleül az alapozó és ott marad egy csík. Annyi hibája van, hogy kb. 5 óra után kifényesedik, de ezt púderrel lehet korrigálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 16.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Caprylyl Glycol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

A szilva gyömölcsének a kivonata. A CosIng besorolása szerint hidratáló, bőrjavító, bőrsimító hatású összetevő. Paula Begoun szerint helyileg alkalmazva lehet némi antioxidáns hatása. A Nutrition and You weboldal szerint a szilva számos értékes ásványi anyagot, nyomelemet, vitamint tartalmaz, többek között magas a C-, A- és B-vitamin tartalma. A B-vitaminok csoportjából nagyobb mennyiségben a B3- (niacin), B5- (pantoténsav), B6-vitaminokat tartalmazza. A flavonoidos/polifenolos antioxidánsai mint a lutein, kriptoxantin, zeaxantin, a szabadgyökök megkötésében játszanak szerepet.