Milani

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   7,7 g   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 1890 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: médea, az összetevőket feltöltötte: nnneee, Módosítva: 2015. november 27.

Kiszerelés:   7,7 g
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 1890 Ft

Teljes fedést adó, vízálló korrektor.

Ár: 1890 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat

tabi96

2017. augusztus 19.

07es árnyalatban van meg.Egész jó kis korrektor.Ami a legjobb, hogy nekem egy éve van meg és még mindig van benne,bár én csak a szemem alatti táskákra használom,néha patikra is. Pattanásokat nekem nem nagyon tünteti el,inkább lekopik róluk,de a táskákra tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

vichikee

2016. május 3.

Én nem rendeltetésszerűen használom, ugyanis a 04-es Tan árnyalatot használom krémkontúrnak. Elég kemény, mégis jól használható, szépen el lehet dolgozni, de az árnyalat kicsit sárgásabb, mint ami a képen van és ez nem egy pozitívum, így -1*. Amúgy egy jó termék, szeretem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 3.

Panda

2016. április 16.

07-es natural beige árnyalat:
Fedése a közepes felett van de nem erős, szépen illeszkedik a világos bőr színhez, inkább a sárgás felé hajlik árnyalatban de még bőven viselhető 'netrulal' vonalon, könnyen eloszlatható.
A szem alatti lilás karikákat nem tudja maradéktalanul elfedni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 16.

07-es natural beige árnyalat:
A szem alatti lilás karikákat nem tudja maradéktalanul elfedni.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Bőrpuhító (emollient) és sűrítő anyag.

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.