Miss Rose

Ár:   150 Ft   Kategória:   Sminkek
Kiszerelés:   1,15 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   kínai boltok, eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: arybaba2, az összetevőket feltöltötte: Bridddzs, Módosítva: 2016. július 11.

Kiszerelés:   1,15 g
Lelőhely:   kínai boltok, eurós boltok
Kategória:   Sminkek

Sokféle színben kapható.

Mariliisa

2017. január 22.

Ajándékba kaptam egy barátnőmtől, aki nagyon szereti ezeket a ceruzákat. Nekem sajnos nem vált be, az igaz, hogy tartós, viszont az a lila árnyalat, amiben megvan, szinte nem is látszik a bőrömön, a vízvonalon egyenesen láthatatlan. Nem lehet szépen kenni, darabos lesz a végeredmény, pedig próbáltam hidegen, melegen, szobahőmérsékleten is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 22.

Emike

2013. szeptember 23.

Olcsó vagy nem olcsó, "csakMissRose" vagy sem, nálam tökélesen bevált, sőt lassan el is fogy. Könnyen lehet használni, tartós, a helyén marad egész nap, mi kell még?!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 23.

arybaba2

2013. augusztus 23.

Nekem egy barna van meg.1 kihúzásnál is jó,de 2 áthúzással az igazi.Na és valóban vízálló!!Úgy dörzsöltem,hogy az nem igaz,és meg sem mozdult.Általában 350 Ft körül kapható.Én féláron jutottam hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 23.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate