Miss Rose

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   kínai boltok, eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lucacica, Módosítva: 2011. december 28.

Lelőhely:   kínai boltok, eurós boltok

10 színből álló szemhéjfesték paletta.

lovecosmetic

2013. december 11.

Nekem mind a 6 árnyalatú szemhéjpaletta megvan,drogériában vettem db-a 999 Ft volt.Maximálisan megvagyok elégedve vele!erősek a színei és a csillogása is csodás,még hétköznapokon is bátran hordható,mert visszafogott csillogású. Alapozást követően használom,de simán alapozó nélkül is csodásan mutat a szemhéjamon.Néha leperegnek a csillámok a szemem alá,azt azzal oldom meg,hogy alapozás után egy jó adag porpúdert tapogatok a kérdéses helyre és miután kész a sminkem csak púderecsettel,lesöpröm onnan a lepergett szemhéjfestéket a púderrel együtt,ennyi :) Imádom!Többet ér mint bármelyik drága porpúder. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 11.

zsiki

2013. augusztus 10.

Én 580 Ft-ért vettem a One Euroban. Nekem az aranyos-bronzos-barnás van meg és nagyon szeretem. Ha eldolgozom a kézfejemen egy kicsit, akkor nem szóródik le az arcomra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 10.

arybaba2

2013. július 6.

Az új verzióban található pirosító is.Nagyon szép színei vannak,jól pigmentáltak és persze csillogósak.Kék és zöld van meg(rózsaszín és korallos pirosítóval) eredeti áron kb. 650 Ft.
Update:Le kell vonnom 1*-ot.Ma sminkes napot tartottunk anyával és a kék palettát használtam.Nem annyira pigmentáltak,mint számítottam,de így is jók:) 1 óriási hiba: igaz füstös-partysminket készítettem,de morzsolódtak néhány helyen a színek a szeme alá,és kicsit erősen kellett dörzsölni,hogy lejöjjön.+ Alappal használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 6.

biondi

2013. július 4.

Az árához képest tökéletes, nagyon szép színei vannak, jól el lehet dolgozni, nem kopik! Mind a két paletta megvan. Az egyetlen problémám vele az, hogy sok benne a csillám, ráadásul az is csak a felszínen van, a felső réteg elhasználása után nincs csillám. De ettől eltekintve nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 4.

agiv

2012. november 19.

Nekem a lilás árnyalat van/volt meg (elajándékoztam) mivel nagyon nem szerettem.Nem pigmentált eléggé,porzik és semmit sem fog alap nélkül.A miss rose-os termékek számomra iszonyat jók,viszont ez nagy csalódás volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 19.

krisztinka88

2012. október 16.

Bocsánat, de ez egy kalap sz.r. Annyira porzik, hogy csak utána lehet alapozni, amivel még nem is lenne baj. Hiába rakok a szemem alá mindenféle papírdarabot, hogy védjem egy kicsit a fejemet, egyszerűen az egész arcomat összekenem vele, mire nagy nehezen kifestem a szemem, felül, az orrom tiszta csillámos lesz, vagy a halántékom. Két ilyen palettát is vettem, de a kettő együtt annyiba került, mint egy-két Manhattan szemhéjpúder, és azért lássuk be, ég és föld a különbség. Ez a pazarlás, nem az, ha veszünk két árnyalatot ugyanennyiért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 16.

csillubaby

2012. május 30.

Az arany-ezüst paletta van meg, gyönyörű színei vannak. Nagyon tartós, jól pigmentált még a világos árnyalat is. Van benne matt és csillogós, hétköznapra és buliba hordható árnyalat is. Az ára hihetetlen, kb 600 ft-ért vettem eurós boltban, abszolút megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 30.

lyudit

2012. március 21.

A lila van meg nekem is, 790ért vettem. Iiiiihimádom. Először csalódtam,hogy nem olyan csillámos,mint a felső rétege, de alappal egész nap fenn marad,és olyan szép szatén fénye van...Gondolkodom a zöldön is, csak sosem festem zöldre a szemem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 21.

Biu

2012. március 17.

Nekem szintén a lilás paletta van meg, és szintén az Ázsia centerben vettem, szintén 800 Forintért. Nagyon szeretem a lila árnyalatokat, ezért esett erre a választásom, sok féle árnyalatú lila megtalálható benne, mind jól pigmentált (a fehér az egyetlen gyenge pont) szoktam bulis sminket, és hétköznapit is készíteni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 17.

adra

2012. február 25.

A zöldes-szürkés paletta van meg, 990ért vettem az Eurós boltban. Hát mit ne mondjak.. Egy fabatkát sem ér!!! A világos színek semmit nem fognak a sötétek pedig halvány , nulla pigmentáltságú vackok. poros, hullik mindenfelé, nem tartós. Alappal ér valamit, de azzal is csak egy fél fabatkát. Ennyiért pedig már-már szánalmasan és felháborítóan drága.. Egy Sleek paletta 2000 Ft , viszont fényévekkel jobb ...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 25.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Kaolin 0 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.