Miss Sporty

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2019. szeptember 5.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   DM, hipermarketek
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

• akár 8 órán át matt bőrelszínt biztosít
  • antibakteriális hatású
  • elrejti a bőr tökéletlenségeit és a bőrpírt
  • könnyed formulája nem szárítja a bőrt
  • illatmentes

1 árnyalatban kapható

Fanni039

2020. december 16.

Nagyon szeretem, sminkfixálásra, fényesedés ellen. Problémás bőrre ez vált be igazán.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 16.

Bogi12

2020. június 2.

Ár-értékben tökéletes, én is régebb óta használom.
A Rossmannban lehet kapni mostanában, pont most újítottam be egyet :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 2.

Ár-értékben tökéletes, én is régebb óta használom.
A Rossmannban lehet kapni mostanában, pont most újítottam be egyet :)

jnrita95

2019. november 12.

Imádtam! Most jöttem véleményt írni és látom hogy már nem gyártják... Akkor ezért nem találtam a DM-ben... Hát kár érte :( Ár-érték arányban nagyon jó volt, szépen mattított, a színe is pont tökéletes volt. Az essence amit vettem helyette a nyomába se ér.

PS: a dm oldalán még elérhető!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

PS: a dm oldalán még elérhető!

dorakrem

2019. augusztus 12.

Kellemes meglepetés volt, az otthonhagyott púderem miatt vettem, azóta többször újra vásároltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

Bradshaw

2018. október 10.

Eddig őt használtam, már majdnem a végén járok. Brutálisan sokáig elég. Tetszik a színe is. Elég természetes. A benne található szivacs semmit nem ér, csak helyfoglalónak tették bele. Nekem nem okoz pattanásokat. 3-4 órán keresztül szép matt az arcbőröm. Szerintem mástól sem várható tartósabb eredmény, vagy még én nem találkoztam vele :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 10.

Jaderie

2018. augusztus 28.

Sok púdert kipróbáltam már márkától függetlenül, de valahogy mindig ehhez térek vissza. Nem várom el, hogy tökéletesen, 8 órán keresztül mattítson, nyilván egyik púder sem képes erre eleve zsíros bőrfelületen, de még mindig ez a legtartósabb, nem tömít el, viszonylag jól fed, nem lesz természetellenes színe a fejemnek, és ami a legfontosabb nem leszek 'vakolatszörny' sem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

Aadrii

2018. július 21.

Évek óta újravevős darab, szépen fed, jól mattít, ha ki is próbálok valami mást, valahogy mindig visszatérek hozzá. Púder ecsettel viszem fel, nem a szivacsával, így nekem tökéletesen bevált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 21.

Dinadino

2018. április 6.

Első púder.
Jó dizájn, kellemes színű csomagolás. Nincs illat: pozitívum. Nem tart sokáig. Először mattít, de átfényesedik.
Nem újravevős.

Szerintem a szivacs nem applikátor.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 6.

Első púder.
Nem újravevős.

Szerintem a szivacs nem applikátor.

bufferpanel

2017. november 4.

A Miss Sporty So Clear alapozóval nekem nem működött, mert besötétítette. Most a Miss Sporty Really Me poralapú alapozóval használom és ezzel nincs baj. Nap végére lejön a nagy része, de frissen felvíve szépen fed és mattít. Összességében nekem megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 4.

Krivszi

2017. július 28.

Egy éve nyáron vettem először. Sokáig kitart, a színe is megfelelő. Pénztárca barát, és nekem tartós is. A szivacs tényleg egy vicc, de ennyi pénzért azért senki ne várjon csodát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 28.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Magnesium Stearate, Glycerin