Best of Beauty 2019

Miss Sporty

Ár:   785 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Cirné, Módosítva: 2018. január 9.

Lelőhely:   DM, hipermarketek

HChristelle

2019. július 19.

Elmegy. Nem rossz és nem is jó. Az ára jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 19.

Elmegy. Nem rossz és nem is jó. Az ára jó.

pnkvln

2018. december 13.

Rég vettem, azóta sem fogyott el, nem igazán érzem a másságát a szempilláimnak ha előtte ezt használom primerként vagy csak önmagában. Nem dúsítja, inkább szálasít, ezen kivül nincs más bajom vele. Nagyon jó "alibi" sminknek, hogy csak plusz extra dolgokat tegyünk magunkra, egyébként teljesen fölösleges. De a többi vélemény alapján szemöldökre bizotsan jó! Kifogom próbálni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 13.

izabella73

2018. november 1.

Eredetileg a Max Factor hasonló termékét szerettem volna megvásárolni,de egyik drogériában se volt már belőle,igy jobb híján ezt választottam.Nem egy csodaszer de ár/érték arányban jó,feladatát ellátja,legalább is szemöldök fixálásra amire használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 1.

anitaanett

2018. május 20.

A szemöldökömre használom fixálásra, de már lassan elfogy. Vettem azóta egy másik márkájú fixálót. Ár-érték arányban tökéletes, nem hiszem, hogy bárki is a szempillájára használná, pedig szempillaspirál. Sokáig bírja, kevés is elég belőle és hamar meg is szárad felkenés után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 20.

clover12

2018. április 14.

Egyetértek az előttem szólókkal, ez egyértelműen szemöldökzselé. Nagyon sokáig használtam, nagyon szeretem, mert nagyon sötétek a szemöldökeim (és dúsak is), így én nem akarom beszínezni őket, mert az már durva lenne szerintem. De ezzel a kis zselével egész nap helyben maradnak, ráadásul az ára is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 14.

Mjölnira

2018. március 24.

Én a szemöldököm formázására használom, nagyon jól teszi a dolgát. Másra nem tudom milyen, de erre 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 24.

ilovex

2017. július 3.

El nem tudom képzelni, hogy ezt miért szempillaspirálként reklámozzák.. Miért kéne a szempillára kenni? Ez egyértelműen szemöldökzselé, és milyen jó szemöldökzselé! A pomade után ezzel fésülöm át a szemöldökszőreimet és voala, egész nap a helyén tartja őket. Szeretem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 3.

nusysan

2017. június 18.

Ha nagyjából figyelek rá, hogy nap közben például ne húzzák át pulcsit a fejemen vagy hasonlók, akkor helyén tartja a szemöldököm. Erre a célra nekem tökéletesen megfelel, és nem lesznek a szemöldök szálak se olyan merevek vagy darabosak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 18.

Csebix

2017. március 17.

Szemöldök fixálásra használom. Jó, nem szárad keményre nem észrevehető a szemöldökön, viszont nekem a kefe kevés festéket vesz fel. Annyira nem is tartós, azért nap végére eléggé összekuszálódik a szemöldököm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 17.

FloraF

2017. január 8.

Szemöldök fixálásra használom, meg vagyok vele elégedve. Nincs illata, nem szárad keményre, elég jól tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 8.

Hidratálók: Propylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak