Milani

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Liana, Módosítva: 2013. január 23.

Nikkii0326

2017. szeptember 23.

A 02-hermosa rose arnyalat van meg, highlighter-nek tul sotet

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

A 02-hermosa rose arnyalat van meg, highlighter-nek tul sotet

Zkyra

2017. január 14.

Szeretem ezt a márkát, de ez a termék nem az igazi. Alig van valami színe, pedig nagyon szépen mutatnak együtt a színek a dobozban. Bizosan nem venném újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 14.

Eve25

2016. június 19.

Nekem nagyon bevált, és mindig öröm ránézni. Szerintem eléggé pigmentált, nekem a 01 Amber Nectar van meg, de éppen elég arra, amire kell. Elvégre highlighterről beszélünk, és a mindennapokra pont megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 19.

ceanne

2016. január 18.

Ugyanaz a negatív véleményem, mint az előttem lévőknek: se pirosítónak, se highighternek nem lehet használni. Megpróbáltam vele egységesíteni a sminket, de hát ez a jó de minek kategória.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 18.

eveartstar

2015. december 2.

Egyet értek, nem eléggé pigmentált, és nincs akkora fénye, hogy jellegzetes highlighterként lehetne használni. Nekem a finom rózsaszínes árnyalatú van meg, ami össz-vissz hétköznapra kiváló, mert lehetetlenség túlpirosítani vele. Láttam már itt cuki csomagolású pirosítót felhipeolva, hiába szóltam, hogy nekem nem tetszett már eleve teszteléskor a termék, nagyon le voltam szólva, hogy az igen is cuki és kész.. Aztán azóta le is ívelt annak a Catrice pirosítónak a pályája itt a km-en. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 2.

n.andrea

2015. november 15.

Szép a termék de nem eléggé pigmentált. Nekem highliter-ként nem vált be mert nem annyira fényes hogy betöltse ezt a funkciót,pirósítónak meg enyhe,sok terméket kell felvinni,hogy valami látszódjon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

Szütyő Beauty blog

2015. október 21.

Rögtön az elején nem bírok elmenni szó nélkül a kompakt külseje mellett. Egyszerűen annyira vintage, annyira édes és cukorfalat ez az apró rózsaminta, amint kanyarogvra és színűkben váltakozva alkotják meg a tökéletes árnyalatokat, hogy csoda. Félve nyúltam bele ecsettel - rémületes, hogy néhány hónap múlva eltűnhet a mintázat - de hát nem mi vagyunk értük, hanem ők értünk, így meg kellet bontanom a tökéletességüket.

Az egyik árnyalat annyiban különbözik a másiktól, hogy barackosabb és néhány rózsaszínes kis virág is keveredik benne (01 Amber Nectar), ellentétben a másikkal, mely krémes, fényes, bronzos és nude is egyszerre (02 Hermosa Rose). Mindkettő viselhető és kellemes árnyalat. A Hermosa Rose, ahogy a képeken is látni fogjátok némileg fényesebb, és kevesebb szín keveredik benne, selymes fénybe borítja az orcáinkat, sokkal vagányabb.

Ecsettel beleszántva kissé poroznak, ami nem feltétlenül jelent problémát, ha lefújjuk az ecsetet, mielőtt az orcáinkhoz érintjük őket. Erre oda kell figyelni, különben túl sokat applikálhatunk fel, és az eldolgozásuk nehézkes lesz, mert pigmentált darabokról beszélünk. Éppen ezért is írtam én is, és jelzik ők is a honlapon, hogy ezek a kis kompaktok tulajdonképpen 3 funkciót is betölthetnek egyszerre. Pirosítók, bronzosítók és highlighterek is egyben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 21.

thefumehead

2013. február 19.

Nagyon jo, nem igazan pirosito hanem highlighterkent hasznalom. Nem feltunoen csillamos de szep lesz a bor tole. Maga a design is nagyon jol nez ki es tobbszoros hasznalat utan sem kopik el. Jo dupe( a Guerlain pirositoi es highlighterjei nagyon dragak!)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 19.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Emolliensek: Triethylhexanoin, Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate, Caprylyl Glycol
Szilikonok: Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate
Színezékek: Zinc Stearate, Barium Sulfate, CI 12085, Red 6 / CI 15850, Red 7 / CI 15850, Red 7 / CI 15850, Red 7 / CI 15850, Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090, Red 21 / CI 45380, Red 22 Lake / CI 45380, Red 22 Lake / CI 45380, Red 21 / CI 45380, Red 27 / CI 45410, Red 28 / CI 45410, Red 28 / CI 45410, Red 28 Lake / CI 45410, CI 60725, Green 6 / CI 61565, Red 30 / CI 73360, Carmine / CI 75470, Ultramarines, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Ferric Ferrocyanide, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Manganese Violet / CI 77742, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Sorbic Acid, Phenoxyethanol

Színezék. Piros.

Szintetikus színező anyag. (Lila)

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.