Best of Beauty 2019

Miss Sporty

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   4.5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Maanina, Módosítva: 2015. augusztus 19.

Kiszerelés:   4.5 g
Lelőhely:   DM, hipermarketek
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Hatékonyan elfedi a pattanásokat, bőrhibákat.

valaholmessze

2016. március 25.

Update: Najó, lehet tényleg nem olyan jó, mint ahogy 16 éves koromban gondoltam.

Nagyon sokáig elég. Az apróbb bőrhibákra szoktam tenni, maradéktalanul eltünteti őket. Úgyhogy meglepődtem a sok negatív véleményen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 25.

ribizlizizi

2015. szeptember 17.

régebben vettem ezt a fajtát, nem volt különösebben tökéletes, fedés vagy tartósság szempontjából, de egy ideig erőltettem megszokásból. már nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 17.

rosa.love

2014. november 7.

Ez volt az első korrektorom, jó 10 éve vettem, amikor elsőnek beszabadultam egy drogériába. Hihetetlenül rossz termék, és az is hihetetlen, hogy ilyeneket kentem a fejemre. Semmi hatása nem volt, ez semmi más, mint egy műanyag tubusba helyezett viasz rúd. Ennek ellenére többet is elhasználtam, mert úgy éreztem, szebb vagyok tőle, elfedi a kamaszkori pattanásaimat. De visszagondolva többet ártott,mint használt, én meg egy másik dimenzióban éltem, hogy nem vettem észre. Csoda, hogy gyártják még, senkinek nem ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. november 7.

Ella

2013. november 12.

Már legalább 5 éve vettem meg, de nem vitt rá a lélek, hogy elhasználjam. Mivel eléggé pénz szűkében voltam, erre, vagyis a drogériában éppen fellelhető legolcsóbb korrektorra esett a választásom. Sajnos az 1-es túl világos, a 3-as pedig túl sötét volt, így megvettem a 2-es árnyalatút, ami egyáltalán nem passzol a bőrömhöz, de még ez tűnt a legjobb választásnak. Otthon aztán arcon... KATASZTRÓFA!!! Zsírosan fénylett, felhívta a figyelmet az összes létező bőrhibámra (ráncok, pattanások, hegek, piros foltok), két hét (!!!) használat után egyszerűen megromlott vagy mi, mert ragacsos, darabos valamivé állt össze, a tetején meg összegyűlt valami szösz annak ellenére, hogy mindig rajta volt a kupakja. Talán az arcomról szedte le, nem tudom, használat közben nem tűnt fel, csak egyik reggel. Szóval mindig letakarítottam zsepivel a tetejét használat előtt, de kb. 3/4-nél abbahagytam. Férjemnek adtam, ő nem sminkeli magát, de 30-on felül is pattanásos, néha rávetemedik a korrektorra, de inkább a régi Avon Color Trendest használja ő is, hiába sötét az árnyalata. Szóval sajnálom, de nem, nem és nem tudom szereti, sem használni ezt a ragacsos-darabos, természetellenes színű izét. Mert ez minden lehet, csak éppen korrektor nem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 12.

Salalla

2013. november 7.

Ez volt első korrektorom,sokáig megvolt. Szerettem,hogy nem olyan nagyon fakó,mint a so clear,azzal én összekevertem kicsit egy niveás fém tégelyben mindig,amit fel akartam vinni az arcomra,mert ez zsíros,az meg keményebb és száraz volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 7.

nikkaa200

2013. november 6.

Számomra egy csalódás volt az korrektor. Nem, hogy szépítené a bőröm, inkább csúnyítja. Szörnyű egyszerűen, nem fed, főleg a nem pattanásokat, alig lehet eldolgozni, nem dobom ki mert pénzbe került, de többet nem veszem meg az is biztos!:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 6.

beautycase007

2013. július 7.

Nekem sajnos nem jött be, egyszer vettem talán 3 éve, de el sem használtam. Nagyon világos színben volt meg (ez tudom az én hiábm), de könnyen zsírosodtam is tőle és nehézen volt kenhető, valamint "maszkos érzését" keltett- mivel csak helyenként használtam, ezért nem volt olyan igazi maszk effektus, de az biztos, hogy nekem nem nyerte el a tetszésemet. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 7.

Mono

2013. június 29.

Anno a feltűnőbb pattikat, bőrhibákat majdnem tökéletesen fedte, de már régóta nem használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 29.

tátombák

2013. január 12.

Én ezt házilag felturbóztam. 2 darabot kikapartam a hüvelyéből, megolvasztottam, összekevertem egy kis testápolóval, és beleöntöttem egy Niveás dobozkába. A szaga sajnos még így is borzalmas, ettől eltekintve egész jó. Fedése tökéletes, nem mászkál. 5öst érdemelne, ha nem lenne ilyen büdi...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 12.

mstindigo

2013. január 11.

Szerintem ez nem egy rossz termék, sőt, ár-érték arányban kifejezetten jónak moondanám. Erős, masszív fedése van, sokáig kitart, tényleg ápol és eltakar. Lehetne mondjunk nagyobb a színválaszték. Nem mondom, hogy tökéletes, de a 3x ennyibe kerülő clearface korrektoromnak még a fedése sem ilyen masszív, szóval szerintem is 4-et érdemel. Ráadásul sose lobbantotta be a pattijaimat, egyedül a színe miatt nem fogom újra venni, mert nekem egyik se passzol igazán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate