Miss Rose

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   kínai boltok, eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: joouyee, Módosítva: 2016. február 24.

Lelőhely:   kínai boltok, eurós boltok

Szárazon és vizesen is használható, gyémántfényű szemhéjfestékpaletta, 72 színárnyalattal.

HChristelle

2019. szeptember 22.

Egy pár szín kivételével nagyon pigmentált és különleges színek vannak ebben a palettában. Az összes metallic, úgyhogy én nem szoktam egymagában használni, de az évek során annyira megszerettem, hogy 2014 óta nem sikerült megválnom tőle (valószínűleg nem túl higiénikus, de csak én használom). Sőt azóta nem is nagyon vettem más metallic szemhéj festéket, mert mindig meg volt az a szín ebben a palettában. Sajnos szerintem már nem kapni, vagyis nem láttam kb 2015 óta sehol pont ezt a palettát, de Miss Rose-tól van sok hasonló.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

joouyee

2016. február 11.

Ajándékba kaptam és meglepetésemre kifejezetten tartós, vizesen felvéve pedig nagyon erőteljes színei vannak. A tartója szép és az árkategóriájához képest jónak mondható. A színek egymással tökéletesen kombinálhatóak. Viszont mindegyik árnyalat csillog, elsőre kicsit furcsa is volt. De megszerettem :)
/Ja és a "lelőhely: kínai boltok, eurós boltok"-at látva megjegyezném, nem ilyen helyen vettük, hanem kozmetikai boltban./

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.