Miss Rose

Ár:   350 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   kínai boltok, eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: feredith, Módosítva: 2011. augusztus 1.

Lelőhely:   kínai boltok, eurós boltok

Miss Rose Lasting Gloss Wet Eye Szemhéjpúderpaletta/szemfesték/ szemhéjpúder paletta - 06
Ár: 250 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Párszor próbált, Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.
kicsiliba

2016. február 1.

Nagy ès szèp a színválasztèka.Erősen pigmentált,közepesen tartós.Ennyi pènzèrt többet is kaptam,mint amit vártam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 1.

sminkimado

2015. augusztus 16.

Én egy 100-asban vettem egy világoskék-barna-sotetkek kombinációt, nagyon potyog túl csillámos egyáltalán nem használt

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 16.

AkInImOd

2015. június 6.

Nekem nagyon régről egy zöldes-barnás verzió van meg. Csak enyhén, selymesen csillognak, inkább matt hatásúnak tűnnek hosszú távon. Együtt és blenderként is szépen használhatóak, szemhéjalapozóval szépen fenn is maradnak. Olyan igazi csajos terepminta színek. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 6.

mscintia

2015. február 3.

Ezért az árért pontosan azt kaptam, mint amire vártam. A színek annyira nem jöttek be felkenés után, potyogtak a darabok le a szememről, szóval egyáltalán nem tartós...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 3.

fritz.aniko

2014. október 18.

Pont olyan a hatása amit ennél az árkategóriánál várhatunk.
Szemhéjalapozó nélkül tragikus a tartóssága.
Szemhéjalapozóval tűrhető.
A színek szépek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 18.

Pont olyan a hatása amit ennél az árkategóriánál várhatunk.
Szemhéjalapozó nélkül tragikus a tartóssága.
Szemhéjalapozóval tűrhető.
A színek szépek :)

Vicus

2014. május 1.

Ajándékba kaptam a palettát, nekem 4 szín van benne. Ezüst, rózsaszín, lila és barna. Nagyon szépek a színek, pigmentáltak, de potyognak össze-vissza, nem is tartósak (persze ennyi pénzért nem is vártam :D) és irritálják is a szemem a lepotyogó darabok :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 1.

Tyuki

2013. november 27.

Szeretem, az árához képest jó minőség, egész jól lehet vele dolgozni. De kinyitni baromi nehéz :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 27.

magiii

2013. március 27.

Én alapvetően szeretem a Miss Rose termékeket, de nem minden szemhéjpúderük egyforma. Nekem ez a fajta bordós változatban van meg, és szinte használhatatlan. Annyira sűrű, tömör benne a szemhéjpor, hogy nagyon porzik, és felkenve csomós, vastag réteget képez a szemhéjamon. A többi terméküket viszont szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 27.

Paránytrilla

2013. március 10.

Nekem nagyon porzik és túl fényes. Buliba talán jó lenne, de nem szoktam bulizni. :) Még kísérletezek vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 10.

gabyca34

2013. február 17.

Nekem a 02-es fekete fehér paletta van meg. Iszonyatosan porzik, és potyog a szemem alá, így alig merem használni. Lehet alappal teszek még egy próbát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Squalane eo 1 0