Miss Rose

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   kínai boltok, eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: titus, Módosítva: 2012. augusztus 21.

Lelőhely:   kínai boltok, eurós boltok

Fanni91

2015. január 5.

Én nagyon szeretem! Szerintem egy tökéletes téli alapozó lesz nekem mivel nagyon száraz a böröm. Igaz nagyon fényes lesz töle az ember böre,ezèrt csak a nagyon száraz börüeknek, viszont zsíros börre egyáltalán nem jó

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 5.

addiction

2012. október 8.

Nekem annyira nem rossz, mint az előzőeknek, sőt. :D Az illata szerintem egyáltalán nem rossz, nekem még tetszik is. Kívülről is szép, a szivacs meg nekem nem foszlik, lehet pont beletaláltam egy jóba.. :D Több alapozóm is van, így annyira nem fogy, de ezt is szoktam használni, nem olyan rossz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 8.

Bucanka

2012. augusztus 21.

Csatlakozom az előttem szólókhoz! Kb annak ajánlom akinek irtó száraz bőre van. Olyan érzés mintha vajjal bekentem volna a fejem.. Soha többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 21.

titus

2012. augusztus 10.

590 Ft-ért vettem, hát kár volt. Fedése 0, szaga borzasztó, és ott az a piros pöttyös összetevő is (Aluminum Starch Octenylsuccinate).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 10.

vivien314

2012. augusztus 8.

Sokáig használtam ezt az alapozót, mert jól fedett, de rá kellett jönnöm, hogy nem minden a jó fedés. Felkenve maszkhatású, nehéz és csíkos. Mivel kombinált a bőröm, így nyáron a zsírosabb részeken átfénylett. Ha hozzáértem az arcomhoz, majd valami világosabb dologhoz, egyből meglátszott az ujjlenyomatom. A szivacs már az első használatnál elkezdett szétfoszlani, egy hét alatt rongyossá és lyukacsossá vált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 8.

meow

2012. augusztus 7.

a szaga valami förtelmes, szerencsére rossz a szaglásom, így nem sokáig éreztem magamon. :D a mellékelt korong már magában félelmetes, nem próbálkoztam vele, inkább eloszlattam a saját kis korongommal. a színével nincs baj, nálam az állagával sem volt probléma. egyedül a szaga és a használhatatlan korong zavar benne. attól függetlenül, hogy nem volt vele probléma, nem nyűgözött le, szóval nem fogom újra vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 7.

ancsibancsi

2012. március 23.

Borzasztó szaga van és amikor felviszem az arcomra, húzódik alatta a bőröm és nehéznek érzem az egészet, a színe nem lenne probléma, de maszkszerűen hat az egész, abszolút nem természetesen. Még azt 400-500 forintot is sajnálnám rá...bár ez már mind1. A hozzá adott szivacs is borzalom szerintem, foszlik már az első használattól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 23.

laumacska

2012. március 17.

Bár nem sok alapozót használtam, de szerintem nem rossz. Én szeretem az illatát és nekem bevált. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. március 17.

Kandi

2012. január 20.

A Max Factor Miracle touch alapozójának koppintása szeretne lenni ez a termék. Külsőleg nagyon hasonlít is az igazira, lecsavarós tető,amiben maga az alapozó található, a tégely alja pedig felnyitható, ide helyezték el a szivacsot. Alapjában szeretem a Miss Rose termékeket, de ez valami borzalom. Furcsa, viaszos szaga van, és sajnos az állaga sem jobb, valószínűleg a benne lévő paraffin miatt. Bőrre felkenve rettenetesen nehéz, maszkszerű, zsíros, ragadós érzés, nem válik púderessé, mint a Max Factor. Használhatatlan, teljes pénzkidobás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 20.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate