Miss Rose

Ár:   350 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   kínai boltok, eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: feredith, Módosítva: 2011. augusztus 1.

Lelőhely:   kínai boltok, eurós boltok

Miss Rose Lasting Gloss Wet Eye Szemhéjpúderpaletta/szemfesték/ szemhéjpúder paletta - 06
Ár: 250 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Párszor próbált, Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.
rozsaszinfelho

2012. december 30.

Imádom ezt a palettát! Eurós boltba vettem, kicsit féltem, hogy nem lesz tartós, de szerencsére csalódtam (jó értelemben).:) Fehér-szürke-fekete palettám van, és ezzel tökéletesen lehet füstös szemeket csinálni, és még alapozás sem kell alá, hogy tartós legyen.:) Szerintem még kipróbálok pár Miss Rose terméket.:3

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. december 30.

Dii

2012. november 29.

Erősen pigmentált, (alap nélkül is) szuper tartós sminkről van szó, amit nagyon baráti áron szerezhetünk be! Hihetetlen elégedett vagyok vele, egyetlen hibája, hogy picit porzik, de ezt megbocsájtom neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 29.

Udreeh

2012. november 27.

Nekem megvan ez a szürkés és egy kékes-türkizes és egy barnás-bronzos is ebből a 3 részes fajtából, szép intenzív színek, tényleg nedves hatása van, de nagyon porzik, sok hull a szemem alá, még akkor is, ha leütögetem az applikátorról. Egy nagy púderecsettel szoktam lesöpörni a felesleget az arcomról. A fehér színű nem olyan intenzív. És még valami: az applikátora elég rossz, én másikat használok hozzá (Rossmannban vettem, 5 darabos).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 27.

agiv

2012. november 22.

Szuper színek,szuper minőség,nagyon olcsón, mint általában a többi miss rose-s szemhéjpúderek.Kedvencem ez a márka.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 22.

missmomsen

2012. november 19.

A palettáknak életteli színeik vannak, nagyon szerettem használni. De sajnos nehezen mostam le, mindig összegyűlt a festék a szememben, egy idő után pedig bepirosodott. Ezért leálltam a használatával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 19.

Eni27

2012. október 27.

Be kell vallanom, hogy Miss Rose fan vagyok :)
Gyönyörű színek, kiváló minőség, az ára szuper és sokkal tartósabb mint a több ezer forintos smink cuccok

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 27.

Be kell vallanom, hogy Miss Rose fan vagyok :)

Bogcsika

2012. augusztus 31.

Nekem a 68 színű van, nagyon szeretem, szépek a színei, jól pigmentáltak, nem porlik, szépen fed, és nagyon tartós. Ha bulizni megyek, egy nagyon minimális hajlakkal is szoktam fixálni, biztos, ami biztos alapon. :D És az árát is nagyon megérte. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 31.

szgabrielle

2012. július 22.

Nagyon szeretem, bár csak bulikra sminkelem magam ilyenekkel! Nem mondom, hogy húú de tartós,de arra a pár órára megteszi... pláne ennyiért;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 22.

kvitta.girl

2012. július 5.

Legjobb szemfestékpaletta,igen intenzív és meglepően tartós,évek óta ezt használom, a 32 színű palettát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 5.

blackhaired

2012. április 25.

Sokkal jobb, mint bármelyik full márkás termék. Gyönyörűen pigmentáltak, könnyen fel lehet vinni, bár felvitelkor hullik, lemosni pedig nehéz :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Squalane eo 1 0