Miss Rose

Ár:   450 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   kínai boltok, eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pappveronika30, Módosítva: 2018. augusztus 28.

Lelőhely:   kínai boltok, eurós boltok
Kategória:   Sminkek szájra

pappveronika30

2018. szeptember 17.

Kipróbálási alapon szeretem be a 24-es rószaszínes csillámos árnyalatot. Nem fűztem hozzá nagy reményt, de kellemesen csalódtam benne. Nekem egyik szájfény sem hosszú életű, felkenem és körübelül 1-2 órát ha bírja rajtam. Drágább és olcsóbb szájfénnyel is próbálkoztam,de mindegyik ugyanannyi ideig maradt fennt kb. Szeretem benne a csillámokat, ilyen lazább napokra tökéletes és később újra is lehet kenni tükör nélkül. Szerintem ilyen táskába bedobós szájfénynek megfelel, de alkalmakra vagy estére nem viselném.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate