Miss Rose

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   kínai boltok, eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: evilshedevil, az összetevőket feltöltötte: azepretaztszeretem, Módosítva: 2011. november 11.

Lelőhely:   kínai boltok, eurós boltok

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

x

2016. november 16.

Nagyon erősen pigmentált, el kell találni a mennyiséget, de könnyű kezelni, jó az állaga, ennyi pénzért ajándék. Egy időben gyakran használtam, aztán az utóbbi pár évben valahogy soknak éreztem ezt az erős árnyalatot, de most ismét kedvet kaptam hozzá, fiatalos, üde színt találtam belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 16.

Tiarababy

2014. január 4.

Pont ma vettem egy 4-es árnyalatot belőle... eleinte tartottam tőle, mert soha nem volt krémes pirosítom, de az ára miatt gondoltam megéri.
Meg vagyok elégedve vele.. Nekem világos bőröm van, elég egy egészen kevés is, h látszódjon. Tartósnak is tűnik, délelőtt kentem fel és még mindig tart :)
Ahogy elnézem milyen mennyioséget kell használnom belőle per alkalom, azt gondolom nem fog gyorsan elfogyni .... azt hiszem következőre újra ilyet veszek!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 4.

OAdrienn

2013. december 25.

Egy élénk pink színben volt meg. Ez volt az első krémes pirosítóm, igazából nem tudtam mire számítsak, de tetszett. Nagyon erősen pigmentált volt, ezért óvatosan kellett vele bánni. Kis mennyiséget felvinni és jól eldolgozni. Mindig vittem fel rá púdert, amivel tartós is volt. Önmagában nem próbáltam, mert hajlamos vagyok az arcomat piszkálni, így biztos elmaszatoltam volna.... Hatalmas mennyiség szinte fillérekért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 25.

Evelyyn

2013. november 6.

A képen levő árnyalatot kutatom de sehol sem találok. Nekem a 06-os van meg, jó lenne, könnyű eloszlatni, viszonylag tartós is, de ez a szín nem az igazi. De erről én tehetek, béna színválasztás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 6.

Drehsnia

2013. július 29.

A 06-os árnyalatot vettem 420 Ft-ért, nagyon sokáig elég, és jó a csomagolása, praktikus. Az egyetlen bajom vele, hogy nagyon nehéz úgy felkennem, hogy ne rikítson el a hófehér bőrömtől :)) De megérte :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 29.

merchajnalka

2013. február 15.

UPDATE: beszereztem egy barackos árnyalatot is
annyira kevés kell belőle, hogy előbb fog lejárni a szavatossága, minthogy elfogyjon. ha ez bekövetkezik, akkor mindenképp újra fogom venni
2 árnyalatot is megvettem: egy rózsásat és egy pirosasabbat (még egy narancsosra fájna a fogam, de nem tudom létezik-e); nekem nagyon bevált, szép intenzív a szín, kevés is elég belőle (szerintem egy életre elegendő), tartós és egyenletesen kopik, a pamacsát nem is használom, csak ujjbeggyel viszek fel és satírozok el egy keveset; 590Ft/db áron nagyon megérte

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 15.

UPDATE: beszereztem egy barackos árnyalatot is

Gumicukor

2012. október 11.

100ft-os boltokban lehet kapni! Imádom nekem 05-ös van 500ft vol tartós szép szín néha még rúzsként is használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 11.

bendee91

2012. május 29.

Én 750 forintért vettem a 03-as árnyalatot, ami hasonlít a 06-hoz. Mind a kettő rózsaszínes, de a tégelyébe talán a 03-as pinkesebb... Nekem mindenesetre nagyon tetszik, bár csak ez az egy volt, de nekem a képen is látható 02-es tetszene nagyon.
Maga a termékről...hát kinézetre dettó Max Factor Miracle Touch utánzat (alapozójának a csomagolása) Állaga krémes, viszont jó 5-6x kell áthúzogatnom az ujjam mire elég szín lesz rajta, első 1-2 húzásnál inkább csak vmi kis fényt látok a kezemen. Szerencsére jól építhető én azt vettem észre, így apránként el lehet érni a megfelelő színt. Én azt vettem észre, hogy a 03-nál nehéz túlzásba esni...2 x legalább el kell kenni arcomon. Szép kis babás pírt kapok, egyáltalán nem bohócos, és ha megszárad matt finisű lesz, ami külön tetszik.
Tartósságát még nem tudom megmondani, mert nagyon friss az élmény, de majd megírom a változást, ha tapasztaltam valamit.
Egyenlőre nekem nagyon tetszik, viszont kár, hogy annyit kell nyomozni utána..:( Én a Kisfaludyn lévő fodrászkellékesnél hoztam el az utolsót. Mondtam neki, hogy nem-e tudna hozatni más színt, így felírta...tehát lehet hogy lesz több. Viszont hogy máshol hol lehetne kapni???? A Szent István úti eurosba van Miss Rose, de sajna ilyen nincs..:/ Más nem a karácsonyi vásáron majd beszerzem a 02-est ott elég sok Miss Rose termék szokott lenni..:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 29.

Cosza

2012. január 25.

Nekem nagyon bejött ez a pirosító. Tegnap vettem 06-os árnyalatban. Gyönyörű a színe, jó az anyaga, de vigyázni kell vele, erősen fog. Ez a minőség és mennyiség simán megért 600 forintot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 25.

ritaszeged

2011. november 27.

Hát akkor én leszek az első aki nem szereti ezt a pirosítót, nekem csúnyán néz ki eloszlatva a bőrömön rossz az illata, gagyi a csomagolása.Sajnálom mert szerettem volna ha beválik ez az első krémes pirosítóm és szerintem egyben az utolsó is..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 27.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate

ricinus babjából nyert olaj, amely a bőr számára hasznos zsírsavakban gazdag. A kozmetikumokban általában bőrpuhító (emolliens) anyagként használják, illetve egyedülálló tulajdonsága, hogy filmréteget képez a bőrön, amely miatt vízmegkötő tulajdonságokkal is rendelkezik. Enyhén ragadós érzetet hagyhat maga után a bőrön. A hajra is jó hatással van - e szerint a kutatás szerint jól hidratálja a hajat, táplálja a szőrtüszőt, az olajban található ricin és ricinolsav védi a fejbőrt és a hajszálakat a gombás és mikrobiális fertőzésektől, illetve androgén alopécia esetén a ricinolsav tartalma révén gátolja a prosztaglandin D2-szintázt (PGD2) és bizonyos fokú hatással van a hajnövekedésre (forrás).

Pálmaolajból származó bőrpuhító, emolleins összetevő, melyet gyakran használnak natúrkozmetikumokban a szilikonok természetes alternatívájaként.  A komedogén indexe 5-ből 4-es, így pattanásokra hajlamos bőrrel érdemes óvatosnak lenni az összetevővel.

Jellemzően ajaktermékekben használt bőrpuhító (emolliens) anyag, amelyet gyakran lanolin helyettesítőként használnak. Nagyon jó a vízmegkötő hatása, valamit kiválóan tapad a bőrhöz és csillogó felületet hagy maga után.

Brazil viasz, vagy pálmaviasz, melyet egy Brazíliában élő pálma leveléből állítanak elő. Nagyon sűrű emollient anyag, amely csillogó felületet hagy maga után, így a kozmetikai iparban leginkább szájfényekben, szőlőzsírokban és egyéb smink termékekben használják a magas olvadáspontja (85°C) miatt.

Keményítőféle, melyet csomósodás elleni (anticaking) és sűrűség szabályozó anyagként használnak a kozmetikumokban. A truthinageing szerint az összetevő képes növelini a fényvédők faktorszámáti (mindössze 5% Aluminum Starch Octenylsuccinate 40%-al növelheti a Titanium Dioxide fényvédő képességét.) A CIR (Cosmetic Ingredient Review) szerint az összetevő használata bizonyos mennyiségi és minőségi előírásokat betartva biztonságos a kozmetikumokban.

Ceresin 0 0

Méhviasz. A kozmetikumokban sűrítő, bőrpuhító (emollients) anyagként használatos.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Az Ascorbyl Palmitate a tiszta C-vitamin (Ascorbic Acid) és palmitinsavval lipofil észtere. Az össszetevő védi a termékekben levő olajok telítettlen zsírsavait, és egyéb más olaj-összetevőket is, ami azt jelenti, hogy a krémekben az olajak nem avasodnak meg, és nem lesz kellemetlen illatuk. Az Ascorbyl Palmitate stabilabb, mint a tiszta C-vitamin és nincs irritáló hatása. Az ascorbyl palmitate-ot általában 0,05-1% közötti koncentrációban használják Tocopherol-lal együtt; az összetevő stabilitása e szerint a tanulmány szerint tovább nő, ha 1-2%-os koncentrációban tartalmazza a termék, illetve W/O (víz az olajban) típusú emulziók esetében. Az INCI-Decoder szerint az összetevő a C-vitamin származékok közül a legrosszabb - bár viszonylag stabil, viszont kérdéses, hogy képes-e tiszta C-vitaminná alakulni a bőrön és ezáltal annak minden jótékony tulajdonságát prezentálni (bár a bőr kollagéntermelést valószínűleg serkenti), illetve annak ellenére, hogy az antioxidáns hatása jó, felmerült a gyanú, hogy UVB sugárzást követően elősegíti a lipid peroxidációt és a citotoxicitást is.