Miss Rose

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   kínai boltok, eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lucacica, Módosítva: 2011. december 27.

Lelőhely:   kínai boltok, eurós boltok

Pirosító duo.

rocksolya

2016. július 5.

Kétféle rózsaszín árnyalatban van, tartós és szép. Az applikátora jól használható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 5.

H4niko

2016. április 18.

Ár érték arányban eddig a legjobb pirosítóm. Csak ajánlani tudom. Egy jó ecsettel szépen el lehet dolgozni. Én össze szoktam keverni a 2 színt és tökéletes természetes színe lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 18.

dorisz93

2015. október 30.

Nagyon szeretem a Miss Rose termékeit, mert olcsón hozzá lehet jutni viszonylag jó minőségű termékekhez, és a választék is elég nagy. Azóta tart a szerelem, amióta megvettem ezt a pirosító duót. Gyönyörű a két szín, pigmentáltságuk több mint megfelelő, egy icipici hibájuk van csak, hogy nagyon porolnak, de emiatt nem pontozom le őket. Az eredmény a fontos, és maximálisan elégedett vagyok velük. Ha esetleg nem tudok dönteni, milyen pirosítót tegyek fel, gyors megoldásként ezeket használom, annyira passzolnak mindenhez. A Miss Rose szerintem az sminkek olcsóbb kategóriájában verhetetlen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 30.

dindori

2015. szeptember 11.

Ár-érték arányban verhetetlen, tartós, nem porol, szép a színe, jól keverhetőek is egymással, könnyű eloszlatni és még sorolhatnám :) Szuper termék! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 11.

Underbelly

2015. január 15.

Nagyon erősen pigmentált, óvatosan kell vele bánni. :) Szép színük van, enyhén csillognak. Ezenkívül olcsó is, és elég tartós, mi kell még? :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 15.

mango

2014. október 25.

Nagyon szeretem, ezek számomra a pirosító alapszínek. Kellően pigmentált, tartós, jó árban: 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 25.

stefania.kozak

2014. október 17.

Kedvenc Pirosítóm! Már a másodikat használom belőle, tesóm és anyum is ezt használja. Szép árnyalatok, jól kombinálható, tartós és az ára nevetségesen olcsó a minőséghez képest :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 17.

lovecosmetic

2013. december 11.

Nagyon megvagyok elégedve vele,könnyen használható,szépek a színek,minimálisan csillognak és tartósak és ami a legfontosabb az ára is kedvező!Valóban porol egy kicsit,de könnyen megoldható a kérdés,miután felszedtük a púderecsetünkre,ütögessük a púderünk széléhez a púderecsetet és lepereg a felesleg és az arcunkra csak annyi kerül,amennyire szükség van belőle :)
Imádom a miss rose termékeket!
Bátran ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 11.

Imádom a miss rose termékeket!
Bátran ajánlom mindenkinek!

winniethepooh

2013. október 25.

Véletlenül bukkantam rá egy eurós jellegű boltban a vi. kerületeben. A korábbi hozzászólókhoz képest "drágán" vettem 450 Ft-ért :) Kétféle volt kapható. Nem volt se számuk, se nevük. Az egyik kétféle rózsaszínt tartalmazott, a másik egy rózsaszín és egy bronzos árnyalatot. Végül az utóbbira esett a választásom. A miss rose palettáihoz képest nem volt fura tempera szaga, így el mertem hozni, gondoltam ennyi pénzt megér kipróbálni. És nem csalódtam, mert iszonyúan pigmentált, ezért nagyon vigyázni kell vele a felvitelkor :) és tartós is. A korábbi hozzászólókkal ellentétben én nem tapasztaltam, hogy durván porozna, lehet kifogtam egy jokert :). Teljesen meg vagyok vele elégedve, de a Bourjois Rose Ambrémat azért nem veri kenterbe :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 25.

lollippi

2013. október 4.

Kellemes, nem erős színű, nem szárít, kicsit pereg, de nagyon olcsó!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 4.

Kellemes, nem erős színű, nem szárít, kicsit pereg, de nagyon olcsó!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate