Miss Sporty

Ár:   899 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: KuliKali, az összetevőket feltöltötte: ppond, Módosítva: 2020. június 15.

Lelőhely:   DM, hipermarketek

Több, mint 24 órás viseletre.

DorothySue

2020. november 10.

Nekem egyáltalán nem vált be sajnos. Anno azért vettem, mert víz közelében szerettem volna, ha a pilláim szépek maradnának. Felkentem, és lehúzta a hosszú pilláimat... lefelé álltak... ilyet még semmilyen spirállal nem tapasztaltam... Próbáltam más kefével felvinni, de egyszerűen semmi nem használt. Számomra kuka.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 10.

anreni9

2020. szeptember 18.

Amennyire rajongok a PUMP UP BOOSTER CURVE IT! változatért, ezt pont annyira nem szeretem. Annyira híg a festék, hogy lényegében csak kenegetem a szempilláimon, de hatása a nulla. Minden egyes újabb húzással, leszedi az előtte felkent festéket és még ha marad is valami a pillákon az is hosszú percekbe telik míg egyáltalán megszárad, ráadásul ilyen rettentő érdekes a formulája, konkrétan nyúlik a festék, mintha valami géles állagú tusfürdő lenne. Mondanám, hogy azért elhasználom, de lehetetlen, hiszen semmit nem csinál, ha meg mégis akkor 10 percig ülhetek a távolba meredve, míg megszárad. Borzalmas, kuka!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 18.

L1ll4

2020. július 4.

Ez volt az első szempillaspirálom, akkor nagyon szeretem, ezért vettem újra később. Mostmár ez csalódás volt, kicsit sötétebbre festi a pillákat, de a hatása nagyon mininális, nem sokat ér. Valóban vízálló és nagyon tartós, de olajos lemosóval egész könnyen le tudom szedni. Másik szempillaspirál fölé elhasználom második rétegnek, mert jó, hogy tényleg vízálló, de nem hiszem, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 4.

getiimi

2020. május 15.

Azért vásároltam, mert szerettem volna nyaralás alatt is szép pillákat, ami kibírja a tengerben való fürdést.
Egész jónak tűnt a keféje, ezért úgy gondoltam, hogy hosszú és dús pilláim lesznek. De nem ez történt. Összecsomósodott mindig a festék a pilláimon, nagyon sok termék került a kefékre, de nem volt képes hosszú pillákat készíteni, sem dúsat. Alig látszott, hogy használok valamit a pilláimra és nem utolsó sorban roncsolta a pilláim is. Nem tudom ajánlani senkinek sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 15.

Noncsi0126

2019. november 12.

Vízállónak vízálló , viszont alig lehet lemosni sminklemosóval is.
Emiatt eléggé lehúzza a pontokat. De hosszú pillákat csinál , nagy kefe miatt kissé nehéz használni,de nem lehetetlen. Kétszer vettem újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 12.

Vízállónak vízálló , viszont alig lehet lemosni sminklemosóval is.

ecet

2019. augusztus 1.

Borzasztó rossz ez a spirál. Rengeteg festéket felvesz az amúgyis hatalmas, otromba kefe, lehetetlen maszatolás nélkül felvinni. A festék büdös, és ragad. Az egyetlen pozitívuma a vízállósága lenne, de nem vízálló, hanem levakarhatatlan (nem az a "hű, de tartós!" féle, inkább "a legdrágább lemosóval is nyomot hagy" kategória)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

Katesz266

2019. július 7.

Sajnos nem vált be. Túl nagy keféje van. Nem lehet vele szépen dolgozni. Sajnos lepereg, így a vízálló hatását sem bizonyította.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 7.

Kispanda

2019. május 15.

Nem vált be. Túl sok anyag marad a kefén, mindenhova kenődik, könnyű lepislogni. A nap folyamán lepereg, mindig tiszta festék pötty a szemem alatt. Egyáltalán nem vízálló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 15.

Pumpkinpie

2019. április 15.

A túl nagy keféjével mindig sikerül felmaszatolnom a szemhéjamra és a pilláimon mintha nem is mutatkozna több felkenés ellenére se. Vacak minőség. Egyszerűen nem hozza azt amit egy spiráltól elvárok 😕

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 15.

GLili0

2019. április 13.

Használom egy ideje, de nem nagyon jött be, biztos, hogy nem fogom újravenni. A keféje ugyan nem rossz, de nagyon sok festéket felvesz és kenődik. Egy jó pont, hogy valóban vízálló és bírja egész nap, de szerintem kicsit olyan, mintha semmi nem lenne a szempillámon, nem hosszabbít, nem göndörít. Ennyi pénzért már sokkal jobb szempillaspirálokat is lehet kapni, pl. az Essence Get Big Lashes termékeit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Hydrolyzed Wool, Hydrolyzed Keratin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.