Miss Rose

Ár:   500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   kínai boltok, eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: MrsWolf, Módosítva: 2016. december 5.

Lelőhely:   kínai boltok, eurós boltok

6 fényes szemhéjfestéket és 2 pirosítót tartalmazó paletta

csokiseszter

2019. január 21.

Más színekben volt meg, tökéletes pigmentáltság, krémes állag és a nyomában dicsérő szavak mindenütt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 21.

MrsWolf

2016. november 26.

2008-ban vettem a gimim melletti kis piacon. Akkoriban csak ezzel sminkeltem magam. Emlékszem mennyire tetszett belőle az neon-alamzöldes szín, és azzal festettem ki a szemem, s egy hasonló színű zöld blúz volt rajtam. Sokan meg is dicsértek. Ez a paletta egy nagyon szép emlék a gimis évekről, a tinikoromról... Régi szép emlékek :)

Nekem más színű, mint a képen lévő: a felső sorban van egy fehér, egy neon-almazöldes, egy khaki-zöldes.
Az alsó sorban pedig: egy türkiz zöld, egy világos kék, egy sötét kék. Mind gyönyörű csillogó árnyalat, a pirosítója pedig a kedvenc pirosítóm. Az az igazi rózsaszín, ami minden nő arcát széppé varázsolja:) Már alig van belőle, a pirosítót használtam legtöbbször belőle. Az a fura, hogy akkoriban tényleg csillogós volt a szemfesték, és nem csak a teteje, mint a mostaniaknak, hogy belenyúlsz, és már nem is olyan szép :(
szóval imádom ezt a kis olcsó palettát. Rdel young szemhéjbázissal nagyon jó, egész nap tart, nem mozdul el. Imádom! Nagyon megéri. Kár, hogy nincs már ilyen paletta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Squalane eo 1 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.