Miss Rose

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   kínai boltok, eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sephira, Módosítva: 2012. február 2.

Lelőhely:   kínai boltok, eurós boltok

bova

2016. március 13.

Én ezt a terméket annyira szerettem, hogy szinte a "védjegyemmé vált". Hétköznapokra használtam a szempillatőnél, és semmi mást nem tettem fel (csak egy kis szempillaspirált). Nagyon különleges, de mégsem hivalkodó smink készült így el - s ami a legfontosabb, hogy NAGYON könnyen elkészültem vele. Használtam már más márkájú terméket, de ennek a nyomába sem ért. :) Nagyon jól kenhető, megfelelő az állaga (nem túl ragadós és nem is túl folyós), és nagyon nagy a színválaszték belőle. Illetve volt, ugyanis a környékünkön én már jó ideje sehol sem kapok. :( Az ezüst szín már kifogyott, de van még lila, rózsaszín, fehér/áttetsző, szürke és egy világos barna árnyalat, amit még mindig nagyon gyakran használok - meg vannak számlálva a napjai. 5/5.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 13.

Underbelly

2013. szeptember 29.

Nagyon szépen fel tud dobni egy-egy sminket, pont elég csillámos. Nekem egy ezüstös színű van, és nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 29.

MayaBaba

2013. július 30.

Nekem arany színű van és nagyon szép! Imádom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 30.

Nekem arany színű van és nagyon szép! Imádom!

Biu

2013. március 25.

A türkiz és az ezüst van meg. Nagyon szeretem őket, volt pár csillámtusom már, de azok nem voltak elég csillámosak, ez már két rétegben is szép. -1 csillag a lassú száradásért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 25.

annamarialado

2013. január 23.

Nagyon helyes ez a tus kis csillámok vannak bene nekem a bronz szürke van meg 06os nagyon szép kicsit nehezen szárad de amikor megszáradt nem moccorog ott marad ahol a helye :)hátrányként azt emlegetem hogy miután felkenem irritálja a szemhéjam enyhe csipö viszketö érzés,,de viszonylag hamar elmúlik ez nemtántoritt el hogy nehasználjam annyira szép igaz nem mindennap használom.Az ára nevetségesen olcsó és elég sok van benne 10ml.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 23.

ayeshakari

2013. január 8.

Az enyém zöld és szerintem jól megy a zöldesbarna szememhez. Nekem is tetszik, hogy apróbb csillámok vannak benne és hogy kibír egy bulizást. Ezzel az előnnyel viszont jön egy kis hátrány, hogy baromi nehéz lemosni:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 8.

kisszokebarbie

2012. július 17.

türkiz színben is gyönyörű *-* mellékesen imádom a "szemhijtus" feliratot a sajátomon :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 17.

kisszokebarbie

2012. július 17.

türkiz színben is gyönyörű *-*

türkiz színben is gyönyörű *-*

bea0926

2012. július 6.

Nekem ezüst csillámos van és nagyon elégedett vagyok vele. Csak különleges alkalmakkor szoktam használni, tök jól feldobja a sminket. Kicsit lassan szárad, de nagyon tartós, nem potyognak le a csillámok. Ár-érték aránya nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 6.

Sephira

2012. március 30.

Nekem kékes-zöldes színű van, nagyon szép felkenve, előnye hogy nem ilyen otromba nagy csillámok vannak benne (nem úgy mint a NYX féle csillámos tusban) hanem kisebbek, diszkréten csillognak. Viszont az összetevői nem valami biztatóak :( (azt máskor is láttam mielőtt megvettem, viszont más márkában nem találtam ilyen színt amilyet szerettem volna), a szaga meg elég fura nem is tudom mihez hasonlítsam. :S Tartósnak tartós, olyannyira hogy lemosóval is nehéz leszedni, főleg a csillámokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 30.

Emolliensek: Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Triethanolamine
Tisztítószerek: Triethanolamine
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: CI 77499
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.