Miss Sporty

Ár:   499 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. június 19.

Lelőhely:   DM, hipermarketek
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Lisana

2020. január 4.

Imádom. Széles ecset, könnyű felvitel vékony rétegben, viszonylag gyorsan szárad. Tényleg fenn van egy hetet pattogás nélkül (alap és fedőlakkot is használok), utána nagyon könnyű lemosni. Egy pasztell rózsaszínem van, ami nem rikító, viszont annyira erős színű, hogy nagyon jól mutat rajta a fehér körömnyomda!
Amikor hosszabb volt a körmöm, és festés utáni másnap tésztát gyúrtam (nyilvan hajlott a köröm is), akkor láttam rajta hogy gyengélkedik kicsit, de +1 réteg fedőlakk után még bírta simán 6 napig.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 4.

Katie

2019. december 25.

Nem nagyon szeretem ezt a márkát, de múltkor megláttam belőle egy nagyon jó színt a DM-ben. Meleg árnyalatú, nagyon sötét lila, szinte már fekete, színkódot vagy ilyesmit sajnos nem találtam a csomagoláson, úgyhogy ennél pontosabban nem tudom, melyik árnyalat az. 400 Ft volt kiírva mellé, gondoltam, ennyit akkor is megér, ha nem a legjobb minőségű. A pénztárhoz vittem, ahol kiderült, hogy csak 150 Ft, mert épp le van akciózva, úgyhogy nagyon megörültem neki. Még aznap ki is próbáltam. Két réteget tettem fel csak úgy magában, épp nem volt kéznél se alaplakk, se fedőlakk. Ez volt talán 22-én, azóta még mindig olyan, mintha most kentem volna magamra, meg se mozdult, pedig takarítottunk karácsony előtt az egész házban, meg sütöttünk, meg minden. Úgyhogy nagyon kellemesen csalódtam benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 25.

Szilvikriszti

2019. december 8.

Az egyik legjobb körömlakk. Szerintem drágábbat nem is éri meg venni, mert ez is hozza azt a minőséget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 8.

CrazyKid

2019. december 5.

Elég sokáig bírja, több mint egy hetet, fedőlakkal kitudja lehet többet is... Sima feketében van meg, azt hiszem végül csak azért mostam le, mert kezdtem megunni. Szuper tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 5.

parblek

2019. november 29.

Azt hiszem én fogok a kisebbséghez tartozni de én nem szeretem ezt a lakkot. Az itteni vélemények alapján vettem meg a 151es vörös árnyalatot. Már első használatkor túl sűrű volt és ragacsos. Másodjára is kapásból lemostam. Tettem bele két csepp körömlakkhígítót, ami után végre sikerült vékony rétegben felkenni, de másnap reggelre sem száradt meg. Ebben nem tudom mennyire játszik szerepet a Miss sporty fedőlakk amit használtam hozzá. Van egy halvány rózsaszín is, az jól bírja magát a lábamon, de az még két rétegben is csíkos maradt. :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 29.

hdori23

2019. szeptember 22.

Nekem az átlátszó lakk van meg,amit egyszerűen imádok! :) Más márkák lakkjait használom majd ezt fedőlakknak és több mint egy hétig se nem kopik se nem mattul alatta a szín. Nekem alaptermék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

Teokleia

2019. augusztus 11.

Csak azért vettem meg egy bronz metál árnyalatot, mert egyetlen más márka sem tartotta a színt. Három réteg fedés, széles ecset... nem vagyok elájulva. Nem venném újra, egynek nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

PrincessMarshmallow

2019. július 19.

Meglepően jó körömlakk!
Egy átlagos körömlakk nálam maximum 2 napot bír ki, utána lepattog, viszont ez akár 6 napig is kibírja minimális kopással a köröm szélén.
Nagyon szeretem, mert az ecsetje jó és a festék nem csomósodik, nem sűrűsödik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 19.

Meglepően jó körömlakk!
Nagyon szeretem, mert az ecsetje jó és a festék nem csomósodik, nem sűrűsödik.

biju94

2019. június 7.

Szeretem!
Igaz nem tart sokáig pár nap és lepattog, de az összes eddig körömlakknál ugyanez a tapasztalatom, viszont cserébe .legalább hamar megszárad könnyű vele dolgozni, az állaga is elég sűrű ahhoz,hogy szépen fedjen, és hogy ne folyjon szét. 2 rétegben már szép a fedése. Az ára is rendben van megérdemli az 5*-ot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 7.

Szeretem!

Maknae

2019. május 25.

110-es kódú, halvány barackos-rózsaszínes árnyalatban vettem meg. Az üvegen belül nagyon szép, de a körmömre felkenve gyakorlatilag átlátszó. :( Max. egy kicsit kivilágosítja a körmeim színét, amitől kb. halottnak tűnnek, szóval nekem nagyon nem jött be. Alapozó lakknak használom, mert másra nem jó a sorozat ezen darabja. Nagy csalódás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Hidrolizált (kisebb molekula darabokra bontott) fehérje féle, melyet puha testűek bocsátanak ki. A kozmetikumokban a conchiolin fehérjét leginkább gyöngykagylók fehérjéjéből nyerik.  A hivatalos INCI besorolás szerint haj- ás bőrkondícionáló anyag.

Színezék. Piros.

Szintetikus színező anyag. (Lila)

Sárga színezék.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.