Miss Rose

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   kínai boltok, eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Széncinke, az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2012. december 10.

Lelőhely:   kínai boltok, eurós boltok

12 színt tartalmazó paletta.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

andrea760730

2018. szeptember 16.

Krémes állagának köszönhetően nagyon tartós a szemhéjon, könnyen satírozható. Magas pigment tartalma miatt potyog, de én jól leütögetem, illetve szintetikus ecsettel használom, számomra így könnyű vele bánni, nem potyog az arcomra. Sok palettán van a márkától, mert lehet, hogy nem felkapott, de a mai trendi paletták többségét simán kenterbe veri tartósságban illetve szín felhozatalban. Gyönyörű sminkeket lehet készíteni vele. Olcsó húsnak nem mindig híg a leve 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

Gabriella04

2018. augusztus 30.

Euro Family-ben szoktam venni vagy Sárkány,Ázsia Center! Próbálkoztam drogériás szemhéjpúderekkel, de messze elmaradnak a tartósság és pigmentáltság tekintetében. Ez olcsó, sokáig kitart és valóban ott is marad a nap végéig (essences szemhéjalapozóval)! Lehet építeni más szemjéfestékkel pl..RDEL YOUNG XXL GLAM PALETTA-val szoktam. Önmagában a RDEL allergiát okoz... szemkönnyezést. De ha csak kevés satírozásra használom akkor ezzel a Miss Rose palettával tökéletes!

Igen kicsit porol...lepotyog a felvitelnél, de nekem ez nem probléma mert sose az alapozással kezdem.
Volt olyan termék, ami szerintem valami másolat lehetett, mert vettem már olyan Miss Roset (igaz.. kisebb paletta volt), hogy borzalmas volt és büdös!
Amit viszont Euro Familyben kapni azzal sose volt gondom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 30.

Amit viszont Euro Familyben kapni azzal sose volt gondom.

Reni666

2018. március 31.

lehetö legjobb:)

csodaszép szinek .olcsó,tartós nem irritálo ,
nem áll össze . jol keverhetö , pigmentált ,...
én csak ezeket a szemfestékekket hasznalom már eleg régota . :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 31.

lehetö legjobb:)

csodaszép szinek .olcsó,tartós nem irritálo ,
nem áll össze . jol keverhetö , pigmentált ,...
én csak ezeket a szemfestékekket hasznalom már eleg régota . :)

draculina

2017. május 16.

Ahhoz képest mennyibe kerül nagyon jól teljesít, simán veri a drágább cuccokat, tartós, jól pigmentált, gyönyörű színei vannak... Egyedül a parabének nem tetszenek, de ez csak az én paranoiám, szóval 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 16.

aalexaa

2017. március 24.

Ó te jó ég! Még 13-14 éves korom körül vettem, amikor tanulgattam sminkelni. Olcsó volt és sok szín volt benne, remekül lehetett vele kísérletezgetni. Persze a technikám elég kiforratlan volt, de emlékeim szerint pigmentáltak a színei és viszonylag tartós is, bár nap végére azért beült a szemhéjam ráncaiba (persze akkoriban nem tudtam, mi az a szemhéjalap). Elkap a röhögőgörcs, ha belegondolok, hogy akkoriban úgy sminkeltem, hogy ebből az egyik színt felvittem a teljes szemhéjamra (azt, ami épp illett az aznapi ruhámhoz), aztán egy "tusvonal", spirál és ennyi. Semmi árnyékolás vagy satírozás :D De azért emlékszem, hogy kaptam bókot az egyik osztálytársamtól (fiú!), hogy szép a sminkem. Nosztalgiából lehet, hogy megnézem, megvan-e még. Kezdőknek jó lehet, de ma már ennél sokkal jobb, kihasználhatóbb és variálhatóbb palettákat is lehet kapni ilyen árkategóriában is. Az emlékekért járnak a csillagok :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 24.

szirimiri

2017. március 24.

emberek...ezek a paletták valami elképesztőek! ennyi pénzért pfff..nekem ajándék. hihetetlenül jól pigmentáltak, ragyogóak és tartósak a színek. anyukámnak vettem kék-rózsaszín-barna árnyalatokban palettákat. nem festi magát túl gyakran, ezért én is használom néha. számomra tökéletesek, főleg a barnás paletta! egy nagyon kicsit tényleg képes porolódni, de számomra nem vészes, megoldható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 24.

knoemi

2017. február 7.

Kétszer kaptam ajándékba, de mind a két paletta rám romlott. Gyenge minőségű termék, ami nálam allergiás reakciót váltott ki... Büdös, porol és nem lehet szépen eldolgozni. A pigmentáltsággal és a színekkel egyébként nem lenne bajom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 7.

Boginyuszi

2016. február 2.

A valaha használt legjobb szemfestékem! Tartós, szép, erősen pigmentált színek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 2.

A valaha használt legjobb szemfestékem! Tartós, szép, erősen pigmentált színek.

Anheszenamon

2015. április 27.

Azért adok 4*-ot mert az árához viszonyítva nagyon jól teljesít. Eléggé porol, hullik de a színek tényleg nagyon szépek, erősen pigmentáltak. Párszáz forintért lehet kapni az Eurós boltban. Ennyi pénzért jobbat nem is lehet várni tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 27.

nettyke00

2015. április 26.

Én teljesen megvagyok elégedve vele....gyönyörű színek és eszméletlenül pigmentáltak. Kicsit potyog sminkelés közben, de ez ellen lehet tenni. Vagy applikátort használjatok, vagy az ecsetet kicsit nedvesítsétek...jah és mikor festitek vele a szemet akkor nyugodtan fogjatok oda papírzsebkendőt az arcotokhoz és akkor nem hullik rá a lealapozott bőrre. De lehet olyat is csinálni hogy először a szemeteket sminkelitek, ami lehullot azt letörlitek és ezután alapozzátok az arcot. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Squalane eo 1 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.