Miss Sporty

Ár:   785 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Cirné, Módosítva: 2020. november 16.

Lelőhely:   DM, hipermarketek

Áttetsző, könnyű zselé, ami kondícionálja a szempillákat természetes stílust és fényt kölcsönözve nekik.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

pzs14

2024. március 26.

Imádom. Szemöldök fixálásához alap. Szerintem már több tucatszor újravettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. március 26.

Imádom. Szemöldök fixálásához alap. Szerintem már több tucatszor újravettem.

Emma23

2021. augusztus 27.

Szemöldök fixálásra használom arra nagyon nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 27.

Szemöldök fixálásra használom arra nagyon nagyon bevált.

Beautypink

2021. április 7.

Szempillaspirál alá szoktam néha tenni ugy tökéletes, hogy előtte már ad egy kis alapot a pilláimnak és szét választja öket, de egyébként semmit nem csinál nagyon. Szemöldök fixálásra visszont nagyon bevált nekem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 7.

Nikolett9

2020. október 7.

Szemöldökfixálásra használom szemöldökceruza használata előtt, erre a célra tökéletesen bevált. Ritkán, ha nem használok szempillaspirált, akkor csak begöndörítem a szempilláimat, és ezt használom rá. Tartósabban göndörek maradnak a pilláim tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 7.

Dodohemmings

2020. február 19.

Én a szemöldököm fixálására használom, arra tokeletes :)
Nagyon jó a keféje is, nem a legtartósabb, de ár-érték arányban teljesen jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 19.

Én a szemöldököm fixálására használom, arra tokeletes :)
Nagyon jó a keféje is, nem a legtartósabb, de ár-érték arányban teljesen jó.

merida07

2019. október 26.

Az 5 csillagot a szemöldököm miatt kapja, tökéletesen fixálja. Harmadjára veszem újra. A pilláimmal semmit sem csinál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 26.

HChristelle

2019. július 19.

Elmegy. Nem rossz és nem is jó. Az ára jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 19.

Elmegy. Nem rossz és nem is jó. Az ára jó.

pnkvln

2018. december 13.

Rég vettem, azóta sem fogyott el, nem igazán érzem a másságát a szempilláimnak ha előtte ezt használom primerként vagy csak önmagában. Nem dúsítja, inkább szálasít, ezen kivül nincs más bajom vele. Nagyon jó "alibi" sminknek, hogy csak plusz extra dolgokat tegyünk magunkra, egyébként teljesen fölösleges. De a többi vélemény alapján szemöldökre bizotsan jó! Kifogom próbálni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 13.

izabella73

2018. november 1.

Eredetileg a Max Factor hasonló termékét szerettem volna megvásárolni,de egyik drogériában se volt már belőle,igy jobb híján ezt választottam.Nem egy csodaszer de ár/érték arányban jó,feladatát ellátja,legalább is szemöldök fixálásra amire használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 1.

anitaanett

2018. május 20.

A szemöldökömre használom fixálásra, de már lassan elfogy. Vettem azóta egy másik márkájú fixálót. Ár-érték arányban tökéletes, nem hiszem, hogy bárki is a szempillájára használná, pedig szempillaspirál. Sokáig bírja, kevés is elég belőle és hamar meg is szárad felkenés után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 20.

Hidratálók: Propylene Glycol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Methylparaben i I ta I par 0 0