Miss Sporty

Ár:   800 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tátombák, Módosítva: 2015. április 23.

Lelőhely:   DM, hipermarketek

Könnyed, krémes hatású szemhéjstift

• Könnyű használat.
  • Fényes hatás.
  • Szemhéjpúder alá is használható.

Ár: 300 , Eladó: Jdit04
Állapot: új, Helyszín: Hegyeshalom, fizetés: posta, foxpost, személyes átvétel

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

cshrs

2020. június 14.

200-as earl grey cupcake árnyalatot választottam már legalább egy éve, mert szerettem volna a szemhéjamra egy egyszerű kiszerelésű és gyorsan felvihető terméket. A kezemen kipróbálva győnyőrű a szín és elég intenzív is, de a szemhéjamon nem tartós. Nem "köt meg" és mászkál mindenfelé, szóval összesen ha 2x használtam eddig és szerintem nem is fogom többször. Nem ajánlom senkinek, mert használhatatlan termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 14.

tamara428

2018. május 24.

A 180 Gold Almond árnyalatot vettem meg. Elég lágy ahhoz, hogy kényelmesen fel lehessen vinni, viszont nem kenődik szét, ha csak nem kenem túl vastagon. Nagyon szépen kiemeli a barna szememet. A fekete szemhéjtus fölé szoktam felvinni, így különlegessé téve a hétköznapi sminkemet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

kjtimi

2018. április 21.

Borzalom! Szemhéjon összegyűlik, felszívódik, zsíros... kukában fogja végezni. Semmire nem jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 21.

Makk Zsuzsó

2017. november 20.

A "Gold almond" árnyalatot használom, de csak kontúrozásra. Nagyon erősen pigmentált, gyönyörűen megnyitja a tekintetet, és egész nap a helyén marad, meg se moccan. Féláron vettem, tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 20.

Klajdi

2017. szeptember 30.

első felindulásból megvettem két színben (pisztácia és eper), de nagyon megbántam. csúnyán összegyűlik a szemhéjon, tartóssága nulla, a szín pedig szép lenne, de sajnos a minősége nagyon gagyi. elhasználom, de csak mert sajnálom kidobni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

ilovex

2017. július 3.

Az árnyalat, ami nekem van meg, az a 160 Peanut Butter. Azt kell mondjam, ha semmit nem viszek fel sem alá, sem fölé, akkor kb 1-2 óra a hatása. Gyönyörű természetes szín egyébként, én nagyon szeretem. Ha viszek fel alá szemhéjalapot, akkor 6-8 órát vidáman kibír, és a színe is intenzívebb. Az ára nagyon baráti. Tervezek még más árnyalatot is megvásárolni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 3.

Kesudio

2017. január 13.

Világos barna és rózsaszín színűt vettem meg. Felkenve nem sok látszik belőle, de én maximálisan elégedett vagyok vele. A természetes hatású, alig látható sminket szeretem, és ezzel pont ezt a hatást tudom elérni. Van rajtam valami, ami egy kis plusszot és feldobja a szemem, de olyan mintha nem is lenne rajtam semmi. A barnát a szemhéjamra kenem és az alsó szempillasor alá, a rózsaszínt ugyanígy, de csak a szemem belső felére. Krémes, így nagyon könnyű vele dolgozni. Imádom, hogy gyöngyházhatású. És plussz pont azért, mert egész nap bírja, nem gyűlik össze a szemhéjredőkbe, pedig krémes állaga miatt azt hittem így lesz. Csodálkozva is olvastam a korábbi véleményeket, úgy látszik nekem különleges szemhéjam van, hogy így megmarad és nem gyűlik össze rajta, pedig eskü, nagyon kevés termékkel vagyok így. Szóval nekem kellemes meglepetést okozott, nagyon tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 13.

KatalinT

2016. július 5.

Nagy csalódás volt számomra! A színe nagyon szépnek tűnt, de a tartóssága... Szemhéjpúder alappal is egy-két óra múlva már teljesen összegyűlik a szemhéjon :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 5.

pilleriin

2016. május 30.

Nekem a gold almond nevű árnyalat van meg. Csodaszép, jó vele dolgozni, de a tartóssága nulla. Egy órán át marad a helyén.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 30.

H4eszter

2015. október 24.

Nekem a 160-as peanut butter van meg. Önmagában nem nagy szám, de 6-8 órán át fenntartja a rávitt szemhéjpúdert, ami nekem megfelel. Tetszik a színe az állaga és nekem kibír 4-6 órát. Szolid, mindennapi nappali sminkbe nekem tökéletes. Külön díjazom, hogy tekerős és masszív a kialakítása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Retinyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Retinyl Palmitate

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.