Miss Sporty

Ár:   649 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tothblancsi, az összetevőket feltöltötte: csigu, Módosítva: 2020. május 21.

Lelőhely:   DM, hipermarketek
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

5 hatás 1 formulában: erősíti a körmöket, elősegíti a körömnövekedést, hidratál, simává teszi a körmöket, csillogóvá varázsolja őket. Emellett alapozó- és fedőlakként is használható.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Niki24

2022. május 28.

Nagyon rossz. Semmi fénye ,ugyanúgy betörik a körmöm semmit nem erősít ,pedig egy ideje használom. Nem fogom újra venni ha ezt elhasználtam .

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 28.

RoseJ

2021. november 21.

Többször visszatértem már ehhez, mert viszonylag tartós magában és alap- vagy fedőlakknak is.
Úgy vettem észre, hogy az utóbbi években gyorsabban beszárad, de egy csepp acetonnal orvosolható a dolog.
Sajnos ha olcsó lakkot használok nem gátolja az elszíneződést, de más kifogás nincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 21.

Fancsy

2021. június 28.

Alap és fedőlakknak is használom, szuper! Az összes körömlakkom tartósabb tőle!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. június 28.

Alap és fedőlakknak is használom, szuper! Az összes körömlakkom tartósabb tőle!

grrrrr

2021. március 30.

Alaplakként használom, szerintem ár- érték arányban nagyon jó. Gyorsan szárad, ezzel az alaplakkal 8-10 napig bírja az összes manikűröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 30.

BlutterflyGirl92

2021. január 14.

Nekem szépen helyrehozta a körmeim. Gyorsan szárad, szép fénye van. Jó ár-értékarány.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 14.

Dzsesszi

2020. december 22.

Nekem nagyon bevált!
Könnyű felkenni, hamar megszárad viszont elét hamar elveszíti a "csillogóságát".

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 22.

Nekem nagyon bevált!

Demonshadow

2020. május 6.

Néhány hete használom, de azóta nem vettem észre szignifikáns különbséget a körmeimen, egyelőre ugyanúgy törnek és hámlanak, mint korábban. Még reménykedem benne, hogy a további használattól picit megerősödnek. A körömerősítő felvitelt követően enyhén csillogóssá teszi a körömfelszínt, ápolt hatást kelt. Nem hámlik le darabokban, nem lehet lehúzni, mint más társainál. Ha kopik, azt kisebb foltokban teszi, mint egy rendes körömlakk, ami egyáltalán nem látványos és zavaró, viszonylag tartósnak mondanám, ami kifejezetten mellette szól. Éppen ezen tulajdonsága miatt remek alapozólakknak, ahogy ezt a csomagoláson is hirdetik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 6.

Nicu

2020. január 12.

Erősíti a körmöket, de nem hidratál. Simává teszi a körmöket, de annyira nem csillognak. Néha azért mégis letört a körmöm, pedig folyamatosan használtam. Alapozó lakknak annyiban jó, hogy szépen terül rajta a lakk, de az elszíneződést nem gátolja meg. Ezt nem is ígéri, ezért nem vonok le pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 12.

JErzsi

2019. március 16.

Sosem használtam még erősítő lakkot, de egy manikűrös barátnőm rábeszélt, hogy próbáljak ki egyet, miután panaszkodtam neki, hogy hónapokkal azután is törik a körmöm miután eltávolították a műkörmöket. Azt hozzáteszem, hogy alapjáraton az erős körműek csoportját gazdagítom, műköröm eltávolítása után csupán a középső körmöm tört le, de az folyamatosan, így gondoltam teszek egy próbát.
Ez a kis cucc már hetek óta megvan, minden héten újrakenem (a középső körmömet 2 rétegben) és azóta nem tört le. Csak emiatt lehet, hiszen semmi mást nem csinálok másképp.
Emellett önmagában is szép, valamint alaplakknak is nagyon jól megállja a helyét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 16.

nyiffi

2019. március 3.

Nagyon gyengék gyerekkorom óta a körmeim, az itt olvasható vélemények alapján vettem belőle egyet (bár nekem teljesen átlátszó, nem rózsaszínes, mint a képen látható az üvegben), nagyon várom az eredményt. Vettem mellé egy másik lakkot is, amiről itthon kiderült, hogy nem olvastam elég figyelmesen és csak egy beszívódó gél, viszont formaldehid tartalmú, amitől tartok, de nagyon érdekel a hatása. A kettőt együtt kipróbáltam tegnap este, de majd erőt veszek magamon és külön-külön is felkenem őket, hogy pontosabb véleményem legyen :) Alapvetően rossz tapasztalatom van a Miss Sporty márkával kapcsolatban, tinédzserkoromban a 2000-es években rossz minőségű lakkok és szemceruzák jellemezték, úgyhogy nekem egy évtizedes kihagyásom van márka tekintetében. Elöljáróban annyit tudok írni, hogy nagyon gyorsan szárad, szép fényt ad, nincs kellemetlen illata. Pár hét és írok update-et, addig 4 csillag!

update 2019.03.03.:
Érdemi változást egyelőre nem fedeztem fel a körmeimen, de jó minőségű a lakk, mintha erősödne, szép fénye van, a szabad szélek szép fehérek. 5 csillag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 3.

update 2019.03.03.:

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Silk Amino Acids, Bambusa Vulgaris Leaf/ Stem Extract
Vitaminok: Ascorbic Acid, Panthenol, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Ez egy emulgeátor. Természetes vegyületek (glicerin, kapronsav, kaprilsav, és borostyánkősav) természetes kötésekkel (észter) való összekapcsolásából keletkezett anyag. A CosIng szerint emmoillent, emulgeátor és bőrkondícionáló. Nagyon érzékeny bőrre való krémekben használják, éxtra kímélő emulgeátor.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Színezék. Piros.