Miss Sporty

Ár:   499 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. június 19.

Lelőhely:   DM, hipermarketek
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

fioretta

2020. június 27.

Széles és élénk színválaszték, kedvező áron. Jó az állaga és az ecsetjével könnyű dolgozni. Az 564-es árnyalat van meg jelenleg, amely fukszia színű, de korábban már vásároltam más színben is belőle. Dupla rétegben kell felvinni ahhoz, hogy igazán kiadjon egy szép, erős, intenzív színt. A végén átlátszó fedőlakkot szoktam rákenni, ezzel együtt sem mondanám túl tartósnak, hiszen 3. napon már nem az igazi. Amúgy én esetemben ez nem gond, mert amúgy is szeretem gyakran váltogatni a színeket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 27.

juditjanka

2020. június 24.

Csodás nyári színek, és nagyon különlegesek is amúgy. Tartósságra és állagra is meglepően szuperek. Régen emlékeim szerint nem voltak jó lakkjai a márkának, és sok évig elkerültem, de a színeknek most nem tudtam ellenállni, de milyen jól tettem. Szépen tartanak, tényleg (persze fedőlakkal, de akkor is).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 24.

moncsosz

2020. június 10.

Nagyon szeretem. Szép fényes, nem kopik hamar egy rétegben sem, jó az ecsete és kedvező az ára is. :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 10.

Bettu

2020. május 19.

Lábamkörmöm szoktam lakkozni, van már belőle pár színem. Nem rossz lakk. Viszonylag tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 19.

Jutka1989

2020. március 9.

Hát ez valami brutál jó! Napokig tart, és nem pattan meg még takarítás miatt sem. Biztos, hogy beszerzek még pár színt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 9.

Noncsy920829

2020. február 21.

Könnyen felvihető és a színei is szépek! Tartósnak is egész tartós, kb. 1 hétig bírja mielőtt elkezdene lepattogni,

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 21.

Lisana

2020. január 4.

Imádom. Széles ecset, könnyű felvitel vékony rétegben, viszonylag gyorsan szárad. Tényleg fenn van egy hetet pattogás nélkül (alap és fedőlakkot is használok), utána nagyon könnyű lemosni. Egy pasztell rózsaszínem van, ami nem rikító, viszont annyira erős színű, hogy nagyon jól mutat rajta a fehér körömnyomda!
Amikor hosszabb volt a körmöm, és festés utáni másnap tésztát gyúrtam (nyilvan hajlott a köröm is), akkor láttam rajta hogy gyengélkedik kicsit, de +1 réteg fedőlakk után még bírta simán 6 napig.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 4.

Katie

2019. december 25.

Nem nagyon szeretem ezt a márkát, de múltkor megláttam belőle egy nagyon jó színt a DM-ben. Meleg árnyalatú, nagyon sötét lila, szinte már fekete, színkódot vagy ilyesmit sajnos nem találtam a csomagoláson, úgyhogy ennél pontosabban nem tudom, melyik árnyalat az. 400 Ft volt kiírva mellé, gondoltam, ennyit akkor is megér, ha nem a legjobb minőségű. A pénztárhoz vittem, ahol kiderült, hogy csak 150 Ft, mert épp le van akciózva, úgyhogy nagyon megörültem neki. Még aznap ki is próbáltam. Két réteget tettem fel csak úgy magában, épp nem volt kéznél se alaplakk, se fedőlakk. Ez volt talán 22-én, azóta még mindig olyan, mintha most kentem volna magamra, meg se mozdult, pedig takarítottunk karácsony előtt az egész házban, meg sütöttünk, meg minden. Úgyhogy nagyon kellemesen csalódtam benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 25.

Szilvikriszti

2019. december 8.

Az egyik legjobb körömlakk. Szerintem drágábbat nem is éri meg venni, mert ez is hozza azt a minőséget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 8.

CrazyKid

2019. december 5.

Elég sokáig bírja, több mint egy hetet, fedőlakkal kitudja lehet többet is... Sima feketében van meg, azt hiszem végül csak azért mostam le, mert kezdtem megunni. Szuper tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Hidrolizált (kisebb molekula darabokra bontott) fehérje féle, melyet puha testűek bocsátanak ki. A kozmetikumokban a conchiolin fehérjét leginkább gyöngykagylók fehérjéjéből nyerik.  A hivatalos INCI besorolás szerint haj- ás bőrkondícionáló anyag.

Színezék. Piros.

Szintetikus színező anyag. (Lila)

Sárga színezék.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.