Miss Sporty

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tjudit0310, Módosítva: 2017. október 20.

Lelőhely:   DM, hipermarketek

Instant ragyogás, selymesen sima textúra.

dreammiyss

2020. február 21.

Valójában csak azért szereztem be, mert nem volt előtte egy különálló highlighterem sem (az előtte próbált egy essence paletta része). A tapasztalathiány ellenére is biztos vagyok benne , hogy ez a kis csöppség nem rossz termék. Sőt… az árához képest nagyon is meglepő a teljesítménye (szerintem). Kifejezetten pigmentált, lehet vele dolgozni. Én szeretem viselni és boldogan veszem kézbe.

Update: így másfél év után elmondhatom, hogy az utána próbált highlighterekhez képest annyira nem is jó, mint azt előtte hittem. Én nem tudom szépen eldolgozni, ami zavaró, nem túl természetes hatású.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 21.

liligk

2018. április 30.

Határozottan az egyik kedvenc highlighterem, nagyon jól pigmentált, de nem azoknak való, akik természetes highlightert keresnek

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 30.

Bradshaw

2018. január 15.

Hű, hát az előttem szóló nem tudom mit próbált..... nekem nagyon porzik a termék, és hatalmas csillámok vannak benne. Én csak fényt szeretnék, nem csillámokat. Olyan, mint amikor tiniként diszkóba jártunk. Az egész fejem csillog, mivel nem marad a helyén a highlighter, hanem mindenhova lepotyog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 15.

misshkitty701

2017. november 2.

Nem hittem volna, hogy miss sporty termékre ilyet mondok, de egyszerűen imádom, már belenyúlni is kellemes, annyira púderes az állaga, és apró csillamok vannak benne, nagyon szép fényt ad az arcnak. Viszont ha valaki természetes ragyogást szeretne, annak nem tudom ajánlani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 2.

Emolliensek: Dimethicone
Fényvédők: Titanium Dioxide