Miss Rose

Ár:   350 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   kínai boltok, eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: feredith, Módosítva: 2011. augusztus 1.

Lelőhely:   kínai boltok, eurós boltok

Miss Rose Lasting Gloss Wet Eye Szemhéjpúderpaletta/szemfesték/ szemhéjpúder paletta - 06
Ár: 250 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Párszor próbált, Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.
nlevelin

2012. április 20.

Nagyon szeretem, erősen pigmentáltak, csillámosak, de nem keltenek gagyi hatást. Szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 20.

ayeshakari

2012. április 13.

Először is ami nagyon jó dolog: iszonyat módon pigmentált a festék. Nem szeretem a semmilyen szemfestést, azt szeretem, ha minél jobban érvényesülnek a színek-fények, akár extrémen is. Tetszik, hogy nem drága, és potom pénzért kapok jó minőséget. Engem nem izgat, hogy nem különösebben dizájnos a csomagolás, legalább nem kell megfizetnem az árral egy agyonhájpolt modellt vagy csicsás dobozkát.
Annak ellenére, hogy kínai márka, nagyon jót sikerült létrehozni. Nekem szemfestékeim vannak tőlük,pl ez is megvan, ami a fenti képen látható.
Amit nem szeretek benne: PORZÁS. Nagyon primitív módszerrel ugyan, de megoldom (post it a szemem alá...:)))) csak elég zavaró ez a dolog. Ezért adok négyest...pedig megérdemelné az ötöst. Csak én gonosz vagyok.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 13.

lyudit

2012. március 21.

Ennyiért nagyon jó. kicsit porlik, de rá lehet jönni a trükkjére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 21.

Ennyiért nagyon jó. kicsit porlik, de rá lehet jönni a trükkjére.

Fruzsi

2012. január 8.

Pont a képen látható színeket vettem meg én is. Hát gyönyörű füstös szemeket lehet vele festeni, és elég csillámosak is, alkalomra kiváló. Tartós is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 8.

fatime

2011. augusztus 11.

Tegnap kaptam anyutól egy ilyen szemhéjpúdert, rögtön ki is kellett próbálnom és tényleg nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 11.

gwendolen

2011. július 8.

Ár-érték arányban tényleg nagyon jó. Ma volt rajtam az egyik szemhéjpúderéből, este hazaértem és futás előtt már nem volt időm bíbelődni a sminklemosással és jelentem, hogy melegben 1 órás intenzív edzést is kibírt - sztem ez elég jó fokmérője a tartósságának.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 8.

ritaszeged

2011. május 9.

Nagyon jó termék, igazán pigmentáltak és nagyon olcsó, egy próbát szerintem mindenkinek megér!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 9.

aztamindenit

2011. május 7.

Én ajándékba kaptam egy ilyet, de ezzel a lendülettel tovább is passzolnám... A csomagolásban jól néz ki, de alig lehet felkenni a szemre, amikor sminkeltem vele több volt a szememben és az arcomon, mint a szemhéjamon. Amit egyedül értékelni tudtam benne az a kellemes illata volt, de sajnos nálam leszerepelt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 7.

feredith

2011. március 22.

Nagyon erőteljesen pigmentált, szép színei vannak. Minőségben simán felveszi a versenyt a drágább, drogériákban található kozmetikumokkal. Mivel én szárazon használom, azt tapasztaltam, hogy "porolódik", vagyis, hogy lepotyog a szemem alá, miközben felviszem. De tényleg csak ez az egy negatívuma van, ezért kap csak 4 csillagot. Egy ilyen trió kb. 400 Ft körül van. Ráadásul az összetevőiben sincsen piros pötty.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Squalane eo 1 0