Milk_Shake

Ár:   4250 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Budagyöngye, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: meaviolet, Módosítva: 2014. november 2.

Lelőhely:   Budagyöngye, online
Kategória:   Hajápolók

Minden hajtípusra alkalmazható. Helyre állítja mindegyik hajtípus szerkezetét, megszünteti a haj gubancait, védi a hajvégeket, véd a hő ellen, hosszantartó tartást biztosít, megkönnyíti a haj kifésülhetőségét, magas fényt ad, volument növel, megkönnyíti a hajsütő használatát, védi a színt és növeli az intenzitást, védelmet nyújt az UV sugárzás ellen, lesimítja a kutikulát.

Kiszerelés: 150 ml

Loona

2016. augusztus 15.

Vásárlás mellé kaptam ajándékba egy 10 milis termékmintát, ami két alkalomra volt elegendő a váll alatt érő hajamra úgy, hogy a tövekre/felső harmadra nem használtam (ott sajnos épp elég gyorsan zsírosodik ilyesmik nélkül is...). Sajnos nekem nagyon nem jött be... a száraz hajvégeimet egyáltalán nem ápolta, "hatásában" olyan volt, mintha nem használtam volna semmit, az viszont tisztán érezhető volt, hogy mégis használtam valamit, mert mindkét alkalommal nehéz, szárítás után is érezhető réteget hagyott a hajamon (alapból hajolajat használok, abból többet is szoktam tenni, mégsem marad érezhető szárítás után). Egy-két tartósítószer nem igazán szimpatikus benne így, hogy hajban maradó termékről van szó, az ára is elég magas, így végül nem sajnálom, hogy nem jött be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 15.

Monica6

2016. január 12.

Eleinte imádtam, felüdülés volt a sok spray után mert azok kb semmit nem érnek. De kb a felénél már nem éreztem olyan jónak, a végére nem tett bennem nagyon mély benyomást. De ha előtte spray használtál szeretni fogod.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 12.

zsuzsika

2014. november 22.

Nagyon szeretem ezt a hajban maradó ápolót, bár igazából nem tudtam, miért :) csodát nem tett, változást nem éreztem, ha véletlenül elfelejtettem használni, aztán úgy döntöttem, nem használom néhány hajmosáson keresztül, nézzük meg, mi lesz. és kb 3. után éreztem, hogy egyre sprődebb a hajam, nehéz volt a szárítás, a kifésülés, szóval mégiscsak segít!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 22.

Hidratálók: Propylene Glycol, Milk Protein, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid

Tejfehérje. A különböző fehérjéket a kozmetikumokban elsősorban emollient és vízmegkötő, hidratáló tulajdonságaik miatt használják. Az utóbbi idők kutatásai arra is mutatnak, hogy a tejfehérje hatásos anit-aging összetevő lehet, mely segít a károsodott, idősödő bőr megújulásában, a bőr fehérjéjinek (kollagán, elasztin) egészséges állapotban tartásában. Más kutatások pedig arra utalnak, hogy a tejfehérje hatásos lehet gyulladás csökkentésre, pattanások kezelésére a benne lévő lactoferrin révén.

Állati eredetű fehérje. A CosIng besorolása szerint antisztatizáló (a haj szállását megakadályozó), haj- és bőrkondicionáló tulajdonsága van. Az összetevővel elsősorban hajápoló készítményekben találkozhatunk.