Miss Sporty

Ár:   990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   12ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jns.melinda, Módosítva: 2014. november 2.

Kiszerelés:   12ml
Lelőhely:   DM, hipermarketek

Mona29

2019. április 3.

Nem rossz-nem rossz, de van nála jobb is. Nagyon szép fekete, ívelt pillákat csinált, jól építhető. A keféje elég bumszli, de mégis nagyon jól használható. Negatívuma, hogy viszonylag gyorsan a beszáradás jeleit mutatta és hamar peregni, pandásodni kezdett. Az ára kuponos napokon kiváló, ha valaki kb. 1 hónapra szeretne spirált vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 3.

sweetmedusa

2019. március 20.

Most nagyon meglepődtem, hogy ilyen rossz az értékelése ennek a spirálnak. Nekem a kedvencem, és teljes kétségbe vagyok esve mert a legutóbb mikor venni akartam egyik üzletben sem találtam. Hosszú sűrű pilláim vannak és az eredmény tökéletes műszempilla hatás. Az elején mikor kibontásnál még túl folyós valóban nehezebb felvinni az anyagot de mikor kicsit beszárad nagyon jól építhető. A kefét megtartottam ugyanis az új spirálnál szükség van rá hogy ezzel szépen elválasszam a pillákat. 1000 forintba sem kerül, ennyiért ajándék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 20.

Anetta80

2018. december 1.

Gyönyörű pillákat csinál. Hátránya hogy néhány óra múlva peregni kezd.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 1.

Gyönyörű pillákat csinál. Hátránya hogy néhány óra múlva peregni kezd.

Rure90

2018. október 28.

Hát, hamar elfogyott, illetve annyira nem is jött be, de nagyon rossznak sem mondanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 28.

Halsey16

2018. augusztus 21.

Már egy jó ideje megvan, de ritkán használtam ígyis, és nem vált be. Talán az első pár használatkor még szép eredményt adott de úgy érzem már csak rosszabb lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

Kitsyke

2018. április 20.

En a fekete kefejut hasznalom. Nem tudom hogy ugyanaz-e a osszetevok stb, de leirom ide a velemenyem. Maszatolodik kevesbe, nem csinal hosszu pillakat, de talalkoztam sokkal rosszabbakkal is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 20.

pogyorbea

2018. április 7.

Ajándékba kaptam a terméket.
Nagyon nem tetszett. :-( A keféje kialakítása borzasztó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 7.

Ajándékba kaptam a terméket.
Nagyon nem tetszett. :-( A keféje kialakítása borzasztó.

Vanesszaeszter

2018. január 4.

Szerintem sokkal kevésbé rossz ez a spirál, mint ahogy írják róla. Sok terméket vesz fel a kefe, ez nagy problémát jelent, de szépen lehúzogatva jól használható. Az állaga nekem tökéletes, és a kefe miután megtanultam használni kifejezetten megtetszett:D Nem potyog a termék le az arcomra sem, pedig sokkal drágább márkáknál már tapasztaltam ilyet. Szépen fed, a kisebb sörtés részt használtam először, majd a hosszabbakat és így szép ívelt hosszú pillákat kaptam, habár az eredmény nem lett természetes. Mondjuk nekem ez nem szempont egy szempillaspirálnál. Összességében sok rosszabb szempillaspirállal találkoztam már, nem veszem újra, de nem rossz termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 4.

Azita

2017. november 10.

Akciósan vettem a R nevű boltban.Semmit nem csinál a pilláimmal, rengeteg jön belőle.Talán megpróbálom egy másik kefével...
Addig is két csillag; egynek jó.De soha többet!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 10.

Addig is két csillag; egynek jó.De soha többet!

Aanyta

2017. november 9.

Mostanában nem volt szerencsém ilyen rossz spirálhoz. Nagyon rossz a keféje. Nem sok mindent csinál a pilláimmal. A feketém (100% rock) pont kifogyóban volt és ezt vettem meg most próbaképpen. Mivel még nem dobtam ki a fekete dobozát, így mentettem meg ezt a spirált, a kupakját erre csavartam így használom, de nem jön be így sem. Most kicsit csalódtam, a Miss Sportyból nem nagyon volt még rossz választásom.

Végül csak a kukában landolt, sajnálom de nem tudtam a másik kefével sem használni. Az állaga valami borzalom, nagyon gagyi, pedig használtam már 100 ft-os boltos spirálokat de ilyen rosszat még nem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

PVP 0 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.