Miss Sporty

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sailorluna, Módosítva: 2018. szeptember 21.

Lelőhely:   DM, hipermarketek

Egy matt kontúrszínt és egy gyöngyházfényű highlightert tartalmazó kompakt.

2 változatban kapható

Csingiling0415

2019. augusztus 7.

1000 Ft-ért vásároltam meg, előtte véleményeket nem olvastam, úgy voltam vele, hátha jó lesz. (Bevallom, picit rossz érzés kerülgetett a kasszánál, hogy kelle-e ez a termék nekem, mert a gyártó alapozójával csúnyán ráfáztam már, és olcsó sem volt..)A legvilágosabb árnyalatot (Blonde) választottam első púderemként. Kellemeset csalódtam. Primerrel használva, alapozó nélkül is tökéletes. Sajnos, pattanásokkal küzdök a 20-as éveimben is, azokat aránylag elfedi,természetes hatása van, nem maszkos, mint az alapozóknál, ha próbálom őket elfedni. Nyárra tökéletes, a napbarnított bőrömhöz is passzol annak ellenére hogy elég világosat választottam. Azt hiszem végleg búcsút intek az alapozóknak:) Van egy kis aranyozott csillogása is, amitől még különlegesebb :) Határozottan újravevős ! :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

nikyptk

2019. február 6.

Nem jó! Nekem a sötétebb variáció van meg. A "highlighter" borzasztó, porol, akármennyit forgatom benne az ecsetet az arcomra semmi nem kerül. Nem is értem. A kontúr kap 2 csillagot, tűrhető a színe, egészen pigmentált, bár az eldolgozhatóságával vannak problémák. Nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 6.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Kaolin 0 0