Milk Makeup

Ár:   £30.50   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   28 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   külföld (Sephora)   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: amazing, Módosítva: 2019. május 23.

Ár:   £30.50
Lelőhely:   külföld (Sephora)
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Mattító primer. Csökkenti a pórusok méretét, egységesíti a sminket, megelőzi az átfényesedést, valamint biztosítja a smink egy helyben maradását az arcon.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Mancsusz

2021. január 29.

A fényes nagy csalódás volt, nem egyenlítette ki a textúrát hanem kiemelte (pedig pont ellenkezően kellett volna hatnia). Véletlen rendeltem a fényesből nagy verziót, a mattból akartam... Sajnos a mattból csak kis kiszerelést próbáltam, az viszont tetszett. Szépen kiegyenlítette a textúrát, nem nagyon érződött, hogy valamit felkentem volna. Nem irritált, nem szárított. Régebben használtam, nem emlékszem tökéletesen rá, így csak 4 csillagot kap. Gondolkozom a beszerzésén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 29.

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Cetearyl Ethylhexanoate, Hydrogenated Polyisobutene, C12-15 Alkyl Benzoate, Octyldodecanol
Emulgeálószerek: Hydroxystearic Acid
Tisztítószerek: Hydroxystearic Acid
Illatanyagok: Octyldodecanol, Parfum/Fragrance, Linalool, Limonene
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.