Miss Sporty

Ár:   599 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: seasnail, Módosítva: 2016. április 29.

Lelőhely:   DM, hipermarketek

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Vizililiom

2016. december 27.

Nagyon szépen fed, jó az ecsete, könnyű használni. Gyorsan szárad és 3-4 napot kibír a körmeimen. 5*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 27.

kisbors

2016. november 5.

Imádom!
A lilás árnyalat van meg. Nagyon szeretem!

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 5.

Imádom!
A lilás árnyalat van meg. Nagyon szeretem!

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
petrezselyem

2016. április 29.

Nekem a kékes-lila árnyalatú van meg. Nagyon szeretem ezt a lakkot, igazi őszi darab, de szerintem minden hónaphoz illik. Igaz, 3 réteg kell a szép fedéshez, de ez legyen a legnagyobb gondja. :) 3-4 napig szép marad, az árához képest jól teljesít. Az egyetlen negatívum, hogy kb. fél év után sűrűsödni kezd, júliusban lesz egy éve, hogy vettem, és szinte már használhatatlan. Remélem, hígítóval még megmenthető, majd updatelek a fejleményekről....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 29.

annushka88

2016. április 3.

Gyonyoru szin, es egyik kedvenc ecsettipusom ami van hozza, viszont iszonyat hamar kopik, barmit csinalok vele, mar masnapra moslek az egesz... Remlik, hogy ez a tobbi miss sporty lakkal is hasonloan elofordult, de az irizalo zold-rozsaszin arnyalatnak keptelen voltam ellenallni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 3.

Milka

2016. március 30.

Itt jutottam hozzá a rózsabogár színhez. Egy rétegben tökéletesen fed, a tartóssága is egész jó, a színei meg gyönyörűek, bár azt hozzá kell tennem, hogy kizárólag természetes fényben érvényesülnek, olyankor zöldes-mályvás csoda, villanynál egységes fáradt-barna. Kár, hogy már nem gyártják, sajnálni fogom, amikor elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 30.

Kamillavirag

2016. február 7.

Szeretem, nagyon gyorsan szárad szép színe van. Tartósnak nem mondanám de azért egy pár napot kibír, főleg fedőlakkal. Pár perc alatt fel lehet dobni így legtöbbször mégis ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 7.

Irisz120

2015. október 29.

030-as árnyalat, a színét egyszerűen imádom. Jól fed és könnyű felvinni a vastag ecset miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 29.

Azura

2015. augusztus 19.

A 030 - Aurora Borealis árnyalat van meg, amit én egész egyszerűen imádok. Az egyik kedvenc lakkom. 3 rétegben tökéletesen fed, gyorsan szárad, a fényben pedig 3-4 különböző színűnek tűnik! Kedvenc. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 19.

lunagraves

2015. július 30.

Ma vettem a 010 árnyalatot. A színe nem pont az amit szerettem volna... eredetileg a maybelline color show boho gold lakkot kerestem de sehol nem kapható és más lakkot nem találok ami a Chanel 'péridot' árnyalatával megegyező lenne (mivel közel 8000HUF-t nem tudok kiadni egy körömlakkra), szóval megvettem ezt. Nem bántam meg! 2 rétegben tökéletes és baromi gyorsan szárad. A tartóssága valószínűleg hasonló mint a többi testvéréé de ennyi pénzért nem is vártam mást. Viszont a szép és fényes színe ellenére én még mindig a Péridot tökéletes másolatát keresem :( ha bárki tud lakkot abban a színben és megfizethető áron, kérem szóljon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 30.

prne0919

2015. július 1.

Ajándékba kaptam őket. Nekem a színei nem annyira tetszenek, de tartósak és jól fednek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 1.

Alkoholok: Isopropyl Alcohol
Emolliensek: Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate
Szilikonok: Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Yellow 5 Lake / CI 19140, Ferric Ferrocyanide, Red 7 Lake / CI 15850

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.